Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Kalypson Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 425
Dołączył: Aug 2019
Post: #21
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Mixed Up World
I Won't Change
08.10.2019 02:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #22
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
(08.10.2019 09:53 AM)neo01 napisał(a):  
thestranglers napisał(a):mike napisał(a):
Cant fight this feeling
było już zgłoszone, zmień propozycję
Nieprawda. Chyba źle popatrzyłeś.
Zgłoszone jest Cant stop this feeling Bezradny
08.10.2019 03:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kuba1201 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 425
Dołączył: Aug 2017
Post: #23
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Jeśli chodzi o Toola to niska frekwencja była też z powodu słabej jeszcze wtedy dostępności do ich utworów. Gdyby tamten top odbył się teraz, prawdopodobnie byłoby więcej głosujących. Inna sprawa, że ten zespół nie mieści się w guście wielu forumowiczów i tych dodatkowych głosów raczej nie przybyłoby dużo więcej.
Utwory Kylie i Eurythmics (przynajmniej niektóre) natomiast lubi zdecydowana większość z Nas i w tym gronie są zarówno popowcy, jak i alternatywcy, dlatego też bardzo dużo osób tam głosowało.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.10.2019 06:06 PM przez Kuba1201.)
08.10.2019 06:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kuba1201 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 425
Dołączył: Aug 2017
Post: #24
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
One Way or Another
Circles (Just My Good Time)
08.10.2019 06:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Jan 2015
Post: #25
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Ja na Toola nie zagłosowałem z premedytacją. Wolę tandetne Girls Aloud i nijaką Sophie Bextor niż jeszcze bardziej smętne i nijakie Toole.
08.10.2019 06:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 015
Dołączył: Sep 2017
Post: #26
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
miszony napisał(a):Ja na Toola nie zagłosowałem z premedytacją. Wolę tandetne Girls Aloud i nijaką Sophie Bextor niż jeszcze bardziej smętne i nijakie Toole.
No, no! Bo się obrazimy! Icon_wink

Radio Epsilon
08.10.2019 06:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 086
Dołączył: Dec 2009
Post: #27
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
No Toole to są rzeczywiście nijakie. Ale rzeczywiście bardzo szkoda, że ten top odbył się przed wydaniem płyty, bo na pewno sporo by zamieszała.

WOLNE MEDIA!!!
08.10.2019 06:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Kuba1201 napisał(a):Jeśli chodzi o Toola to niska frekwencja była też z powodu słabej jeszcze wtedy dostępności do ich utworów.
JKaka słaba dostępność? Mam wrażenie, że nie było żadnego problemu z ich znalezieniem.
Swoją drogą przez wiele lat wydawało mi się, że ona jest Baxtor.
A zgłaszam (żadne rewelacja, ale da się słuchać):
One Way Or Another
Black Holes For The Young
08.10.2019 06:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
neo01 napisał(a):No Toole to są rzeczywiście nijakie.
Po polsku na pewno. Co ciekawe, jak je uszczegółowimy to jednak najczęściej będą męskie lub żeńskie.
08.10.2019 06:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #30
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
(08.10.2019 12:24 PM)Sundrajta napisał(a):  
Artur.O napisał(a):Nieprzekonanym mimo wszystko polecam zwrócić uwagę właśnie na repertuar z "Wanderlust"
Posłucham się Ciebie i przesłucham tą płytę, jeżeli mnie nie przekona, to zrezygnuję z tego topu (bowiem z jej repertuaru znam tylko "Morderstwo na parkiecie"). Icon_rolleyes
Myślę, że większość ludzi zna tylko to, i ew. jakieś fiuty u innych wykonawców, bo to jej jedyny duży przebój (zresztą bardzo reprezentatywny dla jej twórczości). Nic dziwnego, że takim wykonawcom trudno się "przebranżowić", bo jedni będą kręcić nosem, a drudzy oleją na sam widok wykonawcy.

(08.10.2019 06:04 PM)Kuba1201 napisał(a):  Jeśli chodzi o Toola to niska frekwencja była też z powodu słabej jeszcze wtedy dostępności do ich utworów.

Słabej? W trymiga się dało się i da ściągnąć z Soulseeka, Chomika, czy co kto sobie zamarzy. Świat się nie kończy na Spotyfaju. Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
08.10.2019 06:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 015
Dołączył: Sep 2017
Post: #31
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
kajman napisał(a):A zgłaszam (żadne rewelacja, ale da się słuchać):
One Way Or Another
Już jest.

kajman napisał(a):Swoją drogą przez wiele lat wydawało mi się, że ona jest Baxtor.
Ej, faktycznie! Icon_biggrin

Radio Epsilon
08.10.2019 06:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Sundrajta napisał(a):Co do tego pełna zgoda.
Jak patrzę na zdjęcia to kompletnie nie w moim typie.
EVENo napisał(a):Już jest.
No trudno, to niech będzie
Jolene
08.10.2019 06:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #33
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Until the Stars Collide
Wrong Side of the Sun

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
08.10.2019 07:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Żeby nie było, że tylko narzekam - bardzo podobają mi się wybory Yacy'ego. Sam chciałem napisać o tych utworach i cieszę, że znajdą się one w głosowaniu.
08.10.2019 09:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 127
Dołączył: Dec 2014
Post: #35
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Jestem, pozbieram typy, bo na inne tematy nie mam ochoty się wypowiadać. Od razu mike'a proszę jeszcze raz o drugą propozycję, gdyż:

AKT! napisał(a):Szymek zgłosił, tylko napisał nieprawidłowo "Stop" zamiast "Fight", ale musiało chodzić o ten utwór
08.10.2019 10:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 127
Dołączył: Dec 2014
Post: #36
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Ps. Brakuje mi 'Another Day' tak wracając do meritum wątku... Icon_rolleyes
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.10.2019 05:45 PM przez thestranglers.)
08.10.2019 11:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #37
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Zgłoszenie:

Another Day
Today the Sun's on Us

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
09.10.2019 11:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #38
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
(08.10.2019 10:57 PM)thestranglers napisał(a):  Jestem, pozbieram typy, bo na inne tematy nie mam ochoty się wypowiadać. Od razu mike'a proszę jeszcze raz o drugą propozycję, gdyż:

AKT! napisał(a):Szymek zgłosił, tylko napisał nieprawidłowo "Stop" zamiast "Fight", ale musiało chodzić o ten utwór

W gwoli ścisłości to raczej Szymek powinien zgłosić drugi utwór gdyż zgłosił niepoprawny Icon_lol ale skoro mam możliwość dodać jeszcze jeden od siebie będzie to:

Here Comes the Rapture

Dziękuję za przywilej zgłoszenia 3 utworów i pozdrawiam Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.10.2019 12:11 PM przez mike.)
09.10.2019 12:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 127
Dołączył: Dec 2014
Post: #39
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Co do kwestii swoistego sporu między szymkiem a mike'm to w przeszłości mieliśmy już niepoprawnie wpisane tytuły i wtedy po prostu je poprawialiśmy nie zmieniając zgłaszającego. To tak na przyszłość.
09.10.2019 04:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #40
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
(09.10.2019 04:09 PM)thestranglers napisał(a):  Co do kwestii swoistego sporu między szymkiem a mike'm to w przeszłości mieliśmy już niepoprawnie wpisane tytuły i wtedy po prostu je poprawialiśmy nie zmieniając zgłaszającego. To tak na przyszłość.

Easy, podśmiechujki sobie robię ;P
09.10.2019 04:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości