Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spadek poziomu muzyki czy starość ???
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 656
Dołączył: May 2008
Post: #87
RE: Spadek poziomu muzyki czy starość ???
dziobaseczek napisał(a):Ale do Meritum. Tendencja jest prosta - intencjonalne pompowanie gwiazd odpowiednio klikalnych.
to akurat wolny rynek, a nie marksiści Icon_wink to jest ciekawe, jak się odwraca kota ogonem w tej kwestii w pewnych sferach

dziobaseczek napisał(a):Media - kształtują wrażliwość młodzieży.
ależ oczywiście! najłatwiej o to oskarżyć spiskujących przeciw ludzkości inżynierów społecznych, zamiast zobaczyć, że to tak naprawdę efekt uboczny wynalazków, które sami wspieramy; nie żebym był przeciwnikiem (jakkolwiek) wolnego rynku, tylko trzeba widzieć całość
i tak, to nie wyklucza, że są ludzie, którzy przemycają w popkulturze przekaz polityczny, ale to wcale nie jest tak, że wszyscy dostają za to czeki od sorosa; może po prostu wierzą w inny świat, niż ten, który sami zastali, gdy zaczęli w niego wchodzić

dziobaseczek napisał(a):Coraz trudniej przebić się głosowi większości, która nie życzy sobie wulgarności.
nie wiem, skąd wyciągnąłeś ten wniosek; to jak z tą milczącą większością na bilbordach, która wykorzystuje pismo święte, żeby dojebać bliźniemu?

dziobaseczek napisał(a):ale należy tez chronić młodzież przed namolnym torpedowaniem taką treścią?
nigdzie nie twierdzę, że nie

dziobaseczek napisał(a):Doszło do demokratyzacji mainstreamowych - wręcz przeciwnie!
pisałem o mechanizmach liczenia popularności piosenek, który nigdy nie były tak demokratyczne -- obiektywnie rzecz biorąc
oczywiście są progi wejścia, są kampanie promocyjnie, ludzie są zafiksowani na nazwiskach, a nie na jakości treści, to wszystko ma wpływ, ale jest wtórne

dziobaseczek napisał(a):możemy promować lokalnie, w społecznościach artystów o elementarnej wrażliwości, który jest Zainteresowany czymś wecej niż ćwiczeniem mięśni Kegla.
sam wiesz, że to robię, na ile mogę -- także (w niewielkim stopniu, ale jednak) tu na forum

mam internet, mogę sobie znaleźć tierrę whack, która mi zarapuje o tym, że ma gorszy dzień, że lubi miłe rzeczy i że jest bez pracy, tak po ludzku, albo noname, która mi zarapuje z czułością o swoim dzieciństwie, o tym, że modli się do swojej nieżyjącej babci, albo o tym, że gdy na gorszy dzień, to przypomina sobie jego uśmiech, tak jakby to było wczoraj; nie muszę słuchać cardi b

gdyby muzyka a.d. 2020 nie była tak cudowna, ani noname, ani tierra whack nie rapowałyby mi tych wszystkich prostych i ważnych rzeczy

a że nie są numerem jeden? jakoś to przeboleję, dla mnie są

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.11.2020 06:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Spadek poziomu muzyki czy starość ??? - AKT! - 27.11.2020 06:32 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości