Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #61
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
A wrzuci ktoś playlistę Spotify czy znowu sam będę ją sobie zrobić? Icon_rolleyes

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
15.10.2019 11:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #62
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor

One Way Or Another - https://www.youtube.com/watch?v=XNtzaCGyyu8
Live It Up - https://www.youtube.com/watch?v=npj8zNv1oUg
Jolene - https://www.youtube.com/watch?v=SuwyDGwfER8

Uprzedzam, że na Spotify'u jest tylko Extended Version "Groovejeta" oraz wersje bez Spillera. Tutaj standardowa wersja radiowa: https://www.youtube.com/watch?v=syOK6zmpOe0
15.10.2019 11:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #63
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
mam pytanie:

Kto zgłosił nagrania 'Cry To The Beat Of The Band' i 'Death Of Love'? Nie ma postu zgłaszającego, a z czapy sobie nie wymyśliłem dodając je do listy.
16.10.2019 07:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #64
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Ja zgłosiłem i zauważyłem wcześniej, że post z tymi zgłoszeniami został przeniesiony do wątku "z szatkowaniem kapusty". Icon_facepalm
A nie przyszło mi do głowy żeby to właśnie tutaj zgłosić.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
16.10.2019 08:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #65
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Ano właśnie, dlatego mi zginął ten Twój post. Nie ma problemu, otrzymujesz oczywiście 2 punkty. Icon_wink
16.10.2019 09:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #66
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
prz_rulez napisał(a):Uprzedzam, że na Spotify'u jest tylko Extended Version "Groovejeta" oraz wersje bez Spillera. Tutaj standardowa wersja radiowa: https://www.youtube.com/watch?v=syOK6zmpOe0
widzę, że dorzuciłeś bonusowe orkiestrowe wersje, haha <3~!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.10.2019 10:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #67
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Jestem w trakcie słuchania zgłoszonych utworów i szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że to będzie tak dobry top. Ułożenie "10" będzie baaardzo trudne.
16.10.2019 11:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #68
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Ło jeju, czasem mam wrażenie, że lepiej by było gdybyśmy zgłaszali po jednym utworze Icon_razz2 Ale postaram się przebrnąć, choć pewnie w co najmniej trzech ratach Icon_wink

Radio Epsilon
16.10.2019 10:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #69
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Ciekawe, czy przy Queen też miałbyś takie wrażenie [Obrazek: haha.gif]
16.10.2019 11:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #70
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
prz_rulez napisał(a):Ciekawe, czy przy Queen też miałbyś takie wrażenie
Mniejsze, ale też Icon_razz2 Taka dawka jest po prostu potężna i nawet gdyby ten Top zachęciłby mnie do zakupu jakieś kompilacji typu Greatest Hits Sophie Ellis-Bextor, to zdecydowanie nie byłaby ona dwupłytowa Icon_razz2

Ale muszę przyznać, że jest lepiej, niż przy Girls Aloud. Z resztą, spodziewałem się tego, bo tu jest jedna ładnie śpiewająca, a nie kilka średnio Icon_razz2

Radio Epsilon
16.10.2019 11:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #71
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
A widzisz, to dziwne, bo ja uważam, że Girls Aloud są lepszymi wokalistkami od Sophie. Aczkolwiek to inna maniera wokalna po prostu.

EDIT: Udało mi się znaleźć na Spotify'u radiową wersję "Groovejeta" Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.10.2019 01:14 AM przez prz_rulez.)
16.10.2019 11:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #72
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Tym razem dobrze, że tych utworów jest tak dużo, bo dzięki temu znalazłem smaczki. Podobnie jak mike jestem miło zaskoczony, a do ponownych odsłuchów mam aż 15 nagrań.
17.10.2019 05:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #73
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
O, u mnie też było 15.
17.10.2019 08:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #74
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
U mnie dwa. Reszta odstawała zdecydowanie.
17.10.2019 08:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #75
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
No to zaskoczyłem się pozytywnie, bo jak słuchałem pierwszych trzech płyt Sophie (chociaż drugiej nie mam ocenionej, więc może jednak jej nie słuchałem?), to wyciągnąłem z nich tylko single, a tu jednak te kilka niesinglowych kawałków wypadło równie dobrze. Te późniejsze też kryją kilka skarbów, poza tym sporo ficzuringów to też przeboje... także całościowo zestaw bardzo fajny, ograniczenie się do 10 będzie cięższe niż myślałem. Icon_smile

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
18.10.2019 12:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #76
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
taka ilość sophie ellis na raz, to zdecydowanie za dużo -- lubię jej głos, ale pomimo różnorodności stylistycznej nagrań, w połowie plejlisty zrobiło się monotonnie i musiałem zrobić sobie przerwę; już chciałem napisać, że lepiej słuchało mi się girls aloud, ale w sumie nie wiem, bo moja wyselekcjonowana piętnastka jest naprawdę w pytkę; co więcej -- zgłaszałem utwory w ciemno, nie miałem nawet świadomości jakie, a tu oba przeszły bez problemu przez wstępną selekcję; koniec końców miło było spędzić z sophie dwa popołudnia i poranek Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.10.2019 10:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #77
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
(24.10.2019 10:54 AM)AKT! napisał(a):  taka ilość sophie ellis na raz, to zdecydowanie za dużo -- lubię jej głos, ale pomimo różnorodności stylistycznej nagrań, w połowie plejlisty zrobiło się monotonnie i musiałem zrobić sobie przerwę;
Miałem identycznie. Ona ma jednak dość osobliwy wokal i w nadmiarze rzeczywiście można mieć dość. Koniec końców również uzbierałem bardzo dobrą "15" Icon_wink
24.10.2019 11:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #78
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
(24.10.2019 10:54 AM)AKT! napisał(a):  zgłaszałem utwory w ciemno, nie miałem nawet świadomości jakie

Heh. A pamiętam, jakie emocje towarzyszyły premierze "Bittersweet". Icon_biggrin Chociaż to nie na mycharts (wtedy mnie tu nie było).

Ja wysłałem bardzo dobrą 20 nawet.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.10.2019 11:23 AM przez Dobromiera.)
24.10.2019 11:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #79
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
ja z kolei wówczas straciłem kontakt z sophie na jakiś czas, a szkoda, bo jestem pewien, że poradziłaby sobie świetnie na a40 z materiałem z "make a scene" Icon_sad

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.10.2019 11:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #80
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Tym premierowym, czy "Bittersweet", "Can't Fight...", "Heartbreak"? Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
24.10.2019 11:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości