Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
436 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
Lilian napisał(a):a najbardziej mi sie podoba jego powiedzenie, że to jest najnudniejsza płyta Depeche Mode w historii
i, ze za długa Icon_smile2 chociaż gdyby nie było Miles Away i Instrumentalnego to... Icon_smile2

Lilian napisał(a):bardzo podoba mi sie ta akcja odliczająca
ktoś to musi robic, skoro oficjalna strona podaje raczej czas do ... zakończenia koncertu Icon_mrgreen

http://koncert.depechemode.pl/
a może to ja sie mylę...? [u mnie chodzi o 16:00, a u nich wychodzi mi 22:00 Icon_wink2]

Lilian napisał(a):nic ciekawego w niej nie było tylko inny przymiotnik przy "Peace"
uciążliwy, monotonny, drażniący... ???
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.05.2009 11:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #22
 
Yacy napisał(a):chociaż gdyby nie było Miles Away i Instrumentalnego to... Icon_smile2
mi tam sie podoba, pomimo że dla niektórych jest długa, za ...
Yacy napisał(a):ktoś to musi robic, skoro oficjalna strona podaje raczej czas do ... zakończenia koncertu Icon_mrgreen
jak dobrze że tak lubisz liczyć Icon_smile2
Yacy napisał(a):uciążliwy, monotonny, drażniący... ??? Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
żaden z wymienionych Icon_mrgreen
zupełnie inne zabarwienie przymiotnika Icon_wink2
06.05.2009 12:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
ciekawe czy "Peace" dojdzie do pierwszego Icon_smile2. no i DM stali się gigantami listy Icon_mrgreen .
fajnie, że "Revelry" debiutuje.
Yacy napisał(a):Zdecydowanie, dla mnie, największa niespodzianka ostatniego dnia II Polskiego Topu Wszech Czasów w Programie 3 Polskiego Radia Icon_smile2 Awans z 39 na miejsce 4!!!
cieszę się ze skoku, choć jak dla mnie za wysokie miejsce. ale to wyników tego Topu podszedłem ze zdecydowanie większym luzem Icon_wink2. (a jednym z czynników które najbardziej pomogły było to, że słuchałem nie mając przed sobą wyników pierwszego wydania Icon_wink2 )
07.05.2009 01:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #24
 
ku3a napisał(a):ciekawe czy "Peace" dojdzie do pierwszego
yyy... a czemu nie? Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):ale to wyników tego Topu podszedłem ze zdecydowanie większym luzem
ja też się nie bardzo przejmuję jakimiś spadkami czy nowościami Icon_razz - to ma być świetna zabawa i ... była Icon_smile2 A i tak jedyny top który się dla mnie liczy to ... mój top Icon_mrgreen
A SKÓRA pewnie, że za wysoko... Ale wolę tam ją niż np. Jaskółkę, która mnie zadziwiła tym, że wypadła [gdyby pisało sie Yaskółka Icon_mrgreen to byłoby wytłumaczalne, a tak... Icon_razz]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
07.05.2009 09:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #25
 
ku3a napisał(a):no i DM stali się gigantami listy Icon_mrgreen .
koncert już blisko więc najwyższy czas Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):ja też się nie bardzo przejmuję jakimiś spadkami czy nowościami Icon_razz
uhm Icon_wink2
Yacy napisał(a):gdyby pisało sie Yaskółka Icon_mrgreen
Icon_lol Icon_lol Icon_lol
Yacyskółka Icon_wink2 a może Yacykółka? Icon_smile2
[słowotwórstwo zawsze lubiłam to może jeszcze Yacyszkółka? Icon_mrgreen ]

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
07.05.2009 04:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #26
 
Lilian napisał(a):Yacyskółka a może Yacykółka?
[słowotwórstwo zawsze lubiłam to może jeszcze Yacyszkółka? ]
Icon_smile2 no i dobre pieć minut mam opóźnienia Icon_smile2 ... tyle mi zajęło zanim jako tako powstrzymałem śmiech Icon_smile2

Lilian napisał(a):uhm Icon_wink2
rzeczona SKÓRA wprawila mnie w świetny nastroj Icon_smile2 a coś jeszcze ... pisałem? Icon_wink2



[center] Icon_smile2 zostało 15 dni 21 godzin 27 minut Icon_smile2[/center]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
07.05.2009 06:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #27
 
Yacy napisał(a):
Lilian napisał(a):Yacyskółka a może Yacykółka?
[słowotwórstwo zawsze lubiłam to może jeszcze Yacyszkółka? ]
Icon_smile2 no i dobre pieć minut mam opóźnienia Icon_smile2 ... tyle mi zajęło zanim jako tako powstrzymałem śmiech Icon_smile2
Icon_lol super! Icon_biggrin3
zostało już tylko 15 dni Icon_biggrin3 Icon_mrgreen
07.05.2009 06:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości