Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przetrwają najsilniejsi - The Beatles
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #21
RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles
Nieeeeee! Tu jest większe podobieństwo do prowadzonych przez Ciebie topów artystów, ale pięknie się mijamy, bo tu płyty, a tam piosenki <3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.10.2019 10:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #22
RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles
(11.10.2019 10:09 AM)thestranglers napisał(a):  A czy nie lepiej by było powołać do życia Listę Archiwalną płyt na podobieństwo listy albumów prowadzonej przez Sundrajtę?

Nie byłoby.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
11.10.2019 10:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #23
RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles
(11.10.2019 10:09 AM)thestranglers napisał(a):  Widzę, że bardzo szybko wystartowaliście...
tak? a gdzie ten wątek, bo nie widzę tego startu Icon_coolIcon_razz
Może ten wątek zamienić na jakiś taki "ustaleniowy" dla wszystkich wykonawców, bo wydaje mi się, że przy wielu mogą być niejasności. a jak się ustali, to otworzyć wątek dla TB?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.10.2019 11:07 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #24
RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles
jest przecież ogólny wątek ustaleniowy tutaj: http://www.mycharts.pl/showthread.php?tid=46942

gdzie pojawiło się sporo komentarzy, w tym Twój, dlaczego nic się nie rusza, a teraz nagle mamy coś do ustalenia? nie bardzo nawet rozumiem co xD

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.10.2019 12:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #25
RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles
to zabawa ruszyła czy nie?
bo ja patrząc na pierwsze kilka kilkanaście postów jakoś nie czuję aby coś ruszyło.
mi się wydawało, że dyskografia Beatlesów jest jasna.
ale widać się myliłem.

to była tylko propozycja, bo za chwilę ktoś poprosi o podzielenie wątku...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.10.2019 01:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #26
RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles
To ja do postu Artura. Nie będę brał udziału w tej zabawie, mimo że Tobie wydaje się ona fajna.
W takim razie czy ktoś chciałby poprowadzić jednak tę listę archiwalnych płyt? Uważam, że to fajniejsza idea jednak.
11.10.2019 01:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kalypson Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 425
Dołączył: Aug 2019
Post: #27
RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles
Jak zwykle same problemy, a czasem przydałaby się męska i lekko autorytarna decyzja, tak żeby nie dogadywać się z każdym co do przecinka. Dlatego ja już głosuję Icon_smile

Please Please Me
11.10.2019 02:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #28
RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles
thestranglers napisał(a):To ja do postu Artura. Nie będę brał udziału w tej zabawie, mimo że Tobie wydaje się ona fajna.
dlaczego? bo nie realizujemy pomysłu, który Tobie bardziej odpowiada? xD

o zgrozo!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.10.2019 02:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #29
RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles
Nie mam ochoty na The Beatles, może gdy pojawi się podmiot, którego albumy wszystkie znam to zagłosuję.
11.10.2019 02:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #30
RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles
(11.10.2019 11:07 AM)Yacy napisał(a):  Widzę, że bardzo szybko wystartowaliście...
tak? a gdzie ten wątek, bo nie widzę tego startu Icon_coolIcon_razz[/quote]
A ten wątek to wg Ciebie co jest? Dyskusja o tarciu kapusty? Icon_rolleyes

Cytat:bo ja patrząc na pierwsze kilka kilkanaście postów jakoś nie czuję aby coś ruszyło.
A mój i Miszona głosy?

(11.10.2019 01:17 PM)Yacy napisał(a):  mi się wydawało, że dyskografia Beatlesów jest jasna.
Jak widać, nie dla każdego (patrz post #4). Poza tym, to chyba logiczne, że na początek zabawy podaje się zestaw, który podlega głosowaniu. Icon_rolleyes

(11.10.2019 01:33 PM)thestranglers napisał(a):  W takim razie czy ktoś chciałby poprowadzić jednak tę listę archiwalnych płyt? Uważam, że to fajniejsza idea jednak.
Nie, nikt jej nie poprowadzi, bawienie się w konkretnych wykonawców ma więcej sensu, niż w losowe płyty z losowych epok i styli. A poza tym, jesteś moderatorem, takie rozpoczynanie offtopa kompletnie z pupy (tj. nieodnoszące się do żadnego postu w temacie) raczej Ci nie przystoi.

Cytat:Nie mam ochoty na The Beatles, może gdy pojawi się podmiot, którego albumy wszystkie znam to zagłosuję.
Ale któreś z nich na pewno znasz? Bo jeśli nie, to jednak radziłbym nadrobić braki. Icon_razz2

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.10.2019 02:38 PM przez Dobromiera.)
11.10.2019 02:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #31
RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles
thestranglers napisał(a):Nie mam ochoty na The Beatles, może gdy pojawi się podmiot, którego albumy wszystkie znam to zagłosuję.
a to ok Icon_wink

ja właśnie jedyną uwagę, jaką mam, to że nie było czasu, żeby się przygotować -- myślę, że dobrze byłoby ustalić, że np. jest jedna zabawa w miesiącu, wybieramy podmiot, są dwa tygodnie na dosłuchanie i dopiero ruszamy

Artur.O napisał(a):Jak widać, nie dla każdego (patrz post #4). Poza tym, to chyba logiczne, że na początek zabawy podaje się zestaw, który podlega głosowaniu. Icon_rolleyes
tak, tak, to musi być, bo ten zestaw potem się kurczy; a akurat u beatlesów mogą być niejasności co do albumów

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.10.2019 02:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles
Artur.O napisał(a):Dyskusja o tarciu kapusty?
Niestety nie. Icon_wink
AKT! napisał(a):dobrze byłoby ustalić, że np. jest jedna zabawa w miesiąc
Myślę że po prostu jedna się kończy, a druga następnego dnia zaczyna.
11.10.2019 03:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #33
RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles
(11.10.2019 02:30 PM)Artur.O napisał(a):  A ten wątek to wg Ciebie co jest? Dyskusja o tarciu kapusty? Icon_rolleyes
czyli już ruszyło i do niedzieli do 21 oddajemy głosy, tak?

Beatles For Sale (1964)


(11.10.2019 03:11 PM)kajman napisał(a):  Myślę że po prostu jedna się kończy, a druga następnego dnia zaczyna.
dokładnie. przecież teraz nie będziemy się bawić w odsłuchiwanie dyskografii.
znamy albo nawet nie znamy ale chcemy się w to bawić to się bawimy.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.10.2019 04:23 PM przez Yacy.)
11.10.2019 04:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #34
RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles
kajman napisał(a):Myślę że po prostu jedna się kończy, a druga następnego dnia zaczyna.
a czas na odsłuchy dyskografii, której nie zna się w całości?

Yacy napisał(a):dokładnie. przecież teraz nie będziemy się bawić w odsłuchiwanie dyskografii.
znamy albo nawet nie znamy ale chcemy się w to bawić to się bawimy.
nie mówię teraz -- na przyszłość

ode mnie też głos na Beatles for Sale
z tej płyty podobała mi się jedynie okładka

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.10.2019 05:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #35
RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles
Raczej zabawa będzie trwać trochę dłużej niż miesiąc (w tym przypadku - 7 tygodni Icon_wink). Żeby wszystko skrócić, myślę, że można by wybierać nowy podmiot jeszcze przed zakończeniem strzelania do poprzedniego, a nawet od razu po rozpoczęciu.

A co do słuchania dyskografii to.... a, co się będę powtarzał. Icon_rolleyes

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
11.10.2019 05:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #36
RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles
głosuję na Beatles for Sale
11.10.2019 05:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #37
RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles
Ja rozumiem ideę, że nie trzeba znać wszystkich płyt, można się włączyć w dowolnym momencie i mi to odpowiada, ale czasem zna się mniej niż by się chciało i trzeba coś tam nadrobić Icon_wink Ale ok, pierwsze zdanie mnie przekonuje -- sporo czasu i opcja z wybieraniem kolejnego wykonawcy wcześniej też ok.

A jak wybieramy? Przez aklamację? A może zbierzmy propo w drugim wątku i zróbmy ankietę? Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.10.2019 05:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles
AKT! napisał(a):czas na odsłuchy dyskografii, której nie zna się w całości?
No sorry, ale nie zamierzam przesłuchiwać całości dyskografii wykonawców, bo nie mam na to czasu.
A tutaj nie warto chyba głosować, bo wynik praktycznie jest znany.
11.10.2019 06:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #39
RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles
(11.10.2019 05:33 PM)AKT! napisał(a):  Ja rozumiem ideę, że nie trzeba znać wszystkich płyt, można się włączyć w dowolnym momencie i mi to odpowiada, ale czasem zna się mniej niż by się chciało i trzeba coś tam nadrobić Icon_wink Ale ok, pierwsze zdanie mnie przekonuje -- sporo czasu i opcja z wybieraniem kolejnego wykonawcy wcześniej też ok.
Właśnie mam nadzieję, że przy takim cyklu wybierania będzie dość czasu aby nadrobić wszystko, co się chce. Icon_wink

Cytat:A jak wybieramy? Przez aklamację? A może zbierzmy propo w drugim wątku i zróbmy ankietę? Icon_smile
Chyba tak zrobimy. Icon_smile

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
11.10.2019 06:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #40
RE: Przetrwają najsilniejsi - The Beatles
(11.10.2019 05:22 PM)Artur.O napisał(a):  Raczej zabawa będzie trwać trochę dłużej niż miesiąc (w tym przypadku - 7 tygodni Icon_wink). Żeby wszystko skrócić, myślę, że można by wybierać nowy podmiot jeszcze przed zakończeniem strzelania do poprzedniego, a nawet od razu po rozpoczęciu.
i to będzie spełnienie postulatu AKT!a Icon_wink2
tylko kwestia metody wyboru Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.10.2019 07:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy Dobromiera 425 48 105 04.10.2021 07:12 PM
Ostatni post: neo01
  Przetrwają najsilniejsi - T.Love EVENo 237 5 935 28.09.2021 03:30 PM
Ostatni post: neo01
  Przetrwają najsilniejsi - Michael Jackson Dobromiera 164 5 659 30.07.2021 06:05 PM
Ostatni post: Gansenrozes
  Przetrwają najsilniejsi - Happysad neo01 134 4 827 11.06.2021 04:05 PM
Ostatni post: Miszon
  Przetrwają najsilniejsi - Genesis thestranglers 225 8 161 14.05.2021 08:15 PM
Ostatni post: Yacy
  Przetrwają najsilniejsi - QUEEN Sundrajta 301 10 110 21.03.2021 10:16 PM
Ostatni post: thestranglers
  Przetrwają najsilniejsi - The Cranberries Yacy 95 4 583 28.01.2021 10:50 PM
Ostatni post: Yacy
  Przetrwają najsilniejsi - Metallica EVENo 292 10 358 21.12.2020 03:22 PM
Ostatni post: kajman
  Przetrwają najsilniejsi - Lao Che Dobromiera 204 7 060 10.11.2020 12:26 AM
Ostatni post: Kondziowsky
  Przetrwają najsilniejsi - Pet Shop Boys Dobromiera 192 9 909 17.10.2020 12:06 AM
Ostatni post: Dobromiera

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości