Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katy Parry - Small Talk
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 616
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #1
Katy Parry - Small Talk
"Small Talk" to drugi singiel jakim amerykańska wokalistka Katy Perry zapowiada swój szósty studyjny album. Premiera 9 sierpnia.

[Obrazek: 68489909_10156766053674858_8205427129429...e=5DD4FF46]

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
07.08.2019 10:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 616
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #2
RE: Katy Parry - Small Talk

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
09.08.2019 09:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #3
RE: Katy Parry - Small Talk
Trochę słabe jak na singiel promocyjny. Szkoda, bo po świetnym "Never Really Over" spodziewałem się czegoś ciekawszego. Dam mu jeszcze szansę, ale liczę, że kolejne nagrania Katarzyny będą na wyższym poziomie
09.08.2019 03:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #4
RE: Katy Parry - Small Talk
nieco zachowawcze, ale wcale niezłe

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.08.2019 12:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: Katy Parry - Small Talk
Nadzwyczajnością to niestety nie grzeszy.
13.08.2019 09:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #6
RE: Katy Parry - Small Talk
Gaspard - posłuchaj kilka razy, to zmienisz zdanie. Nie jest tak źle.
Będzie z tego przebój Icon_razz
18.08.2019 09:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #7
RE: Katy Parry - Small Talk
(18.08.2019 09:52 PM)Tomekk napisał(a):  Będzie z tego przebój Icon_razz

W Stanach raczej się nie szykuje. Piosenka już jest poza Top 100 iTunes, na Spotify konsekwentnie spada.
18.08.2019 10:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #8
RE: Katy Parry - Small Talk
ooo, to nie spodziewałem się, że zwykły pop już nie jest w modzie.
Co za czasy Icon_eek
18.08.2019 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #9
RE: Katy Parry - Small Talk
Tutaj problem jest bardziej złożony, bym powiedział. Po pierwsze - Stany zmieniły nastawienie do takiej muzyki, fakt, pop nie jest tam w modzie. Chyba, że jesteś Taylor Swift czy Edem Sheeranem. Reszta hitów to rap w mniejszym lub większym stopniu. Po drugie problem jest z samą Perry. O ile "Chained To The Rhythm" zadebiutowało na #4 w USA, lecąc na hype, to reszta singli przepadła i moim zdaniem spora część to wizerunek. Kiedyś Katy była symbolem seksu, a w krótkich blond włosach wygląda jak podpita ciotka na w barze karaoke - i to nie jest moja autorska opinia, jednak podpisuję się pod nią oburącz. Głupie, ale prawdziwe.
18.08.2019 11:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #10
RE: Katy Parry - Small Talk
a ja naiwny cały czas myślałem, że przy streamingach liczy się muzyka, a nie wygląd Icon_rolleyes
zresztą Katy nie wygląda wcale tak źle. Poza tym o listach przebojów nie decyduje tylko młodzież, ale też osoby 25+
18.08.2019 11:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #11
RE: Katy Parry - Small Talk
Tak było 10 lat temu Icon_wink Teraz potęgą jest streaming, którego używają głównie młodzi ludzie. Wiadomo, że nie mają oni wyrobionych gustów, więc słuchają playlist z modnymi kawałkami i tak to się kręci.
18.08.2019 11:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #12
RE: Katy Parry - Small Talk
a katy jest już trochę reliktem poprzedniego pokolenia, którego siła nabywcza (i tym samym oddziaływanie na listy przebojów) w temacie muzyki pop znacząco spadła przez prozę życia Icon_wink
i pewnie małolaty katy kojarzą, ale nie jest i nigdy nie była ich głosem, stąd trudno jej będzie, niezależnie od tego co nagra, podbić po raz kolejny listy przebojów -- no i to jest singiel promo, więc bez właściwego klipu i dużej promocji -- raczej ma zajawiać płytę niż stać się hitem samym w sobie

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.08.2019 11:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
RE: Katy Parry - Small Talk
dejmieen napisał(a):Chyba, że jesteś Taylor Swift czy Edem Sheeranem.
Ale Ed też nie za bardzo nagrywa już pop (choć już takie "The A Team" to bardziej określiłbym mianem "acoustic" niż "pop"), a Taylor, nawet, jeśli pop, to z tym "klasycznym" popem też często ma niewiele wspólnego.
dejmieen napisał(a):Po drugie problem jest z samą Perry. O ile "Chained To The Rhythm" zadebiutowało na #4 w USA, lecąc na hype, to reszta singli przepadła
Z perspektywy czasu szkoda mi "Swish Swish".
dejmieen napisał(a):Teraz potęgą jest streaming, którego używają głównie młodzi ludzie.
O, to ja jestem w takim razie młody Icon_lol
dejmieeen napisał(a):Wiadomo, że nie mają oni wyrobionych gustów, więc słuchają playlist z modnymi kawałkami i tak to się kręci.
Heh, trochę to smutne, ale... Popatrzyłem chociażby na wyniki ostatniego singla Kylie i wychodzi na to, że pojawiła się w większości na na listach ściągnięć.
AKT! napisał(a):a katy jest już trochę reliktem poprzedniego pokolenia, którego siła nabywcza (i tym samym oddziaływanie na listy przebojów) w temacie muzyki pop znacząco spadła przez prozę życia Icon_wink
Uuuu... To jednak czuję się staro Icon_sad
AKT! napisał(a):i pewnie małolaty katy kojarzą, ale nie jest i nigdy nie była ich głosem, stąd trudno jej będzie, niezależnie od tego co nagra, podbić po raz kolejny listy przebojów -- no i to jest singiel promo, więc bez właściwego klipu i dużej promocji -- raczej ma zajawiać płytę niż stać się hitem samym w sobie
A jak się w takim razie odniesiesz do sukcesu Gagi z "Shadow"? Bo w końcu zaczynały w podobnym momencie i też ciężko powiedzieć, by Gaga była głosem szesnastolatków.
19.08.2019 04:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
RE: Katy Parry - Small Talk
Może warto byłoby w końcu zmienić tej pani nazwisko.
19.08.2019 04:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kuba1201 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 421
Dołączył: Aug 2017
Post: #15
RE: Katy Parry - Small Talk
(19.08.2019 04:59 PM)kajman napisał(a):  Może warto byłoby w końcu zmienić tej pani nazwisko.
No właśnie, trzeba je poprawić Icon_razz
@prz.rulez - chyba chodzi o "Shallow"? Też tak zapisywałem na początku kariery utworu w swoim zeszycie
19.08.2019 05:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #16
RE: Katy Parry - Small Talk
Szczerze mówiąc, mnie zawsze raczej dziwiły te zawrotne sukcesy Katy Perry w latach 2010-2012, z repertuarem owszem nienajgorszym, ale trochę... mało błyskotliwym, zwłaszcza tym promującym specjalną edycję płyty. Widać źle się zestarzała, a w dodatku za mało zmieniła styl, żeby przetrwać zmiany w amerykańskim głównym nurcie. Poza tym, Gaga zawsze miała dużo bardziej oddanych fanów, pamiętam z czasów forów radiowych i last.fm, jak wytrzepane mózgi mieli jej wyznawcy. Icon_wink To jednak ona się stała ikoną, a nie Perry.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
19.08.2019 05:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #17
RE: Katy Parry - Small Talk
prz_rulez napisał(a):A jak się w takim razie odniesiesz do sukcesu Gagi z "Shadow"? Bo w końcu zaczynały w podobnym momencie i też ciężko powiedzieć, by Gaga była głosem szesnastolatków.
gaga nagrała numer dla dorosłych, trafiła do podobnego targetu co kilka lat temu adele, może nawet szerszego, bo zarówno słuchacze klasycznego rocka, jak i country, mogli coś tam dla siebie znaleźć

perry nagrywa nadal to samo dla tej samej publiczności

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.08.2019 05:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
RE: Katy Parry - Small Talk
Kuba1201 napisał(a):@prz.rulez - chyba chodzi o "Shallow"?
Ale wtopa Icon_lol No oczywiście, że o "Shallow".
Artur.O napisał(a):Szczerze mówiąc, mnie zawsze raczej dziwiły te zawrotne sukcesy Katy Perry w latach 2010-2012, z repertuarem owszem nienajgorszym, ale trochę... mało błyskotliwym
Bo to dzisiaj są błyskotliwe numery w radiu Icon_lol
Ja się nie dziwię, numery były chwytliwe, a lekko lesbijski skandal z pewnością pomógł Icon_wink
Artur.O napisał(a):Poza tym, Gaga zawsze miała dużo bardziej oddanych fanów, pamiętam z czasów forów radiowych i last.fm, jak wytrzepane mózgi mieli jej wyznawcy.
Niby tak, ALE... Widać było już spory zlot popularności. Tak więc sukces "ShaLLow" mnie mocno zaskoczył.
Artur.O napisał(a):To jednak ona się stała ikoną, a nie Perry.
Bo Katy, nawet jeśli sprzedała duszę diabłu Icon_wink, to była bliżej ziemi. A Gaga robiła cyrk.
AKT! napisał(a):gaga nagrała numer dla dorosłych, trafiła do podobnego targetu co kilka lat temu adele, może nawet szerszego, bo zarówno słuchacze klasycznego rocka, jak i country, mogli coś tam dla siebie znaleźć
Ale to oznacza, że jednak +25 MOŻE coś jeszcze zmienić na listach przebojów.
Artur.O napisał(a):a w dodatku za mało zmieniła styl, żeby przetrwać zmiany w amerykańskim głównym nurcie
No nie, przecież pomiędzy pierwszą płytą a ostatnimi singlami jest przepaść!
AKT! napisał(a):perry nagrywa nadal to samo dla tej samej publiczności
Szczerze to ja już nie wiem dla jakiej publiki ona nagrywa.
19.08.2019 08:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
muzyka_życiem Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Aug 2019
Post: #19
RE: Katy Parry - Small Talk
Jako nastolatek uwielbiałem Katy Perry , pamiętam ''I Kissed A Girl'', ''Hot N Cold'' czy ''Firework''. Niestety jej muzyka od czasu ''Roar'' nie trafia do mnie i trudno mi odpowiedziec na pytanie dlaczego. Może po prostu wyrosłem z takich przebojowych brzmień ale o ile stare kawałki nadal mają dla mnie coś w sobie to te nowe nie robią na mnie wrażenia ale dwa ostatnie single są jeszcze do zniesienia, może jeszcze sie do nich przekonam. Single z ''Witness'' strasznie mnie drażniły od samego początku a po każdym kolejnym wysłuchaniu coraz bardziej.
19.08.2019 08:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #20
RE: Katy Parry - Small Talk
(19.08.2019 05:39 PM)Kuba1201 napisał(a):  Też tak zapisywałem na początku kariery utworu w swoim zeszycie
Naprawdę bawisz się w listę w zeszycie? Icon_wink

(19.08.2019 08:15 PM)prz_rulez napisał(a):  Ja się nie dziwię, numery były chwytliwe, a lekko lesbijski skandal z pewnością pomógł Icon_wink
Wcale nie były tak chwytliwe.

Cytat:Ale to oznacza, że jednak +25 MOŻE coś jeszcze zmienić na listach przebojów.
Ludzie 25+ kupują płyty i generalnie rozporządzają kasą. No i jednak coraz częściej korzystają ze Spotify.

Cytat:No nie, przecież pomiędzy pierwszą płytą a ostatnimi singlami jest przepaść!
No jej pierwsza płyta to akurat sukcesu nie odniosła. Icon_wink Raczej chodzi mi o rzeczy od "California Gurls" wzwyż (chciałem napisać "girls", a dopiero jak napisałem przez 'u' to sobie przypomniałem, że tak jest dobrze Icon_lol).

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
19.08.2019 08:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kate Hudson - Talk About Love Szymek79 4 171 05.03.2024 04:46 PM
Ostatni post: Sundrajta
  Corey Taylor - Talk Sick neo01 1 132 19.08.2023 06:35 AM
Ostatni post: kajman
  Reneé Rapp - Talk Too Much Szymek79 2 217 10.08.2023 11:48 AM
Ostatni post: Szymek79
film Tyler, The Creator feat. A$AP Rocky - WHARF TALK kacper130700 1 169 01.04.2023 11:32 AM
Ostatni post: kajman
  Mina Okabe - Talk To Me kacper130700 0 114 28.03.2023 12:24 AM
Ostatni post: kacper130700
  Kings Of The Rollers & Katy B - Paradise Szymek79 0 69 22.03.2023 10:18 AM
Ostatni post: Szymek79
  Heather Small feat. The Young Voices Choir - Proud Szymek79 0 182 09.03.2023 06:44 PM
Ostatni post: Szymek79
  Elderbrook & Vintage Culture - Talk It Over Szymek79 0 51 25.02.2023 10:29 AM
Ostatni post: Szymek79
film Ofenbach & SVEA - Body Talk kacper130700 0 49 24.02.2023 01:45 PM
Ostatni post: kacper130700
  Small Black - Desert of the Heart Szymek79 0 133 11.02.2023 07:34 PM
Ostatni post: Szymek79

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości