Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 075
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #321
RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy
Podbijam coby nie zwiało.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
13.10.2020 03:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 647
Dołączył: May 2008
Post: #322
RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy
thestranglers napisał(a):Dzięki Icon_smile nie ukrywam, że finał PSB bezbarwny, stąd też pragnienie nowego.
ogólnie, chyba ze względu na niską frekwencją, mimo ciekawszej dyskografii, zabawa jest gorsza niż poprzednie

najbardziej chyba podobało mi się r.e.m. -- było dużo dramatyzmu Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
13.10.2020 05:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 190
Dołączył: Dec 2014
Post: #323
RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy
O tak, nie zapomnę jak pod wpływem gorączki chwili wywaliłem moją płytę życia... No ale na tym polega zabawa, nie jest ona przecież matematycznym podliczeniem naszych preferencji. Myślę, że jeśli tym razem przejdą moi faworyci to emocje powrócą, gdzieś tam między słowami wzniecimy znów ogień starych płyt.
13.10.2020 05:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 075
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #324
RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy
No, przy PSB uczestnictwo jest dość niskie, więc i mi udziela się brak emocji pomimo jakości samego materiału.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
13.10.2020 06:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 075
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #325
RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy
No i opłaciło się przedłużyć termin, bo ostatecznie głosów było aż 14, w tym jeden nowy w zabawie - oby na dłużej. Icon_smile
Otrzymałem głosy od: AKT!, Artur.O, EVENo, kajman, Kalypso, Kondziowsky, Lilian, Miszon, neo01, Sundrajta, thestranglers, wwas, Yacy, Zmyszak

A wyniki mają się następująco:

1. Lao Che 8 (EVENo, Kalypson, Kondziowsky, Lilian, neo01, Sundrajta, Yacy, Zmyszak)
2. Metallica 6 (Artur.O, EVENo, Kondziowsky, neo01, Sundrajta, Zmyszak)

3. The Cranberries 5 (Artur.O, Lilian, thestranglers, wwas, Yacy)
-. Queen 5 (Miszon, Kondziowsky, Sundrajta, thestranglers, wwas)

5. Genesis 4 (Kalypson, thestranglers, Yacy, Zmyszak)
-. happysad 4 (kajman, Kondziowsky, neo01, Zmyszak)
-. Michael Jackson 4 (EVENo, AKT!, Lilian, Sundrajta)
-. T.Love 4 (EVENo, Kondziowsky, Miszon, neo01)

Bajm 3 (Lilian, Miszon, Yacy)
Bon Jovi 3 (EVENo, kajman, Zmyszak)
King Crimson 3 (Artur.O, Miszon, thestranglers)
Luxtorpeda 3 (Myszak, Sundrajta, Yacy)
Madonna 3 (Artur.O, Lilian, Sundrajta)
Perfect 3 (EVENo, Miszon, neo01)
Marek Grechuta 3 (AKT!, kajman, wwas)
Sade 3 (Kalypson, Lilian, Yacy)

Billy Joel 2 (AKT!, Kalypson)
Kylie Minogue 2 (AKT!, Artur.O)
Manic Street Preachers 2 (Artur.O, wwas)
Marillion 2 (kajman, thestranglers)
Republika 2 (Kalypson, Miszon)
Skaldowie 2 (kajman, AKT!)
Sting 2 (Kalypson, wwas)

Beck 1 (AKT!)
Eminem 1 (Kondziowsky)

Oznacza to, że następnym bohaterem topu będzie Lao Che (aż 8 głosów - czyżby zwięzłość dyskografii zadecydowała? Icon_wink ) i jeśli nie będzie chętnego do poprowadzenia, to jutro wieczorem założę temat.
Następna będzie Metallica, a potem kolejność The Cranberries i Queen powiedzmy, że rozstrzygniemy alfabetycznie. Icon_wink
No a po topach Genesis, Michaela Jacksona i T.Love (równo na piątym miejscu) powtórzymy głosowanie w celu wybrania nowych podmiotów.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.10.2020 10:32 PM przez Dobromiera.)
14.10.2020 10:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 190
Dołączył: Dec 2014
Post: #326
RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy
Nono, udało się przepchnąć Genesis, będzie słuchania! Podobnie z Queen. Dzięki za zmobilizowanie audytorium! Icon_smile
14.10.2020 10:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 024
Dołączył: Sep 2017
Post: #327
RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy
Wpadłem ostatnio na pomysł, aby wzorem Mychowych Topów robić jubileuszowe Przetrwania. Tyle, że tutaj chyba lepiej by było co 10. Dajcie znać, co o tym sądzicie.
Z drugiej strony można to zrobić gdy skończy nam się materiał na normalne Przetrwania. Jak uzbieramy 60 to można zrobić cztery ćwierćfinały na przykład. Tak sobie patrzę w daleką przyszłość Icon_wink

Radio Epsilon
14.10.2020 10:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 024
Dołączył: Sep 2017
Post: #328
RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy
A tak przy okazji to fajny wgląd na gusta nowego kolegi. Chyba się ze Zmyszakiem dogadamy Icon_wink

Radio Epsilon
14.10.2020 10:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kondziowsky Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 206
Dołączył: Jun 2020
Post: #329
RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy
Artur.O napisał(a):happysad 3 (kajman, neo01, Zmyszak)

Zaraz, zaraz Icon_razz2 dlaczego tutaj nie ma mojego głosu? Icon_biggrin
14.10.2020 10:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 075
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #330
RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy
Oj, faktycznie. W takim razie happysad dołącza do grona "szczęśliwców" obok Jacksona, T.Love i Genesis!

---
Co do wyników, to Lao Che od dawna chciałem porządnie ogarnąć, ale na niskim priorytecie, więc teraz będzie okazja - spoko. Do Metallicy bardzo chętnie wrócę - pierwsze dwie płyty już ostatnio przerobiłem w dzięki rocznym topkom, ale następne z tego samego względu musiałyby troszkę dłużej poczekać. Za to Queen, Genesis i T.Love trochę mnie przerażają, bo myślałem, że już wystarczy mi ich słuchania na bardzo długi czas. Icon_razz2 Szkoda że King Crimson trochę zabrakło, może następnym razem.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.10.2020 10:37 PM przez Dobromiera.)
14.10.2020 10:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kondziowsky Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 206
Dołączył: Jun 2020
Post: #331
RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy
Pięknie 8) dziękuję sobie i każdemu z osobna za tak wspaniały wybór, pozdrawiam Icon_biggrin

A tak poważnie to zestawienie bardzo mi się podoba, wszystko przejrzę z przyjemnością, cieszy bardzo spora przewaga Lao Che Icon_razz2
Trochę mnie dziwi brak głosów na Eminema Icon_sad raper wszechczasów z jednym głosem, widzę, że ciężko będzie liczyć na jego top Icon_wink
14.10.2020 10:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 202
Dołączył: Jul 2014
Post: #332
RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy
Artur.O napisał(a):Szkoda że King Crimson trochę zabrakło, może następnym razem.
Bo skoro sam kajman na nich nie zagłosował! Icon_rolleyes A ja początkowo chciałem ich umieścić w swoich wyborach, tyle że miejsc zabrakło. Icon_twisted
No i to była chyba jedyna szansa, by ogarnąć chociaż częściowo tę trudną dla mnie dyskografię. Może następnym razem?

Z tych co weszły bez mojego głosu cieszy happysad, a przeraża T.Love. Icon_rolleyes W parze Cranberries kontra Genesis, wygląda to podobnie jak obok, tyle że nie ma już tak skrajnych emocji.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.10.2020 11:09 PM przez Sundrajta.)
14.10.2020 11:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 870
Dołączył: Jun 2007
Post: #333
RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy
Głosowałem na wykonawców, co do których wyniki nie będą budzić we mnie skrajnych emocji.
15.10.2020 06:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 116
Dołączył: Dec 2009
Post: #334
RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy
Dwie moje propozycje na szczycie, kto by się spodziewał.

WOLNE MEDIA!!!
15.10.2020 10:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 202
Dołączył: Jul 2014
Post: #335
RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy
kajman napisał(a):Głosowałem na wykonawców, co do których wyniki nie będą budzić we mnie skrajnych emocji.
A zatem poszedłeś na łatwiznę. Icon_twisted Podejrzewasz (a może jesteś pewien), że wygra album, który niekoniecznie uważasz za godny bycia choćby i w pierwszej piątce? Icon_rolleyes
Cóż, tak też można.

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
15.10.2020 04:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 647
Dołączył: May 2008
Post: #336
RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy
serio dwa głosy na kylie? ... :\

mj jest jakimś światełkiem w tunelu, choć jak zwykle trzeba będzie do niego dotrwać

nieźle się zapowiada metallica, the cranberries i t.love mogę poznać, queen będę musiał uzupełnić, genesis jakoś zniosę; happysad i lao che chyba jednak odpuszczę; cieszę się, że obejdzie się bez perfectu, luxtorpedy czy bon jovi; przynajmniej na razie

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.10.2020 04:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 870
Dołączył: Jun 2007
Post: #337
RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy
Sundrajta napisał(a):Podejrzewasz (a może jesteś pewien), że wygra album, który niekoniecznie uważasz za godny bycia choćby i w pierwszej piątce?
W niektórych przypadkach spodziewam się zwycięstw koszmarnych albumów, a wykonawca ma w dorobku znakomite, które pewnie w czołówce nie będą. I będę się wkurzał na wyniki, a gdyby wykonawca się nie przebił to byłoby spokojnie.
AKT! napisał(a):chyba jednak odpuszczę
Ja sobie nie odpuszczę żadnego, nawet na MJ będę głosował.
15.10.2020 06:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 116
Dołączył: Dec 2009
Post: #338
RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy
AKT! napisał(a):nieźle się zapowiada metallica
Serio, serio? Chytry

WOLNE MEDIA!!!
15.10.2020 07:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 647
Dołączył: May 2008
Post: #339
RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy
dyskografia jest ciekawa i różnorodna; nie mówię, że całość do mnie trafia, ale mam momenty w ich dorobku, które autentycznie lubię Icon_wink
a lao jednak dosłucham, bo okazało się, że mam prawie cały dorobek i tak oceniony na rymie; coś tam sobie mogę dosłuchać xD

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.10.2020 01:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 202
Dołączył: Jul 2014
Post: #340
RE: Przetrwają najsilniejsi - propozycja zabawy
Przy Mecie, faktycznie mam ogromne zaległości, to trzeba będzie spróbować je nadrobić! I myślę, że chwilami będzie to droga przez mękę? Icon_twisted

Chciałem poprowadzić Lao Che, ale nim się ogarnąłem, to była musztarda po obiedzie, więc już teraz zaklepuję Queen. Icon_idea

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
16.10.2020 04:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przetrwają najsilniejsi - T.Love EVENo 237 6 918 28.09.2021 03:30 PM
Ostatni post: neo01
  Przetrwają najsilniejsi - Michael Jackson Dobromiera 164 6 162 30.07.2021 06:05 PM
Ostatni post: Gansenrozes
  Przetrwają najsilniejsi - Happysad neo01 134 5 276 11.06.2021 04:05 PM
Ostatni post: Miszon
  Przetrwają najsilniejsi - Genesis thestranglers 225 9 088 14.05.2021 08:15 PM
Ostatni post: Yacy
  Przetrwają najsilniejsi - QUEEN Sundrajta 301 10 841 21.03.2021 10:16 PM
Ostatni post: thestranglers
  Przetrwają najsilniejsi - The Cranberries Yacy 95 4 960 28.01.2021 10:50 PM
Ostatni post: Yacy
  Przetrwają najsilniejsi - Metallica EVENo 292 11 131 21.12.2020 03:22 PM
Ostatni post: kajman
  Przetrwają najsilniejsi - Lao Che Dobromiera 204 7 694 10.11.2020 12:26 AM
Ostatni post: Kondziowsky
  Przetrwają najsilniejsi - Pet Shop Boys Dobromiera 192 10 517 17.10.2020 12:06 AM
Ostatni post: Dobromiera
  Przetrwają najsilniejsi - Led Zeppelin Dobromiera 224 10 213 27.08.2020 11:22 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości