Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 864 - 30.09.2007
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 864 - 30.09.2007
Dzis do pierwszej siodemki nikt sie nie przedarl, ale ruchy w niej sa ciekawe - kilka piosenek zaczyna wykazywac oznaki zmeczenia i kryzysu. Sytuacje ta najlepiej wykorzystali Bruce Springsteen, ktory caly czas podoba mi sie coraz bardziej i, troche niespodziewanie, Avenged Sevenfold ktore zdobywa najwyzsza swoja pozycje w historii na mojej liscie. Jedna z czterech dzisiejszych nowosci jest natomiast nowy ich kawalek, wiec to zdecydowanie bardzo dobry tydzien dla zespolu!

Katie Melua utrzymala sie na pierwszym i ciekawe czy tak samo bedzie za tydzien, kiedy to swa premiera bedzie miala jej nowa plyta. Czy plyta z piosenka beda sie wzajemnie wspomagac w drodze ku najlepszym wynikom? Sam jestem ciekaw. Zapewne niektorych zdziwi brak na liscie plyt "Kill To Get Crimson" Marka Knopflera, ale spiesze uspokoic, ze po pierwsze jest tak dlatego, ze plyte mam u siebie dopiero od soboty, a po drugie na razie spokojnie sie w nia wsluchuje i wcale nie spodziewalem sie natychmiastowego szturmu na pierwsze pozycje. Zreszta teraz regularnie przesluchuje po kilkanascie plyt tygodniowo i dla niektorych samo dostanie sie do dziesiatki to sukces. Na ten sukces przez wiele tygodni pracowala wiekowa juz plyta U2 - "War". Kupiona w trakcie mojego ostatniego wyjazdu, dopiero teraz zdolala wejsc na liste, a wcale nie jest powiedziane, ze teraz juz bedzie tylko latwiej. Wrecz przeciwnie - za plecami cale stado sępow czyhajacych na najmniejszy blad by wsliznac sie do dziesiatki.

Takich bledow od dziesiatek juz tygodni nie popelnia "Black Holes And Revelations". Ciagle mnie zdumiewa, ciagle jej slucham, ciagle mi sie podoba i ciagle jest na liscie. Co wiecej, "Absolution" broni pierwszego miejsca i chyba jeszcze powieksza przewage nad rywalami. A jakby tego bylo malo, w piosenkach tez dzieje sie dobrze dla Muse, bo "Map Of The Problematique" wciaz zdobywa arcywazne punkty do podsumowania roku, a "Sing For Absolution" bez skrupulow w pieknym stylu wkracza do dziesiatki. Komus jeszcze malo? No dobrze, to na deser dorzuce jeszcze, ze w trzeciej dziesiatce pojawia sie kolejna piosenka z przedostatniej plyty. Tak wiec Muse w glorii i chwale! Wyglada wiec na to, ze teraz to na nich, a nie na Manic Street Preachers, bedziecie krecic nosem na mojej liscie Icon_razz. Tym bardziej, ze kolejna piosenka MSP wypadla z listy i teraz zostaly juz tylko dwie, ktore zreszta sie zsuwaja.

Mamy wiec juz dwa zespoly, dla ktorych to bardzo udalo notowanie. Ktos jeszcze? Moznaby powiedziec, ze Happysad, ktory umieszcza trzecia piosenke na liscie, ale z drugiej strony dwie poprzednie nie daly rady awansowac, a plyta dala sie wyprzedzic albumowi Iry, przy czym to akurat jest spowodowane rosnaca sympatia do "Londyn 08:15" niz slabnaca do "Nieprzygody".

Ostatnia dzisiejsza nowoscia jest "Wiosna" zespolu Zabili Mi Żółwia i juz widze, ze ktos tu sie z tego bardzo ucieszy Icon_smile2. Poza tym Serj wyprzedza Serja i teraz to "Empty Walls" beda probowaly sie dostac do dziesiatki.

Notowanie 864:

01. 01. 05. 05. If You Were A Sailboat - Katie Melua
02. 05. 06. 06. M.I.A. - Avenged Sevenfold
03. 07. 02. 02. Radio Nowhere - Bruce Springsteen
04. 02. 08. 08. Bleed It Out - Linkin Park
05. 04. 05. 05. Fluorescent Adolescent - Arctic Monkeys
06. 03. 04. 04. Take Her Back - The Pigeon Detectives
07. 06. 04. 04. Ten Ton Brick - Hurt
08. 08. 16. 16. Map Of The Problematique - Muse
09. 16. 01. 01. Sing For Absolution - Muse
10. 10. 03. 03. 1973 - James Blunt

11. 09. 03. Hey There Delilah - Plain White T's
12. 14. 09. Goodbye - Lionel Richie
13. 12. 29. The 80's - Robbie Williams
14. 11. 05. Evolution - Korn
15. 17. 04. The Price We Pay - Clawfinger
16. 13. 11. AutumnSong - Manic Street Preachers
17. NN. 01. Wiosna - Zabili Mi Żółwia
18. 27. 02. Empty Walls - Serj Tankian
19. 18. 03. Długa droga w dół - Happysad
20. 15. 08. The Unthinking Majority - Serj Tankian
21. 19. 06. Nienasycenie - Less Is More
22. NN. 01. Critical Acclaim - Avenged Sevenfold
23. NN. 01. Nieprzygoda - Happysad
24. 22. 03. Milowy las - Happysad
25. 24. 02. Londyn 08:15 - Ira
26. 23. 18. Icky Thump - The White Stripes
27. NN. 01. Time Is Running Out - Muse
28. 20. 17. Imperial Bodybags - Manic Street Preachers
29. 26. 18. Running Up That Hill - Placebo
30. 29. 22. Surrender - Billy Talent

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

21. 08. Bouncing Off Clouds - Tori Amos
25. 03. The Pretender - Foo Fighters
28. 04. Londyn dzwoni - Radio Bagdad
30. 13. I'm Just A Patsy - Manic Street Preachers

Legenda:
Pierwsza dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, liczba tygodni w dziesiatce, liczba tygodni w dziesiatce pod rzad.
Druga i trzecia dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, licza tygodni w trzydziestce.

Lista płyt. Notowanie 852:

01. 01. 03. 03. Absolution - Muse
02. 03. 03. 03. Londyn 08:15 - Ira
03. 02. 03. 03. Nieprzygoda - Happysad
04. 04. 14. 14. Send Away The Tigers - Manic Street Preachers
05. 05. 09. 05. Favourite Worst Nightmare - Arctic Monkeys
06. 06. 59. 59. Black Holes And Revelations - Muse
07. 07. 15. 15. Icky Thump - The White Stripes
08. 10. 21. 21. Razorlight - Razorlight
09. 09. 12. 12. Libertad - Velvet Revolver
10. NN. 01. 01. War - U2
30.09.2007 11:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Najbardziej cieszą mnie znakomite wyniki Avenged Sevenfold. Nie spodziewałem się, że "M.I.A." dojdzie aż tak wysoko. Możeby tak jeszcze jeden szczebelek...
"Critical Acclaim" debiutuje u Ciebie niżej niż u mnie Icon_wink2 To świetny utwór ze wspaniałym klimatem. Myślę, że u mnie to będzie wkrótce numer jeden.
Nie wzrusza mnie awans Bruce'a Springsteena, bo na razie mnie ten kawałek nie zachwyca.
Za to bardzo się cieszę z dobrych wyników Muse i płyty "Absolution". U mnie niestety nie było żadnego z tych dwóch utworów, które są u Ciebie na liście. Ja jednak cofać się nie będę i poczekam na nową płytę Muse. Nie wiem czy dałoby się coś jeszcze wycisnąć z "Black Holes And Revelations"...

Ciekawi mnie nowa płyta Iry. Jeśli wszystkie utwory brzmią tak jak pierwszy singiel, to bardzo dziwię sę tak wysokiej pozycji nowej płyty. Ale pewnie tak nie jest Icon_wink2
W tym tygodniu zapoznałem się z dwoma płytami Happysad i to jest bardzo dobry wstęp do odsłuchania nowej płyty. W ciemno raczej nie kupię, ale singiel jest świetny i być może poświęcę trochę pieniędzy na ten krążek...
Jeszcze niedawno zapewniałeś, że "The Pretender" świetnie sobie radzi, a tu co? Już go nie ma... Może odsłuchanie nowej płyty coś pomoże :roll:

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
01.10.2007 12:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Lider za 1 razem kompletnie do mnie nie trafił...więc warto posłuchać drugi raz Icon_smile
M.I.A króluje na kilku listach, ale jej za to w ogóle ochoty nie mam poznać, musze przesłuchać choćby z obowiązku nowy jej album.
Wreszcie 3 miejsce mi sie bardzo podoba Icon_wink
Wśród raczkujących dopiero w top 10 kawałek Muse to już dziadziusie. Mam nadzieję też że AM jeszcze wrócą na podium. Robiemu jeszcze jednego tyg brakuje do 30 Icon_wink Nie wiem dlaczego twoja lista ma 30 pozycji i ma kilka już kawałków z wynikiem powyżej 30 tyg. a moje top 50 z trudem potrafi wylansować utwór powyżej 20...za dużo słucham chyba Icon_wink
Manic Streetów już tylko 2 zostało Icon_sad Wypadł ich kolejny świetny numer.
Czekam na to Indian Summer Icon_smile

PS - Prawie 60 tyg Muse :O Jak ci się chcę ten album tyle wałkować. Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.10.2007 07:07 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
ku3a napisał(a):Ostatnia dzisiejsza nowoscia jest "Wiosna" zespolu Zabili Mi Żółwia i juz widze, ze ktos tu sie z tego bardzo ucieszy
Ostatnią przez Ciebie wspomnianą nowością, ale przeciez jest pierwszą, gdyz najwyzej notowaną! Icon_smile2 Nie spodziewałem sie aż taiego debiutu. Wszak pamiętam, jak wspominałeś, że utwoór Ci się podoba, ale nie sądzilem, ze aż tak bardzo Icon_biggrin3 Z drugiej strony nie da się obojętnie słuchac tej piosenki w bezruchu. Jest bardzo chwytliwa i bardzo łatwo wpada w ucho. Niestety może również bardzo szybko znudzić.
"Nieprzygoda" debiutuje, co mnie bardzo cieszy, gdyż to mój drugi ulubiony kawałek z płyty, ale na razie tak sztucznie blokuję wstęp na liste Icon_wink2
Ostatnio Twoja lista płyt skłania mnie do zapoznawania (przypominania) sie z albumami tam znajdującymi się. Słucham nowego Manic Street Preachers i jestem bardzo zadowolony. Byc może skuszę się na nową Ire. Skoro zdołała wyprzedzić Happysad, musi byc dobry album.
Kilka dni temu wyszukałem w swoim zbiorze muzyki mp3 z płyty "Absolution" Muse, aby przypomnieć sobie jak to grali wczesniej.
Za to śrenie wyniki Velvet Revolver nie skłoniły mnie do sięgnięcia po album tego zespołu Icon_razz

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
01.10.2007 11:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
mrsap napisał(a):"Critical Acclaim" debiutuje u Ciebie niżej niż u mnie Icon_wink2
kurde, nie postaralem sie Icon_wink2
mrsap napisał(a):Ja jednak cofać się nie będę i poczekam na nową płytę Muse
ciekawe kiedy mozna sie jej spodziewac
mrsap napisał(a):Ciekawi mnie nowa płyta Iry. Jeśli wszystkie utwory brzmią tak jak pierwszy singiel, to bardzo dziwię sę tak wysokiej pozycji nowej płyty. Ale pewnie tak nie jest Icon_wink2
juz kiedys pisalem - "Troche wolniej" to jak dla mnie zupelnie nie wyrozniajaca sie piosenka i kompletnie nie rozumiem czemu dali to na pierwszy singiel. Tytulowe nagrania jest 100 razy lepsze. Teraz akurat u mnie spada, ale raczej dlatego, ze mniej go sluchalem. Generalnie plyta jest spokojniejsza niz wczesniejsze ich dokonania, ale gdy sie przyzwyczai do tej konwencji to piosenki moga sie spodobac, no i to widac na mojej liscie. Nie wiem ile czasu ta plyta pociagnie u mnie w czolowce, tym bardziej, ze znowu szykuja sie nastepne nowosci, ale poki co ciesze sie sluchaniem jej.
mrsap napisał(a):W ciemno raczej nie kupię, ale singiel jest świetny
no widzisz, a dla mnie sa przynajmniej dwie piosenki jeszcze lepsze, co juz znalazlo odzwierciedlenie w liscie. Jesli chcesz, to przesle Ci je i wtedy bedziesz miec wiecej danych by zdecydowac czy warto wydac 28 zl na plyte.
mrsap napisał(a):Jeszcze niedawno zapewniałeś, że "The Pretender" świetnie sobie radzi, a tu co? Już go nie ma...
pisalem, ze 25. miejsce jest bardzo dobre, ale rowniez odpisywalem p.u.r.h.owi, ze FF ma chwiejna pozycje i nie wiem ile pociagnie, w przeciwienstwie do Clawfingera.
saferłel napisał(a):M.I.A króluje na kilku listach, ale jej za to w ogóle ochoty nie mam poznać, musze przesłuchać choćby z obowiązku nowy jej album.
chyba mnie z kims mylisz Icon_lol
bo wiesz, jednym sie podoba M.I.A., a innym "M.I.A." Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Czekam na to Indian Summer Icon_smile
kto wie Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):Wszak pamiętam, jak wspominałeś, że utwoór Ci się podoba, ale nie sądzilem, ze aż tak bardzo Icon_biggrin3
heh, super bylo sobie rozmawiac o muzyce twarza w twarz i wymieniac opinie. Szkoda, ze w takim piorunujacym tempie to minelo...
tadzio3 napisał(a):Jest bardzo chwytliwa i bardzo łatwo wpada w ucho. Niestety może również bardzo szybko znudzić.
licze, ze przynajmniej z kilka tygodni pobedzie, no i ze jednak tekst to pociagnie. Taki prosty, ale ludzki, a przeciez ja takie bardzo lubie...
tadzio3 napisał(a):"Nieprzygoda" debiutuje, co mnie bardzo cieszy, gdyż to mój drugi ulubiony kawałek z płyty, ale na razie tak sztucznie blokuję wstęp na liste Icon_wink2
e tam, po co sobie samemu blokowac Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):Ostatnio Twoja lista płyt skłania mnie do zapoznawania (przypominania) sie z albumami tam znajdującymi się
bardzo sie ciesze Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):Byc może skuszę się na nową Ire. Skoro zdołała wyprzedzić Happysad, musi byc dobry album.
polecam. Ciekaw jestem czy Ci sie spodoba, jesli rzeczywiscie sie skusisz.
tadzio3 napisał(a):Za to śrenie wyniki Velvet Revolver nie skłoniły mnie do sięgnięcia po album tego zespołu
nie no, niezle sobie radzili. Kilka ladnych tygodni byli na podium, ale zadnego przelomu nie ma, wiec bardzo trudno sie obronic przed nacierajacymi konkurentami.
01.10.2007 12:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #6
 
ku3a napisał(a):19. 18. 03. Długa droga w dół - Happysad
23. NN. 01. Nieprzygoda - Happysad
24. 22. 03. Milowy las - Happysad
A może by tak zsumować głosy Icon_mrgreen

tadzio3 napisał(a):"Nieprzygoda" debiutuje, co mnie bardzo cieszy, gdyż to mój drugi ulubiony kawałek z płyty, ale na razie tak sztucznie blokuję wstęp na liste Icon_wink2
U mnie jest podobna sytuacja.

.
01.10.2007 12:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
ku3a napisał(a):heh, super bylo sobie rozmawiac o muzyce twarza w twarz i wymieniac opinie. Szkoda, ze w takim piorunujacym tempie to minelo...
Tak, bardzo szybko to minęło. I w ogóle nie było aż tak dużo takich rozmow. Po za tym późną nocą czasem cięzko było mi konstruktywnie się wypowiadać, a zmęczenie robiło swoje. Nie wspominam już o dużej ilości wypitego piwa... Icon_wink2
ku3a napisał(a):e tam, po co sobie samemu blokowac
Byc może zniosę te blokadę Icon_smile2
ku3a napisał(a):Ostatnio Twoja lista płyt skłania mnie do zapoznawania (przypominania) sie z albumami tam znajdującymi się
bardzo sie ciesze
Jeszcze nie zawiodłem się ani razu na moim wyborze z Twojwj listy, więc czynie to dalej.
ku3a napisał(a):nie no, niezle sobie radzili. Kilka ladnych tygodni byli na podium, ale zadnego przelomu nie ma, wiec bardzo trudno sie obronic przed nacierajacymi konkurentami.
Jeżeli chodzi o VR, to do skłonienia mnie do zapoznaia się z płytą musiały by być oszałamiające wyniki. To nie jest zespół z mojej czołowki, więc wymagania mam większe. Robbie Williams musiał tyle razy być na 1 aby przekonało mnie to sięgnięcia po album. Podobnie z MSP.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
01.10.2007 12:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #8
 
Ja już mówiłem o Wiośnie... dla mnie jest to przestarzały kawałek ale popieram,, że bardzo fajny, u mnie już raczej nie zadebiutuje, chyba że (cud?) Icon_biggrin3 .
Fajnie żesz tyle Happysad dał na listę. Icon_razz
Ogólnie lista bardzo fajna, tylko ta Katie... Icon_confused2
01.10.2007 07:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
tadzio3 napisał(a):I w ogóle nie było aż tak dużo takich rozmow
ciagle cos sie dzialo, wiec na takie rozmowy tylko czesc czasu mozna bylo poswiecic.
tadzio3 napisał(a):Byc może zniosę te blokadę Icon_smile2
i slusznie Icon_cool2
Paweł napisał(a):Ogólnie lista bardzo fajna, tylko ta Katie... Icon_confused2
ta piosenka Ci sie nie podoba czy ogolnie do Katie jestes uprzedzony?
01.10.2007 09:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #10
 
Cytat:ta piosenka Ci sie nie podoba czy ogolnie do Katie jestes uprzedzony?
Nie nie, poprzednie jej piosenki lubiłem nawet, ale tej jakoś nie mogę przełknąć, nie wiem, może kwestia czasu, poza tym ostatnio brak czasu mam na poznawanie różnych kawałków i może to nie pozwala mi się do jej nowych nagrań przyswoić.
01.10.2007 10:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
rozumiem. Moze jeszcze Ci sie spodoba, skoro wczesniejsze lubiles. Mnie chwycilo praktycznie od pierwszego przesluchania. Dzisiaj niestety za pozno wyszedlem z pracy i juz nie zdazylem odebrac jej nowej plyty z Merlina.
01.10.2007 10:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Ho, ho, A7X już na drugim Icon_eek2 I już atakują z nowym singlem, a ten jeszcze nowszy już znasz? Icon_wink2 Nowy Serj ładnie w górę, ciekawe czy poprawi osiągnięcia poprzedniego? Coraz wyżej jest też Clawfinger Icon_biggrin3

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
02.10.2007 11:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
p.u.r.h. napisał(a):a ten jeszcze nowszy już znasz?
jeszcze nie, ale z wielka checia sie zapoznam Icon_smile2
p.u.r.h. napisał(a):Nowy Serj ładnie w górę, ciekawe czy poprawi osiągnięcia poprzedniego?
sam jestem ciekaw i bardzo bym chcial. Poki co ciesze sie, ze na razie idzie wolniej niz pierwszy, bo Unthinking w drugim tygodniu bylo juz w dziesiatce, tyle ze wytrwalo tam tylko 4 tygodnie.
p.u.r.h. napisał(a):Coraz wyżej jest też Clawfinger
no tak, od poczatku wiedzialem, ze bedzie sobie niezle radzic. Ta polowa drugiej dziesiatki to chyba jednak juz szczyt mozliwosci, chyba ze jeszcze nagle cos sie zmieni.
02.10.2007 11:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 063
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Katie znowu na pierwszym. Przecież to rytm Nine Million Bicycles na wolnym biegu

17. NN. 01. Wiosna - Zabili Mi Żółwia - egzotycznie

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
02.10.2007 11:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
ku3a napisał(a):
p.u.r.h. napisał(a):a ten jeszcze nowszy już znasz?
jeszcze nie, ale z wielka checia sie zapoznam Icon_smile2
A zaglądałeś na Multiply? Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
02.10.2007 11:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
p.u.r.h. napisał(a):A zaglądałeś na Multiply?
ha, przyznam sie, ze nie spodziewalem sie, ze ten serwis nie jest zablokowany u mnie w pracy, a jednak Icon_smile2. Tak wiec juz zaraz sobie odslucham to nowe... A7X Icon_wink2
02.10.2007 11:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gabram Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Napiszę krótko, bardzo mi się ta lista podoba Icon_exclaim
02.10.2007 02:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #18
Re: notowanie 864 - 30.09.2007
ku3a napisał(a):01. 01. 05. 05. If You Were A Sailboat - Katie Melua

całkiem fajny ten Twój nr 1 Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):07. 06. 04. 04. Ten Ton Brick - Hurt

myślałem że to u mnie też będzie hit a tu nic ...
ku3a napisał(a):16. 13. 11. AutumnSong - Manic Street Preachers

j.w. Icon_frown
ku3a napisał(a):19. 18. 03. Długa droga w dół - Happysad

a co to Icon_eek2 ?!? ja myślałem że to będzie "Szybka droga do góry" Icon_smile2
ku3a napisał(a):24. 22. 03. Milowy las - Happysad

j.w Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2
ku3a napisał(a):10. NN. 01. 01. War - U2
Icon_eek2 świetna płyta!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.10.2007 10:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 657
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Cieszy Katie na pierwszym, ciszy powolny ŻÓŁw debiutujący szybko jesienią z Wiosną. Bardzo nie podobają mi się dwa spadki w 3 dziesiątce.
A do tego wkurza mnie kretyński napis prtzypominający mi, że nie zapoznałem się z postami na 2 stronie, kiedy przez nią wszedłem na 1.
03.10.2007 06:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 657
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
stavanger napisał(a):
tadzio3 napisał(a):"Nieprzygoda" debiutuje, co mnie bardzo cieszy, gdyż to mój drugi ulubiony kawałek z płyty, ale na razie tak sztucznie blokuję wstęp na liste Icon_wink2
U mnie jest podobna sytuacja.
No cóż. prawie każdy ma jakieś blokady.
03.10.2007 06:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości