Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spadek poziomu muzyki czy starość ???
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 960
Dołączył: Jun 2007
Post: #89
RE: Spadek poziomu muzyki czy starość ???
dziobaseczek napisał(a):Przecież rap wywodzi się z Biedy
Wywodzi, ale już od dawna nie jest muzyką niszową. Gdyby napisał to jakieś 30 lat temu to może by to miało jakiś sens. Teraz to chwyt propagandowy bez umiejscowienia w realiach.
dziobaseczek napisał(a):Onanizowali się - bo przecież ta Pani
Ale autor nie pisał tego w kontekście tej pani.
dziobaseczek napisał(a):a wiemy
Ja nie wiedziałem.
dziobaseczek napisał(a):Mam nadzieję, że słuchałeś kajman
Nie wiem czy słuchałem. Ale nawet jeżeli bym słuchał to i tak bym nic nie zrozumiał.
dziobaseczek napisał(a):jak nie dasz więcej niż 8 punktów będę zdziwiony
Nie sądzę, żeby to była muzyka, której mógłbym dać więcej niż jeden, weięc nie miem, skąd Ci do głowy ósemka przyszła.
dziobaseczek napisał(a):Dyskusja z kajmanem to siedzenie w okopach
Tak najłatwiej. Dyskredytować rozmówcę, a nie jego wypowiedzi.
dziobaseczek napisał(a):to ja tendencję widzę
Tylko że takie rzeczy nie muszą rozwijać się linearnie i najczęściej się nie rozwijają. Patrząc na lata 50-te to teraz powinien królować rock'n'roll, na koniec 60-tych to prog, a na 80-te to cała muzyka to byłby synthpop. Te tendencje jakoś się zmieniły.
dziobaseczek napisał(a):Autor jest na pewno rasistą
Może jest, a może nam wcisnąć, że to co czarne to jest złe.
dziobaseczek napisał(a):dla niepoznaki dał Whitney
W każdym razie nic o jej kolorze skóry nie napisał. Natomiast użył nowopotworów językowych: afroraper i afroidolka. Jeżeli nie chce niczego nam zasugerować czemu nie napisał po prosto raper i idolka.
dziobaseczek napisał(a):Poszukiwanie faszystów i rasistów trwa w najlepsze.
Nie rasistów i faszystów tylko manipulatorów. A tutaj nawet szukać nie musiałem bo sam się znalazł.
dziobaseczek napisał(a):A pisz, co chcesz - jest wolność pisania każdych bzdur
Nie zrozumiałeś. Ja piszę tylko, że gdyby po drugiej stronie był taki tendencyjny fanatyk jak autor tego textu to bez problemu mógłby wysnuć właśnie takie wnioski z tych przesłanek. Ja na pewno nie wyciągnąłbym ani takich ani takich jak autor.
dziobaseczek napisał(a):Autor tekstu miał czelność pisać o SB i TVN
Nie chodzi o to, że napisał tylko sposób w jaki to zrobił przy okazji gnojąc wszystko co się dało. Wyobraź sobie, że nie tylko nie jestem wielbicielem SB, ale nawet donoszono na mnie (o czym dowiedziałem się niedawno, bo zostałem wymieniony w książce) i wzywano na przesłuchania. A co do TVN to myślę, że dopiero po tym artykule i Twoim komentarzu Lis będzie mi się z TVN kojarzył. TVN nie oglądam (może czasem jakiś film).
dziobaseczek napisał(a):Żądam przeprosin za tak kretyńską insynuację.
To nie jest żadna insynuacja. Nigdy bym Cię nie podejrzewał o sposób myślenia tego pana, bo wtedy byś w ogóle ze mną nie rozmawiał (i właśnie to napisałem). Widzisz pewne sprawy inaczej niż ja, ale mnie z tego powodu nie dyskwalifikujesz).
dziobaseczek napisał(a):Nie wartościuję nikogo według dokonań rodziców.
Ty nie, ale autor tego artykułu jak najbardziej. Co więcej, stara się narzucić ten punkt widzenia jako słuszny.
dziobaseczek napisał(a):Sprzedawała się dobra piosenka.
Z tym zawsze było różnie. A w każdym razie na pewno nie było to jednoznaczne.
dziobaseczek napisał(a):Dziś sprzedaje się coś innego.
Sprzedaje się tak jak zawsze to, co się podoba.
dziobaseczek napisał(a):noname - nawet polubiłem dzięki Tobie
Myślałem, że on pisał o kimś, czyjego nazwiska nie zna i nie mógł znaleźć, a piosenkę gdzieś trafił i mu się spodobałe, A tu okazuje się, że to xywka kogoś konkretnego.
28.11.2020 02:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Spadek poziomu muzyki czy starość ??? - kajman - 28.11.2020 02:59 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości