Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
71 notowanie z 10.17.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #21
 
aaktt napisał(a):"It's That Girl Again" to bardzo świeży album, w związku z czym nie wierzę, że nie znalazł się choć jeden utwór, który by się kwalifikował.
'Yes' to też świeży album, a mimo tego na Twojej liście nie ma z niego żadnego utworu. Jeżeli u mnie ma się pojawić jakiś utwór to w danym tygodniu musi podobać misie bardziej przynajmniej od 50-tego. Oczywiste? Niestety, nie dla wszystkich...
Płyta Basi dobra, ale bez perełki. A szkoda.
14.05.2009 09:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Szkoda, że "W naszym niebie" tak wysoko zadebiutowało, a teraz tylko i wyłącznie spada...
15.05.2009 02:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #23
 
prz_rulez napisał(a):Szkoda, że "W naszym niebie" tak wysoko zadebiutowało, a teraz tylko i wyłącznie spada...
Mi też szkoda, ale chyba jeszcze bardziej tych utworów, które nigdy się nie załapały... O nich będzie mi łatwiej zapomnieć... Niestety...

PS. Albo 'tylko' albo 'wyłącznie'.
15.05.2009 05:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #24
 
abd3mz napisał(a):
aaktt napisał(a):"It's That Girl Again" to bardzo świeży album, w związku z czym nie wierzę, że nie znalazł się choć jeden utwór, który by się kwalifikował.
'Yes' to też świeży album, a mimo tego na Twojej liście nie ma z niego żadnego utworu. Jeżeli u mnie ma się pojawić jakiś utwór to w danym tygodniu musi podobać misie bardziej przynajmniej od 50-tego. Oczywiste? Niestety, nie dla wszystkich...
Płyta Basi dobra, ale bez perełki. A szkoda.
Nie słyszałem "Yes", choć to może i lepiej, bo nie lubię PSB, więc naturalnie nie ma ich ani na liście utworów ani na playliście płyt Icon_wink2 A mnie osobiście album Basi średnio się podoba; myślałem, że skoro tak polecałeś ten album do przesłuchania, to coś się znajdzie z niego u Ciebie... po prostu Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.05.2009 02:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #25
 
aaktt napisał(a):myślałem, że skoro tak polecałeś ten album do przesłuchania, to coś się znajdzie z niego u Ciebie
Znalazł się kilka razy na liście płyt. Icon_smile2
Polecałem, bo wydawała misie to muzyka bliska Twoim upodobaniom. Icon_smile2
16.05.2009 10:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości