Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #221
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Sundrajta napisał(a):obstawiałem, że będzie u kajmana wysoko
Powiedzmy na 16.
28.10.2019 11:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #222
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
(28.10.2019 10:58 PM)Sundrajta napisał(a):  Najdłuższą rezerwę miał Artur.O, a że następny top jest wiadomo jaki, to również tego powinniśmy się spodziewać. Icon_cool
Moje wszystkie karty są już wyłożone na stół, nie ma sensu 2 razy słać tego samego. Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
28.10.2019 11:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #223
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Artur.O napisał(a):Moje wszystkie karty są już wyłożone na stół, nie ma sensu 2 razy słać tego samego.
akurat nie zajrzałem tam gdzie polecałeś, więc poproszę tak czy siak o PW Icon_wink
28.10.2019 11:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #224
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Nie no, top10 do Ciebie wyślę. Chodzi o to, że "rezerwy" nie ma sensu. Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
28.10.2019 11:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #225
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Cytat:I wiadomo też która grupa wygrała tego wieczoru.
No, tym razem się udało Icon_wink
Ale żeby nie było, tę "inną" twarz Sophie też doceniam, trochę czasu z płytą "Wanderlust" spędziłem.
28.10.2019 11:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 192
Dołączył: Jul 2014
Post: #226
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Sundrajta napisał(a):zyskuje uznanie wśród alternatowców
I oczywiście chodziło mi o popowców. Icon_wink
To widocznie daje o sobie znać zmęczenie, pora zatem iść już spać.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.10.2019 11:13 PM przez Sundrajta.)
28.10.2019 11:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #227
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Artur.O napisał(a):Nie no, top10 do Ciebie wyślę. Chodzi o to, że "rezerwy" nie ma sensu.
ano rozumiem teraz Icon_wink
28.10.2019 11:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 932
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #228
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Sundrajta napisał(a):I oczywiście chodziło mi o popowców. Icon_wink
To ciekawe, bo zawsze byłem stawiany po drugiej stronie barykady. Icon_wink

http://rateyourmusic.com/~meni
28.10.2019 11:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #229
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Bardzo cieszy mnie, że Catch You utrzymało się na podium Icon_wink
28.10.2019 11:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #230
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
zwycięzca rozczarowująco przewidywalny
ale nie dla tego na niego nie głosowałem -- otóż marnie się zestarzał, jest w tej piosence trochę przewrotnego uroku, ale przy reszcie zestawu wybrzmiał mi płasko i nudno, co jest zaskakujące w przypadku numeru, który kiedyś lubiłem i do dziś znam go na pamięć

komentarze o wyższości ballad bextor nad jej bangerami to jakieś majaczenie muzycznych tetryków Icon_wink zwłaszcza że słusznie komplementowane przez meniego "love is a camera" też naszym kontestatorom nie przypadło do gustu; zamiast tego wywlekli z jej repertuaru najbardziej bezkształtne bohomazy i w akcie protestu wciągnęli je na sztandary; i znów -- cóż za przewidywalność!

niemniej top 5 wypełniły delicje: catch you, get over you i come with us
i na nich się skupię

dzięki za top!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.10.2019 01:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #231
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
można było się domyślić, że top 2 będzie należeć do tej "dwójki". Ja Murder on the dancefloor potraktowałem bardziej z sentymentu moją "12". Ogólnie zestawienie bardzo przyjemne. Dawno moja propozycja nie wylądowała w top10 Icon_smile No i jednak zdecydowanie jest to artystka, której specjalnością jest muzyka taneczna po za kilkoma wyjątkami, więc nie dziwi mnie dominacja klubowych utworów w czołówce.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.10.2019 02:12 PM przez mike.)
29.10.2019 02:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 503
Dołączył: Aug 2008
Post: #232
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
haha, nie słuchałem i nie głosowałem, ale widzę że nic nie straciłem, skoro wygrał numer, za którym nie przepadam, to co dopiero z tymi gorszymi ^^

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
04.11.2019 03:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #233
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
logika wg miszona:
>nie przepadam za największym przebojem seb
>nie znam pozostałych numerów seb
>są gorsze niż ten największy przebój

serio? Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.11.2019 03:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 503
Dołączył: Aug 2008
Post: #234
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
No wyszło na to, że gorsze przecież!
thestranglers napisał(a):(---, 12, 10, 12, 12, 04, 03, 07, 03, 12, 04, ---, 12, 04, 03, ---, ---, 08, 10) 116 Murder On The Dancefloor
(---, ---, 07, 07, 08, 01, 08, 08, ---, 10, 12, ---, 01, 12, ---, ---, ---, 12, 04) 90 Groovejet (If This Ain't Love)
(---, ---, 12, 03, ---, 08, 12, 01, ---, 08, 08, 07, 02, 10, 01, ---, ---, ---, 08) 80 Catch You

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.11.2019 04:35 PM przez Miszon.)
04.11.2019 04:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #235
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
ale nie według ciebie; korelujesz dwie różne rzeczy w dwóch różnych częściach zdania xd

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.11.2019 04:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 503
Dołączył: Aug 2008
Post: #236
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Wg ogółu.

Ja słyszałem jakieś jej nagrania z ostatniej czy przedostatniej płyty, były zupełnie inne, zaskoczyła mnie.
Jednakże słyszałem je po razie-dwóch i już nie pamiętam ich tytułów, potem niestety się na nie nie natknąłem.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
04.11.2019 04:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #237
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
(04.11.2019 04:38 PM)Miszon napisał(a):  Ja słyszałem jakieś jej nagrania z ostatniej czy przedostatniej płyty, były zupełnie inne, zaskoczyła mnie.
No i po co ja cokolwiek piszę w tym temacie?....

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
04.11.2019 04:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #238
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Artur.O napisał(a):No i po co ja cokolwiek piszę w tym temacie?....
No właśnie, po co? Icon_wink
04.11.2019 07:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 503
Dołączył: Aug 2008
Post: #239
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
(04.11.2019 04:57 PM)Artur.O napisał(a):  
(04.11.2019 04:38 PM)Miszon napisał(a):  Ja słyszałem jakieś jej nagrania z ostatniej czy przedostatniej płyty, były zupełnie inne, zaskoczyła mnie.
No i po co ja cokolwiek piszę w tym temacie?....
tak, pamiętam że to pisałeś, że te płyty są inne.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
04.11.2019 07:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #240
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
AKT! napisał(a):ale nie dla tego na niego nie głosowałem -- otóż marnie się zestarzał, jest w tej piosence trochę przewrotnego uroku, ale przy reszcie zestawu wybrzmiał mi płasko i nudno, co jest zaskakujące w przypadku numeru, który kiedyś lubiłem i do dziś znam go na pamięć
Wiesz co... Coś w tym jest. Gdy pomyślę sobie, że był to mój numer trzy w 2002 roku...
AKT! napisał(a):komentarze o wyższości ballad bextor nad jej bangerami to jakieś majaczenie muzycznych tetryków Icon_wink zwłaszcza że słusznie komplementowane przez meniego "love is a camera" też naszym kontestatorom nie przypadło do gustu; zamiast tego wywlekli z jej repertuaru najbardziej bezkształtne bohomazy i w akcie protestu wciągnęli je na sztandary; i znów -- cóż za przewidywalność!
Jak pisałem, to był typowy pojedynek popowcy vs. alternatywcy. O dziwo wygrany zdecydowanie przez tych pierwszych. Cóż, w przypadku zestawienia płyt wychodzi jakoś zupełnie inaczej Icon_wink
AKT! napisał(a):logika wg miszona:
>nie przepadam za największym przebojem seb
>nie znam pozostałych numerów seb
>są gorsze niż ten największy przebój

serio? Icon_wink
Mam wrażenie, że Miszon prezentuje czasami specyficzną formę asertywności Icon_cool

Dodam, że "Catch You" chwyciło mnie jak nigdyIcon_exclaim
04.11.2019 08:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości