Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radiohead - In Rainbows
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Radiohead - In Rainbows
A to jest prawdziwa bomba. Za 10 dni nowy album Radiohead. Płyta była zapowiadana na przyszły rok, chyba dla zmyłki.

http://www.infomuzyka.pl/Muzyka/1,83570,4535764.html


tracklista płyty "In Rainbows":



"15 Step"

"Bodysnatchers"

"Nude"

"Weird Fishes/Arpeggi"

"All I Need"

"Faust Arp"

"Reckoner"

"House of Cards"

"Jigsaw Falling Into Place"

"Videotape"


Na dodatkowej płycie znajdą się:



"MK 1"


"Down Is the New Up"

"Go Slowly"

"MK 2"

"Last Flowers"

"Up on the Ladder"

"Bangers and Mash"

"4 Minute Warning"


Słyszał już ktoś? Czy ja się muszę o wszystkim dowiadywać ostatni.
01.10.2007 02:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
byłeś przedostatni Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.10.2007 03:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Hehe jak tylko się dowiedziałem też miałem napisać tutaj o tym Icon_razz2 Dla mnie również bomba i wielka radość Icon_smile Płyta wyjdzie za rok w formie fizycznej, ale faktycznie już za kilka dni będzie dostępna do zgrania z OS i to za darmo!!!!!!
Jestem bardzo ciekaw albumu, mam nadzieję, że ten czas który spędzili w studio (pracowali 2 lata) i ta dłuuuga przerwa pozwolą nam na poznanie płyty o wiele lepszej niż dwie ostatnie...ah marzy mi się drugie The Bends Icon_wink


Płyta jeszcze nie wyciekła, więc nikt nie słyszał ze zwykłych śmiertelników takich ja my Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.10.2007 05:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
saferłel napisał(a):już za kilka dni będzie dostępna do zgrania z OS i to za darmo!!!!!!
jak to?!
01.10.2007 10:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Campari Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
ja sciagam ta wersje digital juz 10.10, mimo ze moze i mozna ja sciagnac za darmo, to ja za nia cos tam zaplace Icon_mrgreen

http://rateyourmusic.com/~Campari - RYM
http://www.last.fm/user/campari_wawa - last.fm
01.10.2007 10:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Za darmo, nie dziw się tak. Sami fani ustalają cene (jak pisze w powyższym artykule)

Heh ja zapłacę jak nagrają płytę wybitną Icon_wink Gdybym normalnie ściągał płytę jak każdą z neta kilka dni przed premierą to bym musiał posłuchać czy warto wydać pieniądze...

Jak znam życie Hubercie, to ty już 9 października będziesz siedział przez cały wieczór przed komputerem i tuż po północy zakupisz album Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.10.2007 07:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
saferłel napisał(a):Płyta jeszcze nie wyciekła
Icon_wink2 już wyciekła... Icon_wink2
w postaci ... zespołu News For Lulu Icon_smile2 Taki info dostałem dzis od kumpla, niestety przesłuchując okazało sie ze ktoś zrobił podmianę. Ale wziąłem to od niego bo muzyczka sympatyczna...

Tak wiec dalej czekamy...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.10.2007 06:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Właśnie zacząłem słuchać po raz drugi. Po 1 razie już wiem jedno - nie jest to najlepsza płyta w historii muzyki Icon_wink W sumie nawet w ostatnie 5 kawałków nie za bardzo chciało mi sie wsłuchać :/ Ale początek jest świetny - 15 Step.
Teraz równie udany numer 2...a może to tylko wrażenie takie za 1 razem by tylko najwytrwalsi docenili ten album za 2,3,4 razem Icon_biggrin? Posłuchamy zobaczymy.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.10.2007 02:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
a możesz wrzucic coś na próbę? wcześniej kumpel ściągnął ale okazało się ze to co innego. Teraz mam znów iść, podobno to pewniak Icon_wink2 Mógłbym sie upwwnić gdybyś coś zapodał Icon_mrgreen np 15 step...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.10.2007 02:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #10
 
Ja znalazłem coś takiego:
Radiohead - 'Songs From In Rainbows' made from live bootlegs + Second Bonus Disc

1. "15 Step"
2. "Bodysnatchers"
3. "Nude"
4. "Weird Fishes/Arpeggi"
5. "All I Need"
6. "Reckoner"
7. "House of Cards"
8. "Videotape

Bonus disc (Discbox edition).
1. "Down Is the New Up"
2. "Go Slowly"
3. "MK 2"
4. "Last Flowers"
5. "Bangers and Mash"
6. "4 Minute Warning"

.
10.10.2007 04:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #11
 
No to już widziałem i ... mam te nagrania. Ale poprzednie też były otagowane jak tytuły z płyt RADIOHEAD. No nic to .Pewnie się skuszę i przesłucham te utwory ale to za 2-3 godzinki.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.10.2007 06:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Macie narazie te 15 step.

http://www.sendspace.com/file/cj83fo

Szkoda, że tak późno tu wpadłem znów, bo bym może i cały album wlepił, ale pewnie jutro już każdy będzie miał Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.10.2007 10:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Ja jestem po pierwszym przesłuchaniu i na razie żadnych odczuć. Czyli to może być dobry objaw.
10.10.2007 10:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #14
 
Mam podobnie jak Ty Gary Icon_smile2 I chociaz słucham drugi raz to na razie ciężko coś konkretnego napisać. Ale może z tego cos być Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.10.2007 05:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Ja chyba już jadę z tym albumem po raz 3,4 w całości....nie wliczając w to 20-krotnego przesłuchania 15 step Icon_razz2

Jak narazie najlepsze fragmenty to: 15 Step, All I Need, Jigsaw Falling Into Piece i Bodysnatchers...za to takie Faust Arp czy Weird-Fishes bym usunął.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.10.2007 05:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #16
 
A ja powiem jedno. Wszystko co dzieje się na tej płycie jest tym o czym marzyłem. Jedno wielkie połączenie wszelakich oblicz Radiohead z solowym Thomem również.

Będzie chyba płyta roku Icon_smile2
13.10.2007 05:01 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Ostatnio zobaczyłem na forum muzycznym pewnym ciekawy post, w którym gość napisał, że sądzi, że In Rainbows to tylko przykrywka przed czymś większym co się dopiero wydarzy...już tłumaczę.
W sumie 4 lata czekaliśmy na ten album, niektóre kompozycje powstały jeszcze przed wydaniem Hail To The Thief, a nawet wcześniej. Pozostałem były grane na koncertach, kto wie czy nie gotowe już kilkanaście miesięcy później.
Być może In Rainbows to jeden z dwóch albumów, które Panowie dla nas przygotowali? Oczywiście mamy jeszcze ten dodatkowy dysk, który wyjdzie w grudniu i hm...może to będzie właściwy album? Już w końcu taką niespodzianke nam zrobili wydając nagle IR, że czemu by jeszcze innego-już w 100% właściwego materiały nie wydać wiosną 2008?
Może In Rainbows to taki zbiór piosenek z poszczególnych lat, wykonywanych właśnie na koncertach...i jest to tylko taki promo-album przed daniem głównym Icon_smile
IR już wyszło, już ocenione, już poznane bardzo dobrze..ale mimo to wciąż czekam na jakieś niusy z obozu grupy Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.10.2007 09:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #18
 
Ja bym się na takie danie główne nie pogniewał. Wiesz, z Radiohead rzeczywiście wszystko jest możliwe. Swoją drogą ta być może przystawka jest znakomita. A fakt, że większość utworów powstała jakiś czas temu i wykorzystano je do grania na koncertach lub też są "odpadkami" z poprzednich sesji, to tylko dowód na to jak genialny to zespół Icon_smile2
14.10.2007 12:39 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #19
 
Wciaga strasznie jakos tak ze chce sie sie posluchac jeszcze raz i jeszcze raz zeby uslyszec cos nowego…I nieraz sie udaje.I to robi ogromna frajde! Chcoaz nie ma jakis przelomowych wielkich momentow.15 step, nude , all i need, reckoner, jigsaw falling into place ,ew.faust arp to my favourits.Ale brakuje mi takich dramaturgiczno-sentymentalnych jak Knives Out albo takich zeby sie mozna bylo bac jak How to Disappear Completely Icon_wink .

Nie rozumiem tego zamieszania z promocja.Albo chca wydawac plyty zeby do nich rowny dostep mial kazdy albo nie...Co innego jakis rycerz bez imienia to sie moze zastanawiac czy sprzedawac plyty moze w miesnym albo w sklepie z butami...bo dzis juz wszystko jest mozliwe ale Radiohead? 40 funtow za plyte? A download 160 kb/s ?Bez okladki? Pffff...i nawet informacji o tym nie bylo ile bajtow.Ten kto bedzie chcial miec to za darmo (bo tam trzeba wpisac chocby 1 funt) to i tak bedzie mial za darmo a ten kto bedzie chcial kupic plyte to by ja kupil...tylko nie za 40 funtow.To juz lepiej rozdac caly naklad w cenie gazety jak Prince to zrobil.

https://radio-orbit.pl/
14.10.2007 08:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Ja wpisałem zero funtów i kupiłem oficjalnie Icon_biggrin
Faktycznie cała zamieszanie z tą promocją dziwne jest. Kto kupi płytę za ponad 200zł? Chyba tylko najwierniejszy fan...i może o to chodzi Radiohead?

Tak ciekaw jestem ile do tej pory Radiohead zarobiło na tym albumie. Podobno już 1mln 200 tys. poszło w świat...to info sprzed 2 dni, więc teraz z 1mln 500tys może być, ale czy zarobili na tym chociażby tyle samo (każdy dał 1 funta).?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.10.2007 09:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Radiohead - KID A MNESIA Szymek79 3 222 05.11.2021 07:55 PM
Ostatni post: kajman
  Radiohead - MiniDiscs [Hacked] prz_rulez 0 370 17.06.2019 11:50 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Brett Anderson - Black Rainbows saferłel 4 1 441 23.12.2012 01:04 AM
Ostatni post: suedehead
  Radiohead - The King of Limbs furbul 40 6 129 21.02.2011 11:37 PM
Ostatni post: emigrant
  Nowa plyta RADIOHEAD bugman 12 1 753 22.09.2010 03:43 PM
Ostatni post: bugman
  Radiohead - The Best Of saferłel 14 3 263 06.06.2008 04:34 PM
Ostatni post: Jopkolog
  RADIOHEAD - Rainydayz Remixes Jopkolog 1 1 172 14.02.2008 09:39 PM
Ostatni post: abd3mz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości