Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Girls Aloud
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #41
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
może i tak Icon_wink może to ja przespałem coś i przez te wszystkie lata nie zauważałem skali

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.09.2019 12:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 505
Dołączył: Aug 2008
Post: #42
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
Ale nie widzę aby zgłoszone zostało Walk This Way, jeśli jesteśmy w temacie coverów.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
19.09.2019 12:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #43
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
true that!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.09.2019 12:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 996
Dołączył: Sep 2017
Post: #44
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
(19.09.2019 12:23 PM)Miszon napisał(a):  Ale nie widzę aby zgłoszone zostało Walk This Way, jeśli jesteśmy w temacie coverów.

Oho, czyli jednak już raz je wcześniej widziałem! Icon_biggrin Pamiętam jakiś girlsbandowy cover jak przypadkowo widziałem na jakieś Vivie czy coś, oczywiście mi się nie podobał Icon_razz2

Radio Epsilon
19.09.2019 12:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 505
Dołączył: Aug 2008
Post: #45
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
Słaby jest, to prawda

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
19.09.2019 01:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #46
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
Nie no, błagam. Girls Aloud miało z 50 lepszych piosenek niż "Walk This Way". Icon_smile

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
19.09.2019 01:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #47
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
ja całkiem lubię ich wersję "walk", na pewno bardziej od nudnego "jump", którego nie uratował nawet świdrujący bit xenomanii

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.09.2019 01:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #48
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
Ależ w "Jump" ten bit jest wszystkim! Akurat wolę tą wersję, niż Pointer Sisters, które faktycznie przynudzają. ;p

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
19.09.2019 01:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #49
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
oj nie, oryginał jest wokalnie niesamowicie ekspresyjny i robi ten numer; tutaj mamy jedynie bit -- dziewczyny wokalnie nie tyle, że to kładą, ale śpiewają zupełnie bez przekonania -- z ich strony się tam nic nie dzieje

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.09.2019 01:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
AKT! napisał(a):wyrastasz na coveromaniaka
Coś w tym jest, chociaż tutaj nie do końca. Z tego coje kojarzę to własne ich utwory są marniutkie. A jak się wezmą za coś dobrego to może z tego coś wyniknie.
prz_rulez napisał(a):nikt nie jest w stu procentach popowcem albo alternatywcem, ale chodzi o proporcje
Ja nie jestem ani tym ani tym, szczególnie że większość alternatywy to dla mnie taki pop jak pop niealternatywny.
AKT! napisał(a):ostatnio się zintensyfikowało
Akurat niekoniecznie. Przy topach jest to często kwestia wygody.
Miszon napisał(a):Ale nie widzę aby zgłoszone zostało Walk This Way, jeśli jesteśmy w temacie coverów.
Myślałem, że to ten cover, który sobie świadomie odpuściłem (bo nie widzę sensu w sprawdzaniu przeróbek utworów wykonawców nie lepszych niż Ci, którzy przerabiają), ale to jednak nie ten, więc sprawdzę co to. Sprawdziłem i nic dziwnego, że nie zwróciłem uwagi, bo na ich studyjnych płytach tego nie ma.
19.09.2019 04:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #51
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
AKT! napisał(a):Ja nie jestem ani tym ani tym, szczególnie że większość alternatywy to dla mnie taki pop jak pop niealternatywny.
Przykro mi, ale jesteś nieobiektywny Icon_twisted
AKT! napisał(a):ja całkiem lubię ich wersję "walk", na pewno bardziej od nudnego "jump", którego nie uratował nawet świdrujący bit xenomanii
Ja tam lubię oba Icon_smile
19.09.2019 05:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kalypson Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 425
Dołączył: Aug 2019
Post: #52
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
Postanowiłem, że będę grał na bieżąco, skoro zacząłem od topu Kylie Minogue, ale Girls Aloud to trudne wyzwanie. Po prostu nic nie znam. Ale posłucham.

Też na razie skorzystam jedynie z opcji podpowiedzi z drugiego forum i wybiorę dwa najwyższe niezgłoszone kawałki:

The Loving Kind
Love is the Key

Swoją drogą zaciekawił mnie opis tego drugiego - sarkastyczne antycountry Icon_wink
19.09.2019 06:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #53
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
Kalypson napisał(a):Przykro mi, ale jesteś nieobiektywny
To miało być chyba o mnie. A co do obiektywizmu to czy ktoś jest w dziedzinie jakiejkolwiek sztuki?
Aha, posłuchałem tego coveru i większość czasu jest bardzo źle, dopiero w końcówce, jak zaczynają śpiewać całą bandą to idzie słuchać.
19.09.2019 06:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #54
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
Kto by sie spodziewal, ze kilka lat po odejsciu Safer wciaz bedzie forumowa wyrocznia... Ktos musi do niego o tym napisac.
O paradoksie, u niego na liscie Girls Aloud radzily sobie raczej przecietnie )Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.09.2019 06:52 PM przez prz_rulez.)
19.09.2019 06:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #55
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
(19.09.2019 01:45 PM)AKT! napisał(a):  oj nie, oryginał jest wokalnie niesamowicie ekspresyjny i robi ten numer; tutaj mamy jedynie bit -- dziewczyny wokalnie nie tyle, że to kładą, ale śpiewają zupełnie bez przekonania -- z ich strony się tam nic nie dzieje

Co do wokali, to się zgodzę. Girls Aloud generalnie są takie se jako wokalistki (w ogóle nie wydaje mi się, żeby jakoś bardzo bez przekonania to śpiewały - po prostu nie umieją "dorównać" do pierwotnego wykonu). Ale dlatego też potrzeba było to trochę przearanżować; ostateczny efekt w sumie niewiele przypomina oryginał. Mógłby to być autorski materiał i zniknęłoby niewygodne porównanie, a zostałby technologiczny potwór budzący szacunek fanów. Poprawić się muszę - jednak wersja Pointer Sisters wypada godnie, trochę gdzie indziej myślami byłem chwilę temu. ;p

(19.09.2019 06:51 PM)prz_rulez napisał(a):  Kto by sie spodziewal, ze kilka lat po odejsciu Safer wciaz bedzie forumowa wyrocznia...

Akurat w przypadku tego zespołu to słusznie; serio szkoda, żeby te wszystkie opisy działalności zespołu poszły w kosmos...

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.09.2019 06:55 PM przez Dobromiera.)
19.09.2019 06:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #56
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
Faktem jest, ze nie umiem pisac jak Safer. Inna sprawa, ze pachnie mi to inspiracja portalami typu Pitchfork, ktore czasem mnie irytuja.
Coz, nic w przypadku Safera nie jest jednoznacznie oczywiste. "Gorzej" jest chyba tylko z Kajmanem Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.09.2019 07:06 PM przez prz_rulez.)
19.09.2019 07:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
Drobna poprawka: Life Got Cold.
To co jeszcze zostało wartego do zgłoszenia... "Walk This Way", "Every Now And Then", "Sexy! No No No..."... W sumie tyle. Niech ktoś zgłosi coś z tej trójki, to będe mógł już podać swoje propozycje Icon_lol
19.09.2019 10:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #58
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
Serio? A "Wild Horses", "Whole Lotta History", "Crocodile Tears"? Z tych co wymieniłeś, to tylko "Sexy!..." umieściłbym w swoim top 30 Girls Aloud.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.09.2019 11:21 PM przez Dobromiera.)
19.09.2019 11:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #59
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
Akurat całe "Chemistry" trochę mi przeleciało i przez to jestem słabo związany emocjonalnie z tymi kawałkami. Nawet, jeśli "Biology" i "See The Day" gdzieś tam były u mnie w poczekalni. I w sumie, gdy teraz słucham, to wcale nie dziwię się, że były tak nisko. Miałem wtedy na liście tyle bomb, że te numery naprawdę wypadały blado.

Anyway, zapraszam do wątku: http://www.mycharts.pl/showthread.php?ti...s+aloud%22
19.09.2019 11:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #60
RE: Mychartsowy Top Girls Aloud
No to mam szczęście, że GA całościowo poznawałem, jak już zakończyły karierę; paradoksalnie do pierwszych dwóch poznanych, czyli "See the Day" i "Sound of the Underground" właśnie niewiele mam sentymentu. Po prostu dobre piosenki lubię, a mniej dobre lubię mniej. Ale żeby "Biology" w porównaniu z czymkolwiek z okolic popu wypadało blado, to ja naprawdę nie wiem, co to musiało być. Icon_smile

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.09.2019 12:15 AM przez Dobromiera.)
20.09.2019 12:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mychartsowy Top Spice Girls thestranglers 183 11 803 29.08.2018 06:50 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości