Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
437 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
437 MOJA LISTA
Notowanie 437 z 2009-05-11

[ Icon_wink2 BARDZO (O)CZEKUJĄCE Icon_wink2 ]

poz . ub . tyg . UTWÓR – Wykonawca

01 . 15 . 02 . CZEKAŁEM - Cieplarnia
02 . 01 . 15 . THIS I LOVE - Guns N' Roses
03 . 02 . 13 . THE WILLING VICTIM - Von Hertzen Brothers
04 . 06 . 03 . PEACE - Depeche Mode
05 . 05 . 48 . ONE CARESS - Depeche Mode
06 . 03 . 08 . THE WAY IT USED TO BE - Pet Shop Boys
07 . 20 . 03 . NIEJASNOŚCI - Gabriela Kulka
08 . 04 . 13 . TRAIN BACK HOME - Votum
09 . 07 . 11 . WRONG - Depeche Mode
10 . 10 . 08 . MAGNIFICENT - U2

11 . 11 . 05 . KORYTARZE - Justyna Steczkowska
12 . 08 . 13 . THIS TRAIN IS MY LIFE - Marillion
13 . 09 . 09 . 21ST CENTURY BREAKDOWN - Green Day
14 . 12 . 09 . THANATOS - Soap&Skin
15 . 13 . 15 . TIME MUST HAVE A STOP - Votum
16 . 14 . 47 . HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che
17 . 17 . 07 . POKÓJ NA JEDNĄ NOC - The Cuts
18 . 18 . 18 . BRING OUT THE SUN (SO ALIVE) - Von Hertzen Brothers
19 . 21 . 06 . FLOW - Strawberry Fields
20 . 23 . 06 . ROBINSON - Wolna Grupa Bukowina

21 . 19 . 26 . LUNAR - Closterkeller
22 . 24 . 04 . FUNERAL - Archive
23 . 16 . 07 . AWAY - Votum
24 . 25 . 20 . NA KULAWEJ NASZEJ BARCE - Nosowska
25 . 22 . 33 . ZAMKNIJ WSZYSTKIE DRZWI - Strachy Na Lachy & Renata Przemyk
26 . 27 . 03 . SLEEP ALL SUMMER - The National
27 . 29 . 02 . REVERLY - Kings Of Leon
28 . 30 . 02 . FLAME OF SOUL - Crystal Lake
29 . 28 . 03 . THE KIDS ARE SICK AGAIN - Maximo Park
30 . 26 . 11 . TOY COLLECTION - Katie Melua

Statystyka TOP30:
Nowości: 0 Skoki: 10 Spadki: 15 Pozostało: 5


Brak wypadków z TOP30:


MOJA POCZEKALNIA


poz . ub . [tyg] . UTWÓR – Wykonawca

31 . 31 . [06] . APRIL RAIN - Delain
32 . 33 . [04] . WIDE AWAKE - Lacuna Coil
33 . 39 . [02] . FOR WHAT IT'S WORTH - Placebo
34 . 32 . [06] . COMING HOME - Pati Yang
35 . 35 . [03] . FACING REALITY - Imperia
36 . -- . [01] . AAA... - Gabriela Kulka & Czesław Mozil
37 . 38 . [03] . MOON AND MOON - Bat For Lashes
38 . 34 . [04] . LENIN - Arcade Fire
39 . 43 . [02] . SZAŁ PORANKA - Karotka
40 . -- . [01] . UPADAM - Lipali

41 . 40 . [08] . W ŹRENICACH - Mikromusic
42 . -- . [01] . WELCOME TO ENGLAND - Tori Amos
43 . 36 . [05] . NAJBARDZIEJ - Plateau
44 . 41 . [03] . WALK ON WATER - The Kingsbury Manx
45 . 37 . [05] . SHADOWS - Au Revoir Simone
46 . 42 . [09] . THE SUN - Soap&Skin
47 . 45 . [07] . DIE SEHNSUCHT IN MIR - Lacrimosa
48 . 46 . [03] . BLACK HEART INERTIA - Incubus
49 . 44 . [07] . YOU - Metamorphosis
50 . 50 . [02] . STAND AND DELIVER - No Doubt

Moje wypadki z poczekalni:
z 47 . [02] . BIEGNIE - Trzy Dni Później
z 48 . [06] . REALITY (IT'S A FOOLISH CRY) - Kruk
z 49 . [03] . A MOGŁO BYĆ TAK PIĘKNIE - Reni Jusis


Polska Piosenka Tygodnia
Renata Przemyk – Babę zesłał Bóg

Zagraniczna Piosenka Tygodnia
Peter Murphy – A Strange Kind Of Love

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.05.2009 10:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
Nowe w zestawieniu:
Tori – jakoś nigdy nie miała u mnie większego powodzenia... Ale ten utwór bardzo mi się podoba Icon_wink2 Nowszy singel już nie tak...

Lipali – jeszcze ich u mnie nie widziano Icon_wink2 Słuchałem płyty kilka razy i na dziś to najlepszy utwór na płycie... Dopiero potem zorientowałem się, ze to zostało wrzucone w poprzednim tygodniu do zestawu na lp3!!! Mają mój głos... Chyba... Bo pojawiło się sporo innych nowych fajnych utworów Icon_smile2

Gabrysia Kulka – jestem zachwycony płytą!!! R.e.w.e.l.a.c.j.a. i nic to, że mało po polsku! Ale jak już jest po polsku to R.E.W.E.L.A.C.J.A. Icon_razz A tu jeszcze Czesław Śpiewa! A właściwie powinienem napisać śpiewa Czesław! I mimo, że nie przepadam za tym panem to tu jest niesamowity duet! A na płycie mnóstwo momentów, które bardzo kojarzą mi się z Kate Bush... Icon_razz Sięgnąłem po jej zestaw coverów... Właśnie m.in. Kate, ale też Brucea Dickinsona ! i np. Martyny Jakubowicz – W domach z betonu... I o ile zagraniczne covery są do posłuchania, to cover Martyny – t.r.a.g.e.d.i.a. !!! Ale to nie ma znaczenia, bo jest płyta HAT, RABBIT!!! Polecam!!!

Jeszcze może o wypadku z listy... Reni... Jest kilka świetnych nowych polskich płyt : Kulka, Lipali, Cieplarnia i jeszcze np. Crystal Lake. Ale jest też koszmarek – właśnie Reni... Słuchałem audycji Grzegorza Zambrowskiego, w której prezentował fragmenty tej płyty... Miałem nadzieję, że po tym jak usłyszałem kilka kawałków u Niedźwiedzia, zmienię zdanie o ILUZJONIE... Nie dało rady... Jak powiedział pan Grzegorz [mniej więcej] : nowa płyta to ogromne zaskoczenie, po ZAKRĘCONEJ i innych jej przebojach! Ale jak to zaskoczenie mija to ... okazuje się że to wcale nie jest dobra płyta... Oj tak! A takie coś jak Ostateczne starcie... To dopiero koszmar!!! Nie mówię, że nie posłucham tej płyty [na pewno omijając nr 5 Icon_wink2], bo np. już pod numerem 8 jest całkiem fajny utwór – OSIEM MINUT! Ale jest to duet i dodatkowo wspólnie napisany z ... Gabrysią Kulką Icon_wink2 Tej płyty nie polecam Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.05.2009 10:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #3
 
Yacy napisał(a):04 . 06 . 03 . PEACE - Depeche Mode
ładna pozycja, chociaz myślałam, że może... :roll: będzie tam gdzie zrobiło sie dzisiaj tak ciepłoooo Icon_wink2
"One Caress" tez ładnie sie trzyma! Oby tak dalej Icon_smile2 przynajmniej do 23 maja Icon_wink2

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
09.05.2009 10:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #4
 
Yacy napisał(a):Polska Piosenka Tygodnia
Renata Przemyk – Babę zesłał Bóg

to z okazji Renaty w Szansie Na Sukces? Icon_wink2
09.05.2009 11:03 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #5
 
Yacy napisał(a):[ BARDZO (O)CZEKUJĄCE ]
ciekawe na co Icon_biggrin3
Yacy napisał(a):07 . 20 . 03 . NIEJASNOŚCI - Gabriela Kulka
ooo! jaki ładny awans. A piosenka nawet ciekawa. Słyszałam dzisiaj podczas LP3 Icon_wink2
Yacy napisał(a):36 . -- . [01] . AAA... - Gabriela Kulka & Czesław Mozil
o! i tu też Kulka :->
EDIT: już doczytałam komentarz Icon_wink2
Yacy napisał(a):Gabrysia Kulka – jestem zachwycony płytą!!! R.e.w.e.l.a.c.j.a.
no ciekawa jestem jak bardzo inaczej brzmi Czesio w tej piosence, skoro tak ją chwalisz Icon_smile2
Yacy napisał(a):33 . 39 . [02] . FOR WHAT IT'S WORTH - Placebo
bardziej do Ciebie przemawia niż "Battle..."? Icon_wink2
Yacy napisał(a):42 . -- . [01] . WELCOME TO ENGLAND - Tori Amos
całkiem przyjemna ta nowość w 50tce Icon_smile2
Yacy napisał(a):Polska Piosenka Tygodnia
Renata Przemyk – Babę zesłał Bóg
z jakiejś specjalnej okazji? Icon_smile2

Yacy napisał(a):Reni... (...) A takie coś jak Ostateczne starcie... To dopiero koszmar!!!
wczoraj Reni Jusis była gościem u Barona i on właśnie się zachwycał tą piosenka Icon_razz

Yacy napisał(a):Nie mówię, że nie posłucham tej płyty [na pewno omijając nr 5 Icon_wink2]
a co to jest to miejsce 5? Icon_wink2 Pewnie to "Ostateczne..."? Icon_razz
09.05.2009 11:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
Listoholik napisał(a):to z okazji Renaty w Szansie Na Sukces?
he, he... tak Icon_wink2 sprowokowało to mnie do sięgnięcia po jej pierwszą płytę Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.05.2009 11:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
Lilian napisał(a):ładna pozycja, chociaz myślałam, że może...
spokojnie, spokojnie Icon_razz
Lilian napisał(a):ciekawe na co
1. na większe zmiany i jakieś nowości... 2. od tytułu lidera... 3. na ...
[center]
Icon_smile2 zostało 13 dni 16 godzin 36 minut Icon_smile2
[/center]


Lilian napisał(a):bardziej do Ciebie przemawia niż "Battle..."?
zdecydowanie! nie muszą mi powtarzać tekstu po kilka razy Icon_razz
Lilian napisał(a):z jakiejś specjalnej okazji?
jak wyżej Icon_smile2

[Mr.] Edit:
Lilian napisał(a):no ciekawa jestem jak bardzo inaczej brzmi Czesio w tej piosence, skoro tak ją chwalisz
chomik zaprasza Icon_wink2
Lilian napisał(a):wczoraj Reni Jusis była gościem u Barona i on właśnie się zachwycał tą piosenka
nie tylko on... ale cóż mi się bardzo nie podoba Icon_razz tak to własnie nr 5 .

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.05.2009 11:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
DM pewnie wskoczy na 1, co nie będzie żadną niespodzianką. Mi zbrzydło to nagranie jak usłyszałem je z live wersji....ale i tak powalczy o miejsce w ciągu najbliższych tygodni Icon_wink
Szkoda, że PSB zaliczyli trzy oczka w dół. Znów DM przed nimi Icon_razz2 Wrong już mógłby spokojnie spadać..gdyby nie to, że nie ma kto na jego miejsce wejść. Wszystko poza czołową 10 to raczej spadki właśnie z tej strefy albo w ogóle spadki i z nowych utworów to ciężko wywróżyć kto się przebije. Chciałbym by było to KOL. Kolejna Kulka?
Ja powiem tylko tyle. Jeśli komuś zależy by jej muzyka zagościła na mojej liście, to musi mi skombinować mp3 w wysokiej jakości....czekam, Gabriela też czeka....Icon_razz2 Tori oczywiście na wielki plus. Już blisko mojej listy też Icon_biggrin....no i tradycyjnie pytam się o HQ MP3 tej piosenki Icon_biggrin No Doubt na skraju. Niech pociągnie, proszę.

A....no i lider. Bardzo dobry.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.05.2009 11:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
saferłel napisał(a):Mi zbrzydło to nagranie jak usłyszałem je z live wersji....
kiepskiej baletnicy... Icon_confused2
saferłel napisał(a):Jeśli komuś zależy by jej muzyka zagościła na mojej liście, to musi mi skombinować mp3 w wysokiej jakości....czekam
niestety Icon_frown do Gaby Kulki nie mam maila, ale spróbuj tu: piotr.miecznikowski@gmail.com
Icon_razz Icon_mrgreen Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.05.2009 11:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Nie wiem o co chodzi z tym mailem, nie znam gościa. To pewnie jakiś wydawca muzyczny, albo promotor Kulki, tak Icon_razz2?

A ty nie masz żadnych mp3 kolego? Icon_razz2 Śni Ci się tak muzyka czy co Icon_lol

A, i baletnicą pewnie jestem więcej niż kiepską, ale uszy mam dobre i znam się na tym co lubię Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.05.2009 11:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #11
 
mhm to promotor Kulki Icon_razz

Śni mi się? A o płytach kompaktowych nie słyszałeś? takie srebrne krążki... Icon_razz

nie chodzi mi o to, że się nie znasz. Oczywiście, że się znasz i wiesz co lubisz...
Ale non stop czepiasz się nowej płyty DM... I teraz masz kolejny pretekst, aby dołożyć nowej płycie [nawet w dzień urodzin Dave'a... oj, oj tak się nie robi Icon_mrgreen] Wersja live też na mnie wrażenia nie zrobiła... niestety... Ale to nie oznacza, ze przestałem lubić PEACE, Wrong, In Chains i inne utwory z SOTU. Tyle Icon_wink2

pees
a tańczyłeś w balecie? nie? to skąd wiesz, że byłbyś kiepski?
Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.05.2009 11:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Co do baletu, to czasem próbuję w domu jak nikt nie patrzy, ale ciiiii Icon_smile2

Oj z tym czepialstwem to normalna sprawa....Jest u mnie ''Wrong'' na liście? Jest! Jest u mnie ''Perfect''? Jest, i to jak wysoko! Czasem lubię się czegoś doczepić, taką pewnie mam naturę, ale na szczęście uważam, że i tak to moje czepialstwo jest w stosunku do innych naprawdę niewielkie i głównie w tych muzycznych tematach wychodzi na jaw Icon_wink DM nagrali płytę jaką nagrali. Podoba mi się, słucham jej do tej pory, raz na kilka dni. Może właśnie jako fan powinienem na ich ostrzej patrzeć niż na innych, a niektórzy to odbierają jako czepianie się. To tak jak z PSB było. ''Love Etc.'' zadebiutowało na drugim miejscu mojej listy i były od razu komentarze, że za słabo Icon_razz2 Oczywiście to były żarty, ale trzeba walczyć ze stereotypem ślepego fana....chociaż te dwie sytuacje są jednak trochę inne i pewnie ty nie masz na myśli do końca tego o czym wspomniałem (w wypadku Love). Po prostu za dużo nie czepiam...tak po prostu. Ale bądź spokojny Icon_smile
Nie sądzę też by pisanie o słabym ''Peace'' w wersji live było jakąś formą ''poniżania'' płyty.


Eh, widzę, że z Kulką cię nie złamię, więc poczekam na mp3 w necie...a może nawet już jest? Icon_razz

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.05.2009 12:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
 
GK jest w necie [była przynajmniej], a 2 utwory są na moim chomiku Icon_wink2 Najlepsze, więc zapraszam Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.05.2009 12:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #14
 
Moja Lista Albumów nr 437 z 11.05.2009

poz . ub. tydz . ilość tyg . PŁYTA Wykonawca

01 . 01 . 02 . PRZEBUDZONY (2009) - Cieplarnia
02 . 02 . 38 . SONGS OF FAITH AND DEVOTION (LIVE) (1993) - Depeche Mode
03 . 03 . 04 . SOUNDS OF THE UNIVERSE (2009) - Depeche Mode
04 . 04 . 19 . LOVE REMAINS THE SAME (2008) - Von Hertzen Brothers
05 . 05 . 19 . TIME MUST HAVE A STOP (2008) - Votum
06 . NN . 01 . HAT, RABBIT (2009) - Gabriela Kulka
07 . 07 . 05 . APRIL RAIN (2009) - Delain
08 . 06 . 12 . NO LINE ON THE HORIZON (2009) - U2
09 . 08 . 05 . SHALLOW LIFE (2009) - Lacuna Coil
10 . 09 . 10 . LOVETUNE FOR VACUUM (2009) - Soap&Skin

11 . 17 . 02 . SAFE (2009) - Crystal Lake
12 . 11 . 38 . POWSTANIE WARSZAWSKIE (2005) - Lao Che
13 . 10 . 47 . GOSPEL (2008) - Lao Che
14 . 16 . 03 . ONLY BY THE NIGHT (2008) - Kings Of Leon
15 . 14 . 38 . MUSIC FOR THE MASSES (1987) - Depeche Mode
16 . 12 . 13 . HAPPINESS IS THE ROAD (2008) - Marillion
17 . NN . 01 . TRIO (2009) - Lipali
18 . 13 . 04 . QUICKEN THE HEART (2009) - Maximo Park
19 . 15 . 04 . GUSŁA (2002) - Lao Che
20 . NN . 01 . 21ST CENTURY BREAKDOWN (2009) - Green Day

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.05.2009 12:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #15
 
Yacy napisał(a):01 . 15 . 02 . CZEKAŁEM - Cieplarnia
Ho ho, ale niespodzianka Icon_eek2
10.05.2009 10:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Green Day....największe pismaki dają mu dobre oceny, ale to chyba po to by ''napędzać'' tę machinę pieniędzy. Jak się spojrzy już między opinie ''szarych'' ludzi, to płyta zgarnia słabe noty. Mam ją i dzisiaj posłucham sobie. Pozycja Hatt Rabit bardzo zachęcająca.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.05.2009 11:58 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #17
 
a ja tylko wysłuchałem 30-sekundowej próbki z zestawu do głosowania na LP3 i wystarczy mi... po singla, a tym bardziej po płytę, nie mam co sięgać Icon_razz
10.05.2009 12:00 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #18
 
saferłel napisał(a):Jak się spojrzy już między opinie ''szarych'' ludzi, to płyta zgarnia słabe noty.
ja nie jestem szary tylko Czarny i mi sie podoba. Bez przesady, ale na m. nr 20 wystarczyło Icon_wink2
Listoholik napisał(a):ja tylko wysłuchałem 30-sekundowej próbki z zestawu do głosowania na LP3
mhm. To jest bardzo reprezentatywne 30 sekund dla całej muzyki Green Day. a wlasciwie dla calego amerykańskiego rocka Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.05.2009 12:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #19
 
nie przepadam za amerykańskim rockiem... ale wbrew pozorom, troche go znam, bo rzuci się to gdzieś na uszy od czasu do czasu Icon_wink2
10.05.2009 12:15 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #20
 
dlatego pisałem ten poprzedni post... Ja po przesłuchaniu 30 sekund utworow z "pewnych gatunku" też nie mam ochoty na posłuchanie płyty... Ale wiem to własciwie już przed tym przesłuchaniem Icon_razz Chociaz tez w miarę często zdarza mi sie słuchac płyt co do których jestem pewien, że to nie moja muza... na zasadzie "a może jednak sie mylę...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.05.2009 12:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości