Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Manic Street Preachers
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 017
Dołączył: Sep 2017
Post: #101
RE: Mychartsowy Top Manic Street Preachers
Jezu Chryste, znowu tyle słuchania? Icon_eek Jak mam to rozłożyć na dwa tygodnie, to chyba od razu całą dyskografię przesłucham, wyjdzie płyta na dzień Icon_razz2

Radio Epsilon
04.11.2019 06:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #102
RE: Mychartsowy Top Manic Street Preachers
Nie łam się, dasz radę. Icon_wink

A zatem potrzebny jeszcze tylko jeden uczestnik...

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
04.11.2019 06:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 097
Dołączył: Dec 2009
Post: #103
RE: Mychartsowy Top Manic Street Preachers
Nikt Ci nie każe... ale przede wszystkim, czy mógłbyś nie bluźnić?

WOLNE MEDIA!!!
04.11.2019 06:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #104
RE: Mychartsowy Top Manic Street Preachers
Sundrajta napisał(a):A przynajmniej na pewno nie za jednym podejściem.
Gdyby nie jotem3 to bez problemu bym sobie poradził (no ale wtedy było kilka utworów mniej). Zostały mi bodajże cztery na sobotę. No a z tych trzech ostatnich to odsłucham jeden, bo dwa wcześniej znałem.
Sprawdziłem sobie na utwory z których płyt głosowałem i okazało się, że w top 8 żadna płyta nie miała dwóch reprezentantów. Dopiero na 9 i 10 były powtórki.
04.11.2019 07:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #105
RE: Mychartsowy Top Manic Street Preachers
KONIEC ZGŁASZANIA PROPOZYCJI
05.11.2019 07:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #106
RE: Mychartsowy Top Manic Street Preachers
Pozwolę sobie trochę odbiec od głównego wątku, a raczej z każdym pytaniem będę od niego odchodzić coraz bardziej:
1. Macie ochotę na playlistę utworów Maniców (Maników?) czy też już ktoś się o to postarał?
2. Jakie jest wasze zdanie odnośnie playlist na Spotify'u z minionych topów: zostawiać je czy kasować?
3. A co do zbliżającego się prędzej czy później wybieranego przeze mnie topu... Coś czuję, że chyba w tym roku już spasuję. Na 18 listopada nie czuję się jeszcze mentalnie gotowy (będę mieć na głowie wciąż inne sprawy), a potem mamy już okres przedświąteczny i on jest naprawdę słaby na topowanie... Więc prawdopodobnie wybiorę styczeń.
Niemniej jednak mam już chyba konkretne wybory w mojej głowie i, w związku z tym, chciałbym się was spytać...
Wolicie północ czy południe?
07.11.2019 02:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kalypson Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 425
Dołączył: Aug 2019
Post: #107
RE: Mychartsowy Top Manic Street Preachers
Dlaczego nie możesz nam czegoś zaproponować, kiedy jest Twoja kolei? Co masz na myśli przez mentalną gotowość? Tak długo będziesz się zastanawiał?

I uzyskane odpowiedzi mają Cię naprowadzić, co nam wybrać? Ja proponuję, byś wybrał to, co podpowiada albo serce, albo co pierwsze intuicyjnie przychodzi do głowy. Żadnych quizów Icon_smile.
07.11.2019 02:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 097
Dołączył: Dec 2009
Post: #108
RE: Mychartsowy Top Manic Street Preachers
1. Tak, jak najbardziej, fajnie by było.
2. A po co kasować, może jeszcze się przydadzą, choćby do re-topów.
3. Północ.

WOLNE MEDIA!!!
07.11.2019 03:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #109
RE: Mychartsowy Top Manic Street Preachers
1. Playlistę już dawno dodałem, znajduje się na podstronie trzeciej. Icon_arrow

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
07.11.2019 03:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #110
RE: Mychartsowy Top Manic Street Preachers
3. Północ.
07.11.2019 05:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #111
RE: Mychartsowy Top Manic Street Preachers
1. Nie.
2. W ogóle nie robić.
3. Zachód.
07.11.2019 06:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #112
RE: Mychartsowy Top Manic Street Preachers
Proponuję dodatkową zabawę na szybko (czyli do dnia rozpoczęcia prezentacji topu MSP).
Otóż te dziesięć utworów proponowaliście ale nie dostały się do topu:
"1985", "All Is Vanity", "Archives of Pain", "Be Natural", Elvis Impersonator: Blackpool Pier, "Enola / Alone", "Motown Junk", "My Little Empire", "The Love of Richard Nixon", "Tsunami".

I teraz z nich wybierzmy najlepszego, taki top pocieszenia.
A moja trójka najlepszych z nich to:
Tsunami - 3
1985 - 2
All Is Vanity - 1

W tym gronie pierwszy kawałek bardzo poważnie brałem pod uwagę przy wyborze swoich propozycji. Icon_cool
A myślę że wystarczy podawać trójkę i ja już policzę, który uzyska najwięcej punktów.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
12.11.2019 12:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #113
RE: Mychartsowy Top Manic Street Preachers
Fajna zabawa, nie znam wszystkich więc jak posłucham to zagłosuję.
12.11.2019 12:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 097
Dołączył: Dec 2009
Post: #114
RE: Mychartsowy Top Manic Street Preachers
Ja raczej się nie piszę, bo póki co mam lekki przesyt...

WOLNE MEDIA!!!
12.11.2019 01:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #115
RE: Mychartsowy Top Manic Street Preachers
A tak chwaliliście tę kapelę... Nie pamiętam czy akurat Ty, ale ciekaw jestem opinii po generalnym odsłuchu.
12.11.2019 01:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kalypson Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 425
Dołączył: Aug 2019
Post: #116
RE: Mychartsowy Top Manic Street Preachers
Na pewno brak Richarda Nixona to niemiłe zaskoczenie. To był bardzo popularny singiel w Wielkiej Brytanii, jeden z większych hitów grupy i miał bardzo, bardzo dobry tekst. Dla mnie to rodzaj sensacji, ale nasza percepcja zagranicznych grup, przyzwyczajenia i gusta mają swoją polską specyfikę. Tutaj akurat wyszło, że ten utwór jest w jakiś sposób zapomniany.
12.11.2019 01:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #117
RE: Mychartsowy Top Manic Street Preachers
Enoli nie ma w zestawie? To muszę wyedytować swój głos...

1. Enola / Alone
2. Archives of Pain
3. 1985

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
12.11.2019 01:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 097
Dołączył: Dec 2009
Post: #118
RE: Mychartsowy Top Manic Street Preachers
thestranglers napisał(a):A tak chwaliliście tę kapelę... Nie pamiętam czy akurat Ty, ale ciekaw jestem opinii po generalnym odsłuchu.
Tak, chwaliłem i właściwie nie zmieniam zdania, ale mam tak, że co za dużo to niezdrowo - po prostu lekki przesyt ich muzyką, jednak dość charakterystyczną.

WOLNE MEDIA!!!
12.11.2019 01:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 133
Dołączył: Dec 2014
Post: #119
RE: Mychartsowy Top Manic Street Preachers
neo01 napisał(a):Tak, chwaliłem i właściwie nie zmieniam zdania, ale mam tak, że co za dużo to niezdrowo - po prostu lekki przesyt ich muzyką
a głosów od Ciebie brak Chytry

Artur.O napisał(a):To muszę wyedytować swój głos...
i spadniesz na liście Icon_rolleyes

Sundrajta napisał(a):Proponuję dodatkową zabawę na szybko (czyli do dnia rozpoczęcia prezentacji topu MSP).
a mogę zaproponować ją forumowiczom z Sebastosa? Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.11.2019 11:35 PM przez thestranglers.)
12.11.2019 02:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kalypson Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 425
Dołączył: Aug 2019
Post: #120
RE: Mychartsowy Top Manic Street Preachers
thestranglers napisał(a):a mogę zaproponować ją forumowiczom z Sebastosa?
Swoją drogą, skoro jest okazja, to zapytam. Na jakiej zasadzie to drugie forum się włącza w zabawę i dlaczego nie można tych topów prowadzić w jednym miejscu? Tzn. nie zauważyłem np., żeby jakieś inicjatywy wynikały z aktywności tamtej strony. Rozumiem, że użytkownicy stąd tam się udzielą i tylko na tej zasadzie istnieje jakieś porozumienie? Tam jest chyba tylko 5-6 aktywnych osób tylko, które tutaj coś postują? Nie są zarejestrowane na mycharts?
12.11.2019 03:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości