Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I Top Wszech Czasów. Mój. [2008]
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #241
 
no tak... Icon_smile2

świetne podium!!!

Wszystko co dobre kiedyś sie kończy... Dziękuję za możliwość śledzenia Twojego topu!!!

Pozdrawiam i uciekam Icon_smile2


[tu chciałbym napisac coś, czego nie moge napisać w związku z dzisiejszymi informacjami o koncercie DM ... Icon_frown ]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.05.2009 09:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 510
Dołączył: Nov 2008
Post: #242
 
Dziękuję ślicznie za piękny, bardzo osobisty top, za wszystkie historie które tutaj opowiedziałaś, za emocje związane z wyczekiwaniem na kolejne pozycje... Dziękuję po prostu Icon_smile2
szkoda tylko że tak szybko się skończył, jak dla mnie mógłby trwać jeszcze nawet kilka tygodni Icon_wink2
numer jeden to moja najściszlejsza czołówka Myslovitz (z mojego topu wszech czasów wynika, że nr4).
Piękne zakończenie pięknego topu Icon_biggrin3
19.05.2009 09:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #243
 
Dla mnie pośród miejsc 4-16 bardzo mi się podoba ten komplex:
neon.ka napisał(a): 15 I'll Find My Way Home [/url] - Jon & Vangelis
14 Nothing Compares 2U [/url] - Sinead O'Connor
13 Ballada dla okruszka [/url] - Raz, Dwa, Trzy
Reszta podoba mi się mniej, nie znam lub nie kojarzę. Tylko jednego utworu nie cierpię, jak zresztą całej twórczości Alphaville.
19.05.2009 09:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #244
 
Pierwszego miejsca nie znam lub nie kojarzę, drugie jest świetne (chociaż moim zdaniem mieli lepsze utwory), a trzeci uważam za przeciętny.
19.05.2009 09:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #245
 
ku3a napisał(a):ale teraz mam w planie wykorzystanie Polskiego Topu i przejrzenie tego całego zestawu pod kątem tego co mogę dodać u siebie.
o, to się poważnie zachwieje stosunek ilości utworów zagranicznych do polskich w Twoim topie... Icon_wink2
ku3a napisał(a):
neon.ka napisał(a):[czy my już o tym rozmawialiśmy? Icon_smile2 ]
ha, faktycznie! teraz mi się przypomniało Icon_mrgreen . i nawet pamiętam w którym to było miejscu po drodze Icon_smile2.
mi się zdaje, że też pamiętam. Icon_smile2
Lilian napisał(a):a wiesz czy można jeszcze jakoś trafić na to forum czy ono już nie istnieje? /nie pamietam adresu intern. /
mhm, to jest księga gości tej strony, na której była moja relacja z koncertu. Icon_smile2 a żeby było łatwiej to księga gości tego miejsca
Lilian napisał(a):
neon.ka napisał(a):ale Gosi żadnej nie kojarzę... tzn. żeby się jakoś mocno udzielała. a tam codziennie długie rozmowy się toczyły. Icon_smile2 włączałaś się w nie?
często podczas LP3. Pamiętam, że akurat Myslovitz odnosil wtedy ladne sukcesy. Kojarze ze w tym czasie bylo np. "Życie to surfing" Icon_biggrin3
o, to chyba później trochę niż ja tam byłam... bo ja to zaraz po 'Korovie' przez jakieś 2 lata...
bear napisał(a):zainstalowałem się właśnie w kafejce internetowej aby móc wysłuchać finału topu Icon_biggrin3
bear, wielkie dzięki za takie zaangażowanie... bardzo, bardzo to miłe... Icon_smile2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
19.05.2009 10:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #246
 
Yacy napisał(a):Jon & Vangelis przymierzają sie do mojego topu Icon_smile2 może będzie im dane wejść do topxxx Icon_wink2 zobaczymy Icon_smile2
no bardzo im tego życzę. a nawet żeby to nie był top xxx, ale top xx. Icon_wink2
Lilian napisał(a):Jestem i ja Icon_smile2 (...) martwie się o Dave'a i żal mi koncertu... [potrzebowałam pare długich chwil ciszy żeby sie oswoić... ]
Yacy napisał(a):[tu chciałbym napisac coś, czego nie moge napisać w związku z dzisiejszymi informacjami o koncercie DM ... Icon_frown ]
przykro mi naprawdę z tego powodu... to tak, jakby mi Sigura odwołali...
bear napisał(a):jeśli się da, prosiłbym o zachomikowanie tych dwóch utworów tam gdzie trzeba Icon_wink2
nie ma sprawy, już się robi. Icon_smile2 razem z pozostałymi z czołówki, których nie można odsłuchac bezpośrednio stąd.
bear napisał(a):"Szklany człowiek", a więc jeden z moich naj Myslovitzów. Rzadko go słucham, nie chcę żeby mi spowszedniał, chcę żeby tekst zawsze działał na mnie tak samo mocno...
też nie słucham często, najlepiej jak jest późny wieczór, noc... chociaż czasem już mi tak bardzo brakuje, gdy czegoś zbyt długo nie słuchałam...
Yacy napisał(a):Wielki Człowiek - mam tę płytę, ale przyznam sie bez bicia, że dawno jej nie słuchałem...
też mam całą i swego czasu słuchałam często. podoba mi się niemalże w całości. Icon_smile2 a i 'Abba Pater' bardzo dobrze brzmi w tej albumowej, wydlużonej, jakby ze wstępem, wersji.
bear napisał(a):widzę że dużo muzyki chrześcijańskiej u Ciebie, szkoda że nic z 2TM2,3 się nie znalazło, ale to chyba zbyt ostre dla Ciebie Icon_wink2
2TM2,3 z tego co znam (ale nie jest tego zbyt wiele), to niestety nie przypadł mi do gustu...
Yacy napisał(a):BiA Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2
Zastanawialem sie czy jest taka mozliwość aby tego utworu nie było u Ciebie... Icon_smile2
no oczywiście, że nie mogłoby być i nawet zdziwiłam się bardzo, gdy ku3a w temacie Astrologa napisał, że się nie spodziewał... no jak mozna się było nie spodziewać? Icon_smile2 zwlaszcza, że nie było go niżej...
Yacy napisał(a):Moje skojarzenia w skrocie: zimowe ferie, spędzone u Babci, przy kaflowym piecu i w fotelu, takim staruśkim, obracanym... <łezka>
ciepłe skojarzenia... bardzo ładne...
Yacy napisał(a):Edit: oczywiscie całych ferii w fotelu nie spędzilem Icon_mrgreen , ale lp3 tak Icon_wink2 a BiA byli wtedy na 1. Chyba wtedy wrócili na miejsce 1 ...
oj, to jeszcze nie moje czasy LPtrójkowe...
Yacy napisał(a):to jeszcze tylko Myslo i ... stawiam, że pozostała dwójka bedzie po polsku...
no prawie się udało. Icon_smile2 ciekawe na którym tego mojego Myslovitza najwyższego obstawialiście wszyscy...
bear napisał(a):szkoda tylko że tak szybko się skończył, jak dla mnie mógłby trwać jeszcze nawet kilka tygodni Icon_wink2
mogę Ci spakowac w paczke i wysłac całą moją 200. Icon_smile2 Icon_wink2
bear napisał(a):numer jeden to moja najściszlejsza czołówka Myslovitz (z mojego topu wszech czasów wynika, że nr4).
a 'The Iris Sleeps Under The Snow' wyszło u mnie na 313 miejscu...

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
19.05.2009 11:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #247
 
Lilian napisał(a):Dziękuję Neon.ko za możliwość usłyszenia Twojego topu i emocjonowania się nim Icon_smile2
Yacy napisał(a):Wszystko co dobre kiedyś sie kończy... Dziękuję za możliwość śledzenia Twojego topu!!!
bear napisał(a):Dziękuję ślicznie za piękny, bardzo osobisty top, za wszystkie historie które tutaj opowiedziałaś, za emocje związane z wyczekiwaniem na kolejne pozycje... Dziękuję po prostu Icon_smile2
bardzo proszę i dziękuję za Wasze zainteresowanie. Icon_smile2 bardzo mi było tu miło z Wami wszystkimi. Icon_smile2 zapraszam za parę lat na kolejna odsłonę. Icon_smile2

[w pierwszym poście będzie cała 200 ale to już nie dziś...]

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
19.05.2009 11:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 510
Dołączył: Nov 2008
Post: #248
 
neon.ka napisał(a):a 'The Iris Sleeps Under The Snow' wyszło u mnie na 313 miejscu...
ale to wcale nie o ten utwór mi chodziło Icon_wink2
neon.ka napisał(a):nie ma sprawy, już się robi. razem z pozostałymi z czołówki, których nie można odsłuchac bezpośrednio stąd.
wielkie dzięki, ściągnę najszybciej jak będę mógł Icon_smile2
19.05.2009 11:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #249
 
neon.ka napisał(a): 12 Everything I Do (I Do It For You) - Bryan Adams
[ten utwór zapowiadałam w 500 notowaniu Listy. pamiętam, że połowę mówił Niedźwiedź, a druga połowę ja. / to chyba jeden z pierwszych filmów z wielkiego świata, który można było (a w każdym razie ja mogłam) obejrzeć tu w naszym małym świecie, który stawał się wielkim. Piękny teledysk (których wcześniej tez nie było za wiele). No i koniecznie ta wersja dłuższa...]

Pamiętam to notowanie bo akurat w tym czasie (przełom lat 80 i 90) słuchałem listy Trójki i to notowanie mi zapadło w pamięć. Pamiętam, że takie zapowiedzi były do każdego nagrania.
Co do samego utworu. Był to pierwszy utwór, który przekroczył na mojej liście magiczną barierę 200 punktów i tym samym został pierwszym platynowym przebojem mojej listy. Choć generalnie nie lubię ballad, to jednak ten utwór miał w sobie to coś. A film z którego on pochodził (Robin Hood - Książę Złodziei) był faktycznie jednym z pierwszych, które można było zobaczyć w miarę szybko po premierze amerykańskiej - pierwszą taką pozycją był chyba Tańczący z wilkami - też zresztą z Kevinem Costnerem.
20.05.2009 12:44 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #250
 
piękny top!
raz jeszcze dziękuję za emocje!
w pierwszej 16-ce wiele utworów które uwielbiam, kilka ze ścisłej czołówki mojego topu.
20.05.2009 10:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #251
 
Niestety, nie mogłem słuchać, ale widzę, że ominęło mnie najlepsze Icon_neutral2

neon.ka napisał(a):07 Abba Pater - Jan Paweł II

nie spodziewałem się tego... ale miło, że tu jest Icon_smile2

"Uciekinier" to faktycznie ma coś niezwykłego, coraz bardziej mi się podoba.

Finałowe rozstrzygnięcie niesamowite... cała pierwsza trójka bardzo dobra Icon_biggrin3
20.05.2009 01:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #252
 
Slucham dopiero dzis tego podium Topu i zapowiedzi na zywo - gratuluje udanego debiutu na antenie Icon_wink i dla mnie sporym zaskoczeniem jest drugie miejsce, ale to widac jak bardzo niektore, rozne utwory maja dla nas znaczenie, poprzez rozne wydarzenia w naszym zyciu, zaryzykuje nawet powiedziec, ze pomijac calkiem walory muzyczne.

POzatym ja chyle czola, bo ja bym takiego topu nigdy za nic w zyciu nie potrafil ulozyc, to jest dla mnie karkolomne przedsiewziecie, tzn. gdybym go nie traktowal az zanadto powaznie to moze bym ulozyl, ale to chyba nie o to chodzi, musialbym sobie ustalic jakies zdecydowane kryteria,wytyczne wg ktorych nie musialbym sie zastanawiac dlaczego "Skora" AYA Rl. na 122 a nie na 120 itd... no nie wiem, nigdy bym nie doszedl do ladu z ta ukladanka, byc moze im wyzej tym byloby mi latwiej ale jak czytam tych 200 miejsc czy wiecej, to jestem pelen podziwu naprawde szczerze.
Pozdrawiam.

https://radio-orbit.pl/
21.05.2009 08:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #253
 
bear napisał(a):
neon.ka napisał(a):a 'The Iris Sleeps Under The Snow' wyszło u mnie na 313 miejscu...
ale to wcale nie o ten utwór mi chodziło Icon_wink2
mhm, czyli jednak pierwsza płyta... jakoś akurat 'The Iris...' mi przyszło do głowy najpierw bo Anioł robi na mnie mniejsze wrażenie...
drwycior napisał(a):Slucham dopiero dzis tego podium Topu i zapowiedzi na zywo - gratuluje udanego debiutu na antenie Icon_wink
dziękuje, ale to raczej ja Wam gratuluję, że dosłuchaliście tego do końca, bo ja też odsłuchałam i mam raczej negatywne odczucia. Icon_wink2
drwycior napisał(a):POzatym ja chyle czola, bo ja bym takiego topu nigdy za nic w zyciu nie potrafil ulozyc, to jest dla mnie karkolomne przedsiewziecie, tzn. gdybym go nie traktowal az zanadto powaznie to moze bym ulozyl, ale to chyba nie o to chodzi, musialbym sobie ustalic jakies zdecydowane kryteria,wytyczne wg ktorych nie musialbym sie zastanawiac dlaczego "Skora" AYA Rl. na 122 a nie na 120 itd... no nie wiem, nigdy bym nie doszedl do ladu z ta ukladanka, byc moze im wyzej tym byloby mi latwiej ale jak czytam tych 200 miejsc czy wiecej, to jestem pelen podziwu naprawde szczerze.
Nie no, wiadomo, że na tych dalszych miejscach utwory są już troszke bardziej umownie... Pamiętam jak zarówno Kuba jak i Yacy pisali, że zaczynaja już prezentację, bo przesuwać piosenki o dwa miejsca w górę, czy w dół można by było bez końca. Icon_smile2 Ja miałam podobnie. Myślę, że tam można by już liczyć miejsca dzisiątkami, czyli cała dziesiątka na miejscu 150, cala na 160 itd. Icon_smile2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
02.06.2009 08:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #254
 
neon.ka napisał(a):cała dziesiątka na miejscu 150, cala na 160 itd.
dobry pomysł Icon_smile2 bo ja poza setką to chciałem juz alfabetycznie Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.06.2009 07:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] neon.ka 299 10 341 01.11.2021 10:26 PM
Ostatni post: Yacy
  III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] neon.ka 219 102 061 28.10.2018 10:53 AM
Ostatni post: ku3a

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości