Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 088
Dołączył: Dec 2009
Post: #81
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
W sumie trochę współczuję Wam że musicie tego wszystkiego słuchać (w takiej ilości) Icon_cool

WOLNE MEDIA!!!
24.10.2019 12:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #82
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Artur.O napisał(a):Tym premierowym, czy "Bittersweet", "Can't Fight...", "Heartbreak"? Icon_wink
i tym, i tym Icon_sad

neo01 napisał(a):W sumie trochę współczuję Wam że musicie tego wszystkiego słuchać (w takiej ilości) Icon_cool
nie ma czego, choć faktycznie jest tego sporo!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.10.2019 02:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #83
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
AKT! napisał(a):nie ma czego
Dla mnie jest czego. Ale dla mnie jak utwór brzmiał fatalnie, po pół minuty przerzucałem na kolejny fragment, potem na kolejny i jak coś nie zaskoczyło to odpuszczałem sobie.
24.10.2019 04:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Jan 2015
Post: #84
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Zbyt szybko ją oceniłem i zbyt surowo. Po przesłuchaniu całości stwierdzam, że twórczość Sophie wypada całkiem przyzwoicie. Nie jest to jakaś wybitna muzyka pop ale solidnie zaśpiewana, przyjemna dla ucha. Jestem ciekaw wyników.
24.10.2019 05:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 934
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #85
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Te wasze płacze sprawiły, że aż skusiłem się zagłosować.
Bawiłem się doskonale, zlepiłbym z tego co najmniej top 20 na bardzo dobrym poziomie.

Odstaje raptem kilka piosenek, w tym nieszczęsny cover "One Way Or Another", któremu Sophie podołała, ale pomysł na muzykę już nie.

http://rateyourmusic.com/~meni
26.10.2019 11:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #86
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
meni <3 <3

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
27.10.2019 12:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #87
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Fajnie Meni, że zagłosowałeś, zapraszamy częściej Icon_smile

Mi się Sophie słuchało miło.
Co do "One Way Or Another", to z coverów wolę wersję One Direction, aczkolwiek możliwe, iż w kontekście filmowym interpretacja Sophie by zyskała.
27.10.2019 12:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 130
Dołączył: Dec 2014
Post: #88
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
A tak w ogóle to jest cover Blondie? Pytam Was, bo nie chce mi się sprawdzać. Icon_smile
27.10.2019 08:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 934
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #89
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
(27.10.2019 08:48 AM)thestranglers napisał(a):  A tak w ogóle to jest cover Blondie? Pytam Was, bo nie chce mi się sprawdzać. Icon_smile
Si senior, jedyna słuszna wersja.

http://rateyourmusic.com/~meni
27.10.2019 01:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 130
Dołączył: Dec 2014
Post: #90
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
dzięki, przy okazji i ja Pana witam Icon_wink
27.10.2019 01:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #91
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Zostałem wywołany do tablicy. Icon_lol
A że chcę dochować wierności mojej tradycji, to poproszę kogoś z trójki (oni są tuż za mną w programie lojalnościowym i dlatego ich wybrałem Cwaniak )
kajman, mike, EVENo o podanie numeru od jeden do jedenaście. Powiedzmy że macie 24 godziny na to i oczywiście obowiązuje zasada - kto pierwszy ten lepszy (ale tylko z w/w grona)! Icon_idea
Nawet gdy typ padnie za chwilę wykonawcę przedstawię dopiero jutro około dwudziestej. Icon_cool

Dotąd na cztery moje wybory, trzy razy trafialiście Amerykanów i nadal są duże szanse ku temu, bowiem USA ma 5/11 kandydatów. Polska czterech i jeszcze Wielka Brytania dwóch...

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
27.10.2019 09:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #92
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Sundrajta napisał(a):bowiem USA ma 5/11 kandydatów. Polska czterech i jeszcze Wielka Brytania dwóch
No to nuda! Icon_biggrin
Nic ze Skandynawii? Azji? Australii?
27.10.2019 09:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #93
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
11
27.10.2019 09:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #94
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Mogłem się spodziewać tego kto będzie pierwszy. Icon_twisted
O proszę jaki ciekawy wybór. Może spróbujecie odgadnąć o kogo chodzi?
Pierwsza podpowiedź: kto oglądał półfinały Mistrzostw Świata w rugby, ten może wpaść na trop...

1981 napisał(a):Nic ze Skandynawii? Azji? Australii?
A gdzie te subkontynenty leżą? Icon_lol

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
27.10.2019 10:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #95
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Nie oglądałem, ale nawet jeżeli chodzi o Walię to żaden wykonawca stamtąd mi się w tej chwili nie kojarzy.
27.10.2019 10:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #96
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
O przynajmniej wiesz kto tam grał. Icon_lol
I podejrzewam, że raczej nie będziesz zadowolony z tego wyboru, chociaż w mojej jedenastce na pewno (wg Ciebie) byli gorsi wykonawcy. Icon_twisted

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
27.10.2019 10:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #97
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Obym tylko go znał.
A poza tym po Alołdach i Sophiach to raczej ciężko by Ci było coś gorszego zaproponować (tzn w ogóle to możliwe, ale raczej byś nie wychodził tak daleko poza swoją bajkę).
27.10.2019 10:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #98
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Tego artystę raczej znasz bardzo dobrze.
Obiecywałem że będzie ostrzej, po ostatnich bardzo popowych klimatach, ale okazało się że wybrałeś jeden z łagodniejszych podmiotów (co innego gdybyś wybrał jedynkę 063 ).

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
27.10.2019 10:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #99
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Walia? Manic Street Preachers? Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
27.10.2019 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #100
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
(27.10.2019 01:28 PM)meni napisał(a):  Si senior, jedyna słuszna wersja.
Pozwolę się nie zgodzić, moim zdaniem wersja One Direction jest super Icon_smile Z wersją Blondie jest ten problem, że ma już trochę lat - i to niestety słychać. Choć sam motyw jest oczywiście genialny.
27.10.2019 11:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości