Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Manic Street Preachers
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 202
Dołączył: Dec 2014
Post: #121
RE: Mychartsowy Top Manic Street Preachers
O, kolega niewtajemniczony. Ja sam nie jestem, mimo, że jestem aktywny na MyCharts ponad osiem lat. Wiem tylko, że prz i saferłel byli kiedyś przyjaciółmi, a dziś nie są. Jeden działa tu, przy okazji zrażając ludzi stamtąd do zarejestrowania się (znam przynajmniej jeden taki przypadek), a saferłel do jakiegoś czasu przerzucił się wyłącznie na sebastosa (nie wiem kompletnie co mu przeszkadzało tu), by porzucić fora kompletnie.

Kalypson napisał(a):dlaczego nie można tych topów prowadzić w jednym miejscu?
Ha, finał odbywa się w jednym miejscu. Ale faktycznie poza tym jest tak jak mówisz.

Kalypson napisał(a):Rozumiem, że użytkownicy stąd tam się udzielą i tylko na tej zasadzie istnieje jakieś porozumienie?
no ja jestem jednym z takich przypadków, nikt mi stamtąd nie przeszkadza; wspominałem już o Krysi, która skutecznie swoim brakiem kultury zraziła mnie do innego forum, mianowicie IMO (ot taka dygresja)

Kalypson napisał(a):Tam jest chyba tylko 5-6 aktywnych osób tylko, które tutaj coś postują?
sam nie wiem ilu tam jest w miarę aktywnych forowiczów

Kalypson napisał(a):Nie są zarejestrowane na mycharts?
pewnie niektóre są, kwestia tylko czy przeszli stamtąd tu, czy na odwrót, ja wpierw byłem tu i chyba konkurs albarna spowodował, że się zarejestrowałem tam (swoją drogą kiedy do niego powrócisz Maćku?)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.11.2019 03:36 PM przez thestranglers.)
12.11.2019 03:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mychartsowy Top Manic Street Preachers - thestranglers - 12.11.2019 03:35 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości