Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na sam początek kilka informacji o mnie
muzyka_życiem Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Aug 2019
Post: #1
Na sam początek kilka informacji o mnie
Witam wszystkich.
Na sam początek chciałbym opowiedziec kilka słów o sobie..
Zainteresowanie muzyką i częste szukanie nowych piosenek z różnych gatunków towarzyszy mi od dziecka. Muzyka, którą słucham od zawsze wpływała na mój nastrój. Muzyka pełni u mnie funkcje oczyszczenia. Spokojniejsze piosenki pomagają mi uspokoic sie czy tez przemyślec różne sprawy, szybsze i mocniejsze dzwięki powodują, że nabieram pozytywnej enegii i świetnie sie bawie. Muzyka pomaga mi pozbyc się złych emocji. W dzieciństwie miałem swoich wzorców których płyty gromadziłem, a teksty piosenek znałem na pamiec. Wtedy byli to artyści typowo radiowi jak Doda, Lady Gaga, Justin Timberlake, Britney Spears. Z czasem zacząłem się interesowac także nieco bardziej ambitniejszą muzyką. Obecnie mój styl muzyczny jest bardzo zróżnicowany. Począwszy od najpopularniejszych gatunków - czyli popu i muzyki rockowej, po alternatywę, rap czy nawet disco polo. Na chwilę obecną największą sympatią z mojej strony cieszą się utwory : Dawida Podsiadło, Korteza, Katarzyny Nosowskiej, Agnieszki Chylińskiej. Chociaż ostatnio w bardzo dobrą stronę muzyczną poszły też moje ulubione piosenkarki z dzieciństwa a mianowicie : Lady Gaga i Doda.
Przejdę teraz do tego co mnie sprowadza do tego forum.. Jakieś dwa lata temu w zeszycie prowadziłem swoją listę przebojów. Zainspirowały mnie do tego : Poplista Rmf.fm oraz Gorąca 20 Radio Eska. Okazało się byc to świetną frajdą. Wielką radością było dla mnie móc co tydzień porządkowac utwory od tych które najbardziej mi się podobały do tych które mniej oraz cotygodniowe przeszukiwanie internetu w celu znalezienia nowych ciekawych utworów. Niestety nadmiar obowiązków spowodował, że odłożyłem to aż całkowicie zapomniałem o tej przyjemności. Nie sądziłem, że może to stac się tak ważne dla mnie ale po ponad roku przerwy czuje ogromną pustkę i w najbliższym czasie wrócę do tego, jednak zacznę od początku bo dziwnie byłoby mi po ponad roku ułożyc kolejne notowanie.
Tak czy siak , forum zauważyłem przez przypadek gdy szukałem list przebojów i spodobało mi się to, że takich fanatyków list przebojów jest trochę, którzy od lat cieszą się z tego. Od razu zmotywowało mnie to, żeby właśnie w tym miejscu móc rozpocząc swój własny etap. By móc z innymi podzielic się swoją opinią na temat danych utworów a także śledzic listy innych użytkowników w celu znalezienia przyjemnych piosenek.

Początkowo nie wiedziałem gdzie zamieścic ten post. Wyczytałem, że dostaje się własną podstroną po opublikowaniu kilku notowań. Jeżeli w złym miejscu zamieściłem post powitalny lub takowych się tutaj nie publikuje to przepraszam i proszę o usunięcie.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH Icon_smile
17.08.2019 10:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #2
RE: Na sam początek kilka informacji o mnie
muzyka_życiem napisał(a):Jeżeli w złym miejscu zamieściłem post powitalny lub takowych się tutaj nie publikuje to przepraszam i proszę o usunięcie.
Ależ skąd, powitalne posty są jak najbardziej na miejscu!

Witamy serdecznie i czekamy na notowania Icon_biggrin

Radio Epsilon
17.08.2019 10:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #3
RE: Na sam początek kilka informacji o mnie
Witamy serdecznie!

dawno nie było nowego użytkownika, więc miło Cię tutaj powitać.
Liczymy na aktywność Icon_smile
17.08.2019 10:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dannar Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 983
Dołączył: Jul 2017
Post: #4
RE: Na sam początek kilka informacji o mnie
Dołączam do grupy oczekujących Icon_wink
17.08.2019 10:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: Na sam początek kilka informacji o mnie
Tomekk napisał(a):dawno nie było nowego użytkownika, więc miło Cię tutaj powitać.
Też się cieszę, bo dopływ "świeżej krwi" jest bardzo ważny dla rozwoju każdego miejsca:!:Mam nadzieję, że nie poczułeś się tym zdaniem potraktowany przedmiotowo, ot - typowe zasady dynamiki grup.
Zdecydowanie jest nas trochę, niektórzy z krótszym, a niektórzy z monstrualnie długim listowym stażem (niemal 30 latIcon_exclaim). Samo forum istnieje od ponad 13 lat, a niektórzy z nas zaczęli publikować swoje rzeczy nawet wcześniej w innych miejscach Icon_smile Czasem się tu sprzeczamy, ale w gruncie rzeczy jesteśmy jak jedna wielka rodzina. Mam nadzieję, że też się tu odnajdziesz Icon_smile
Jeśli szukasz różnorodności gatunkowej, to polecam m.in. listy fazera, soberTOMKA, Tomka i, nieskromnie napiszę, moją. Natomiast na każdej z forumowych można znaleźć coś interesującego Icon_smile
18.08.2019 12:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kuba1201 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 414
Dołączył: Aug 2017
Post: #6
RE: Na sam początek kilka informacji o mnie
Bardzo się cieszę z pojawienia się na forum nowej osoby Icon_smile
Powiem skromnie tyle, że mnie też POPlista zainspirowała do prowadzenia swojej listy przebojów. A potem poszła w zupełnie innym kierunku...
Niemniej jednak na mojej liście może też znajdziesz jakieś ciekawe utwory Icon_smile
I czekam na pierwsze notowanie Icon_smile
18.08.2019 09:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
muzyka_życiem Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Aug 2019
Post: #7
RE: Na sam początek kilka informacji o mnie
Dziękuję bardzo za miłe powitanie Icon_smile
19.08.2019 08:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #8
RE: Na sam początek kilka informacji o mnie
Cześć i czołem! Icon_smile Przy okazji zapraszam do aktywności w różnych zabawach i plebiscytach forumowych, jak Mycharts Top 30, MC Top 20, Mychartsowe Topy czy mającym ponownie ruszyć od września 31 Day Song Challenge Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
19.08.2019 09:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #9
RE: Na sam początek kilka informacji o mnie
Jako absolutny weteran forów Miasta Muzyki (dzisiaj RMF On), RMF Maxxx i takiego innego o radiach (z archiwalnymi plebiscytami, notowaniami itp.), witam. Icon_wink
Jaką to ambitniejszą muzyką się interesujesz?
Też miałem przerwę od robienia swojej listy, ale to jest nałóg - tylko tak umiem katalogować słuchaną przez siebie nową muzykę. Icon_redface Inna sprawa, że nie zawsze chce mi się faktycznie szukać/słuchać nowości (bo zamiast tego eksploruję gatunki, które swoją świetność miały parę dekad temu) i dlatego mam zastoje.

A najbardziej różnorodną listę na forum to chyba mam ja - nie chwalę się, każdy może zweryfikować. Icon_redface

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.08.2019 09:11 PM przez Dobromiera.)
19.08.2019 09:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
RE: Na sam początek kilka informacji o mnie
Artur.O napisał(a):A najbardziej różnorodną listę na forum to chyba mam ja - nie chwalę się, każdy może zweryfikować. Icon_redface
No nie wiem Icon_wink Aczkolwiek Artura również polecam!
19.08.2019 09:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #11
RE: Na sam początek kilka informacji o mnie
Jak znasz drugą listę na forum, na której jednocześnie był/jest prog rock, ambient, pop, country, hip-hop, house, rock alternatywny, kilka różnych odmian jazzu i elektroniki to mi ją wskaż. Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
19.08.2019 09:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #12
RE: Na sam początek kilka informacji o mnie
(19.08.2019 09:47 PM)Artur.O napisał(a):  Jak znasz drugą listę na forum, na której jednocześnie był/jest prog rock, ambient, pop, country, hip-hop, house, rock alternatywny, kilka różnych odmian jazzu i elektroniki to mi ją wskaż. Icon_wink

Ha, ale nie było disco polo! Szach mat Icon_mrgreen

Radio Epsilon
19.08.2019 10:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #13
RE: Na sam początek kilka informacji o mnie
Miałem na liście Sławomira. Nawet doszedł do 1. miejsca! (zdaje się niedługo po "Pomidorowej" Letniego Chamskiego Podrywu)

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.08.2019 10:37 PM przez Dobromiera.)
19.08.2019 10:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #14
RE: Na sam początek kilka informacji o mnie
Ale to tak na serio?

WOLNE MEDIA!!!
19.08.2019 10:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #15
RE: Na sam początek kilka informacji o mnie

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
19.08.2019 10:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #16
RE: Na sam początek kilka informacji o mnie
A z ciekawości, urzekła cię warstwa tekstowa czy muzyczna również?

WOLNE MEDIA!!!
19.08.2019 10:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #17
RE: Na sam początek kilka informacji o mnie
Tekstowa. Muzycznie to tam dużo nie było. Icon_razz2

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
19.08.2019 10:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
RE: Na sam początek kilka informacji o mnie
Okej, moze muzycznie ostatnio faktycznie tak jest.
Ale na pewno nie jezykowo Icon_razz2
19.08.2019 11:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #19
RE: Na sam początek kilka informacji o mnie
Artur.O napisał(a):Tekstowa. Muzycznie to tam dużo nie było.
No to mnie uspokoiłeś.

WOLNE MEDIA!!!
20.08.2019 09:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #20
RE: Na sam początek kilka informacji o mnie
To chyba dobry wątek by spytać Sundrajtę skąd taki nik? Intryguje mnie od samego początku jak tu jesteś... Icon_lol

Edit: teraz wpadłem na to, że to może być szybkie wymówienie po angielsku zwrotu 'właściwy dźwięk'
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.02.2020 09:45 AM przez thestranglers.)
27.02.2020 12:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości