Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Manic Street Preachers
Kalypson Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 425
Dołączył: Aug 2019
Post: #140
RE: Mychartsowy Top Manic Street Preachers
thestranglers napisał(a):O, kolega niewtajemniczony. Ja sam nie jestem, mimo, że jestem aktywny na MyCharts ponad osiem lat. Wiem tylko, że prz i saferłel byli kiedyś przyjaciółmi, a dziś nie są. Jeden działa tu, przy okazji zrażając ludzi stamtąd do zarejestrowania się (znam przynajmniej jeden taki przypadek), a saferłel do jakiegoś czasu przerzucił się wyłącznie na sebastosa (nie wiem kompletnie co mu przeszkadzało tu), by porzucić fora kompletnie.
Ok, dziękuję za takie dramatyczne, jakby nie patrzeć, nakreślenie tematu Icon_wink Nie do końca rozumiem, co znajomość saferłel i prz_rulez ma z tym wszystkim wspólnego, ale rozumiem, że to jacyś pra-ojcowie tych forów Icon_wink Swoją drogą to chyba właśnie do topu Girls Aloud pierwszej z tych osób był tutaj link i wtedy właśnie po raz pierwszy zetknąłem się z tamtą drugą witryną.

Artur.O napisał(a):Sebastos to forum, które dawno temu (no, przed 10 laty) się oddzieliło z mycharts i zabrało ze sobą połowę forowiczów, choć tak naprawdę większość się udzielała w obu miejscach, a nowi użytkownicy również trafiali z tego samego miejsca (albo forum LP3, albo Muzyczna Galaktyka, albo drugie z duopolu).
Dzięki. To już wyjaśnia właściwie moje domysły.

Pytałem głównie w kontekście tego, że zwykle forum działa na własny rachunek, co oczywiste, a jeśli już zbiera do kooperacji jakieś inne podmioty, to czemu by nie rozszerzyć naszych topów poza mycharts i sebastosa (np. te wymienione przez Artura). Ale teraz rozumiem, że tutaj historia ma trochę inny, specjalny wymiar, cokolwiek się działo.

Może warto połączyć znów siły? Przeglądając tamto forum widzę dużo ciekawych tematów, wiele archiwalnych, ale są też ciekawe i bardzo szczegółowe topy kilku osób. Rozumiem, że są jakieś spory personalne, ale skoro bawią się z nami tam, to chyba nie mają urazy do mycharts jako... instytucji. W końcu jeden problematyczny użytkownik z punktu widzenia tamtych osób nie jest odpowiedzialny za wizerunek całej społeczności. Tak myślę o tej konfiguracji i zupełnie mi to nie gra po prostu. Uniki, tajemnice.... Icon_wink

Artur.O napisał(a):rmfowo-melodyjna "Send Away the Tigers"
Nawet nie pamiętam, czy coś stamtąd grali w RMF FM, chociaż faktycznie to nawet trafny opis jako pewna metafora. Tak przebojowo nie było u MSP od wielu lat.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.11.2019 03:46 AM przez Kalypson.)
13.11.2019 03:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mychartsowy Top Manic Street Preachers - Kalypson - 13.11.2019 03:44 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości