Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ORION 1300, czyli galeria jingli Radia Epsilon
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #1
ORION 1300, czyli galeria jingli Radia Epsilon
Z okazji zbliżającego się 1300. notowania Oriona pragnę przygotować coś specjalnego. Coś, co ułatwi Wam doświadczyć Radia Epsilon Icon_razz2 Czyli po prostu zasmakować mniej więcej tego, co ja robię na co dzień.

Słuchając swoich "programów" stosuję bowiem radiowe jingle. Wiecie, takie charakterystyczne dźwięki, przypisane do konkretnych sytuacji. Tak jak Fakty RMF mają swoją ścieżkę dźwiękową, tak jak nowości na LP3 mają swoje oznaczenie, tak samo ja wstawiam w odpowiednie miejsca krótkie fragmenty audio, które towarzyszą mi każdego dnia.

Zaprezentuje je tutaj po kolei, wyjaśniając do czego służą. Kto wie, może następnym razem przeglądając notowania moich list, weźmiecie pod uwagę, że pomiędzy czytanymi tytułami są jeszcze dodatkowe dźwięki, które są nierozłączną częścią doświadczenia Icon_wink

Zapraszam do komentowania moich wyborów. Na koniec oczywiście zaprezentuję 1300. notowanie Oriona.

---

Na początek - GŁÓWNY JINGIEL

Jingiel, który sprawuje się tak dobrze, że od trzech lat słucham go codziennie i nadal się nie nudzi. Lepszego po prostu nie znajdę. Wiem, że nie mam do tego żadnych praw, ale to OFICJALNY JINGIEL RADIA EPSILON Icon_biggrin Jeśli go gdzieś usłyszycie, to wiecie czego słuchacie Icon_razz2

A tak na serio - stosuję go przede wszystkim na starcie Oriona. Wygląda to tak, że każde notowanie Oriona zaczynam od nowości, więc odpalam zapisaną tracklistę, która zaczyna się od tego audio. To daje mi 27 sekund, aby wstawić nowość do kolejki zaraz po jinglu.

Utworem, o którym cały czas mówię jest fragment piosenki "This Is Not America" Davida Bowie (z udziałem Pat Metheny Group). Został wybrany kompletnie przypadkowo. Po prostu skakałem po różnych utworach na moim dysku w poszukiwaniu jakiegoś instrumentalnego fragmentu, ale takiego mało rozpoznawalnego. Gdy wpadłem na tę piosenkę, od razu wiedziałem, że to może być to. I jest, od ponad trzech lat i pewnie do końca świata Icon_wink

Jingla tego używam też w różnorakich przerywnikach, na przykład pomiędzy Dogrywką, a Top Sharkiem. Po prostu te dźwięki bardzo mi pasują do takich radiowych przerw, aby coś zapowiedzieć lub powitać się ze słuchaczami. Odtwórzcie sobie sami i dopowiedzcie sobie w myślach "Słuchają Państwo Radia Epsilon". Będzie pasowało jak ulał Icon_biggrin

(film jest prywatny, więc nie wiem czy będzie się go dało odtworzyć bezpośrednio z forum, dlatego poniżej wstawiam "surowy" link)



https://www.youtube.com/watch?v=CO5PpBUM...e=youtu.be

Radio Epsilon
06.08.2019 05:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #2
RE: ORION 1300, czyli galeria jingli Radia Epsilon
Dziś zaprezentuję Wam jingiel cyklu "1000 notowań wstecz".

Cykl ten ma miejsce pomiędzy poczekalnią Oriona, a głównym zestawieniem i rzecz jasna polega na odtworzeniu piosenki, która była obecna 1000 notowań temu. Sygnał dźwiękowy, który wyróżnia ten utwór dla wielu z Was zapewne jest obcy, ale dla mnie to cała masa nostalgii. Jinglem jest dźwięk z planszy Telewizji Katowice, której w dzieciństwie naoglądałem się co nie miara.



Krótkie wyjaśnienie czym jest ta plansza. Lata temu w programie TVP2 widniał "Program lokalny" (albo regionalny, teraz nie pamiętam). To były czasy, kiedy trzymało się program telewizyjny na papierze i oglądało, co ciekawego w eterze. Codziennie w okolicach popołudnia Dwójka zamieniała się na godzinę w TVP3. Start i koniec tego programu to była właśnie ta plansza.

Jest to jeden z tych dźwięków i obrazów, które wdarły się do umysłu na zawsze i gdy przypomniałem sobie o tym, natychmiast postanowiłem użyć tego jako jingla. A jako, że kojarzy on mi się ze starymi czasami, przeszłością i nostalgią, to jedynym słusznym wyborem było użycie tego do cyklu "1000 notowań wstecz". Jak się w tej roli spisuje? ZNA-KO-MI-CIE! Icon_biggrin Serio, lepiej bym tego nie wymyślił Icon_wink Choć ponownie zaznaczę, że aby w pełni to zrozumieć, trzeba było wychować się w pobliżu Katowic Icon_wink

Radio Epsilon
08.08.2019 02:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #3
RE: ORION 1300, czyli galeria jingli Radia Epsilon
Ten dżingiel też wywołuje u mnie bardzo miłe wspomnienia. Jedna uwaga, nie w eterze, tylko na wizji Icon_wink
No to teraz czekam na zestawienie Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
08.08.2019 04:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #4
RE: ORION 1300, czyli galeria jingli Radia Epsilon
neo01 napisał(a):Jedna uwaga, nie w eterze, tylko na wizji
Hahaha, faktycznie Icon_biggrin Tyle lat już nie mam telewizora, że używam już tylko tego pierwszego terminu Icon_razz2

Radio Epsilon
08.08.2019 06:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 520
Dołączył: Jun 2010
Post: #5
RE: ORION 1300, czyli galeria jingli Radia Epsilon
Jeśli EVEN byłby otwarty,to jestem chętny na zrobienie jingli do twego radia jak i twoich audycji Icon_smile

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
11.08.2019 07:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #6
RE: ORION 1300, czyli galeria jingli Radia Epsilon
(11.08.2019 07:00 PM)TuneHunterz napisał(a):  Jeśli EVEN byłby otwarty,to jestem chętny na zrobienie jingli do twego radia jak i twoich audycji Icon_smile
Dziękuję za propozycję, ale mam już wszystko, czego mi potrzeba Icon_wink A nawet jeśli będzie trzeba czegoś nowego, to uwierz mi, że szukanie i robienie takich jingli sprawia mi za dużo satysfakcji, abym dał to do roboty komuś innemu Icon_razz2

---

Orion bez Oriona? Nic z tych rzeczy! Icon_razz2 Instrumentalny klasyk Metalliki musiał znaleźć swoje miejsce w Radiu Epsilon.



https://www.youtube.com/watch?v=VSHWvQCT...e=youtu.be

To ponownie Metallica i zapowiedź pierwszej (i jedynej) dziesiątki mojej prawie codziennej listy.

---

Prawdę mówiąc, gdybym miał wybierać najsłabszego jingla z mojej kolekcji, prawdopodobnie byłby to ten dłuższy z Oriona. Jest trochę na siłę, bo wiecie - Orion Icon_razz2 Możliwe, że w przyszłości go zmienię.

To czego na pewno nie zmienię przez kolejne lata, to jingiel wieńczący każde notowanie mojej listy. Ta melodia jest po prostu tak mocarna, że nieraz specjalnie czekam do końca Oriona, aby ją usłyszeć Icon_biggrin A przecież robię to codziennie! Icon_razz2 Cóż to takiego się tak pięknie komponuje z ostatnimi dźwiękami pierwszego miejsca? Pokażę Wam następnym razem Icon_razz2

Radio Epsilon
14.08.2019 07:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
RE: ORION 1300, czyli galeria jingli Radia Epsilon
To ciekawe, że jeszcze masz czas na takie cotygodniowe odsłuchy, i to z dżinglami.
Co do dżingli, to np. Radio Kraków miał charakterystyczny. Niestety, TV Rzeszów pod tym względem wypadała blado. Ani kultowych dżingli, ani kultowych programów - może po części dlatego, że to dość młody oddział.
14.08.2019 09:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #8
RE: ORION 1300, czyli galeria jingli Radia Epsilon
prz_rulez napisał(a):To ciekawe, że jeszcze masz czas na takie cotygodniowe odsłuchy, i to z dżinglami.
Codzienne, nie cotygodniowe Icon_razz2 I przygotowanie playlisty Oriona zajmuje mi góra 5 minut, a sam odsłuch nieco ponad godzinę - idealnie do przygotowania obiadu Icon_wink

prz_rulez napisał(a):Ani kultowych dżingli, ani kultowych programów
Telewizja Katowice też nie ma kultowych programów. Kultowa jest tylko ta plansza i nic więcej Icon_wink

Radio Epsilon
14.08.2019 09:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #9
RE: ORION 1300, czyli galeria jingli Radia Epsilon
EVENo napisał(a):To czego na pewno nie zmienię przez kolejne lata, to jingiel wieńczący każde notowanie mojej listy. Ta melodia jest po prostu tak mocarna, że nieraz specjalnie czekam do końca Oriona, aby ją usłyszeć A przecież robię to codziennie! Cóż to takiego się tak pięknie komponuje z ostatnimi dźwiękami pierwszego miejsca? Pokażę Wam następnym razem

Cóż, troszkę skłamałem Icon_wink

Zanim zaprezentuję outro Oriona, to przecież musimy przysłuchać się temu, co jest na pierwszym miejscu listy, czyż nie? Icon_wink
Jingiel miejsca pierwszego jest krótki i minimalistyczny. Czy ktoś zgadnie skąd pochodzi? Jestem pewien, że wielu z Was zna ten utwór Icon_wink


https://www.youtube.com/watch?v=AI7Py8BE...e=youtu.be

Radio Epsilon
21.08.2019 02:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #10
RE: ORION 1300, czyli galeria jingli Radia Epsilon
Wszystkie te filmiki pokazuje mi jako niedostępne Icon_sad

WOLNE MEDIA!!!
21.08.2019 02:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #11
RE: ORION 1300, czyli galeria jingli Radia Epsilon
(21.08.2019 02:31 PM)neo01 napisał(a):  Wszystkie te filmiki pokazuje mi jako niedostępne Icon_sad

Pytałem na początku czy działają, nikt nic nie mówił Icon_sad
Pod obrazami wstawiłem surowe linki, one też nie działają?

Edit: chyba moja wina, bo zrobiłem te filmy "prywatne", a powinienem "niepubliczne". Teraz działają?

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.08.2019 02:37 PM przez EVENo.)
21.08.2019 02:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #12
RE: ORION 1300, czyli galeria jingli Radia Epsilon
Działa.
"To Live Is To Die" - świetny numer! Peace
A to drugie to ni mam pojęcia co.

WOLNE MEDIA!!!
21.08.2019 02:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #13
RE: ORION 1300, czyli galeria jingli Radia Epsilon
neo01 napisał(a):"To Live Is To Die" - świetny numer!
Tak, ale co to ma do rzeczy? Icon_wink

Jinglem miejsca pierwszego jest wstęp do piosenki Water Of Love z debiutanckiej płyty Dire Straits. Przeskakiwałem pomiędzy różnymi piosenkami szukając jakiegoś charakterystycznego wstępu w stylu tego z "Echoes" Pink Floydów i ten jako pierwszy wydał mi się odpowiedni.

---

A dziś długo wyczekiwany jingiel kończący każde notowanie Oriona.




https://youtu.be/c3KwE6J9Xns

Fragment piosenki "The Red and the Black" grupy Iron Maiden jest uniwersalną melodią, którą byłbym w stanie wykorzystać do wielu rzeczy, na przykład do czołówki jakiegoś serialu akcji lub jako muzyka do jednej z plansz w grze komputerowej. Nie kręcę jednak seriali, ani nie tworzę gier, więc musi mi wystarczyć użycie go jako outro Oriona, po którym w prawdziwym radiu pewnie byłby blok reklamowy, w najlepszym przypadku serwis info Icon_wink

To naprawdę zadziwiające jak świetnie piosenka ta sprawuje się w swojej roli. Nieważne co jest na pierwszym miejscu, czy jest to jakiś rocker, czy popowy hicior, czy spokojniejsza pieśń - jingiel po prostu pasuje do całości i gdy słucha się go niemal codziennie, nie trudno się przyzwyczaić do tego, że wieńczy on listę i nie nastąpi po nim już żaden inny dźwięk Icon_wink Po prostu, koniec audycji Icon_smile

Radio Epsilon
29.08.2019 11:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #14
RE: ORION 1300, czyli galeria jingli Radia Epsilon
Ta końcówka trochę nazbyt patetyczna, ale dźwięk przed pierwszym miejscem mi się podoba. Dźwięk z planszy Telewizji Katowice jest rozkoszny <3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.08.2019 01:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #15
RE: ORION 1300, czyli galeria jingli Radia Epsilon
Zaprezentowałem już jingle stosowane w Orionie. Czas na te, których używam w cotygodniowym Top Sharku.

I tutaj nie jestem zbyt oryginalny (ani pomysłowy) jeśli chodzi o niektóre aspekty. Sobotnie słuchanie Top Sharka zastąpiło mi piątkowe słuchanie Trójki, stąd też audycja zaczyna się od tego:




A kończy na tym:




Nie jestem też w stanie wymyślić lepszego jingla nowości, niż ten używany na Liście Przebojów Programu Trzeciego - jest po prostu najlepszy! Icon_biggrin Dlatego i ja go używam - zarówno w poczekalni, jak i głównym wydaniu. Nowości z pominięciem poczekalni otrzymują podwójny jingiel. Z resztą, jeśli śledzicie moją listę to mogliście zauważyć, że debiuty z pominięciem są dosyć kuriozalnie opisane Icon_wink





---

To jingle zapożyczone z Trójki, ale Top Shark ma też kilka "swoich". Zaprezentuję je w kolejnym odcinku Icon_wink

Radio Epsilon
20.09.2019 11:33 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #16
RE: ORION 1300, czyli galeria jingli Radia Epsilon
Jean Michel Jarre ma w mojej sobotniej audycji miejsce na aż dwa utwory - jingiel miejsca dziesiątego (bliżej, mocniej, TERAZ...) oraz jingiel miejsca trzeciego (podium). Najlepszą dziesiątkę każdego notowania Top Sharka (teraz z kolei myślę sobie, że Jarre jest taką moją Helen Icon_lol ) otwiera fragment najnowszej odsłony Oxygene, a konkretnie jej siedemnasta część.



---

Na sam koniec zostawiłem jingiel miejsca pierwszego (oraz nie tak krótką historię jego powstania), a także sygnał "Woah"... a cóż to takiego ten sygnał "Woah"? Opowiem w ostatnim odcinku mojej galerii Icon_smile

Radio Epsilon
26.09.2019 11:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #17
RE: ORION 1300, czyli galeria jingli Radia Epsilon
W dzieciństwie jedną z moich ulubionych gier na PlayStation była wciągająca gra logiczna Kula World. Zapamiętałem z niej m.in. krótki motyw muzyczny, który odtwarzał się w tle ekranu ładowania. Napis "Loading" wyświetlał się na pierwszym planie, za nim różne obiekty "jeździły" po ekranie. Efekt prosty, ale całkiem niezły. Sama melodia była bardzo krótka i powtarzała się w kółko aż do momentu załadowania planszy. Zawsze uważałem, że świetnie spisywałoby się to w telewizji, np. jako jingiel reklamowy. Postanowiłem więc dołączyć ten dźwięk do mojej galerii.

Okazało się, że nie będzie to takie proste. Kula World swój oficjalny soundtrack, owszem, ma, ale nie ma na nim zawartego sygnału ekranu ładowania. Trzeba więc było użyć sprytu. Pamiętałem, że gdy podczas rozgrywki otworzyło się napęd konsoli, gra wciąż się odtwarzała, ale nie miała już jak wczytywać danych z płyty. Dzięki tej wiedzy można domyślić się, że jeżeli wyjąłbym płytę w trakcie ładowania, rozgrywka utknęłaby na ekranie ładowania, a melodia, na której mi zależy zapętlałaby się w nieskończoność, dając mi czas na nagranie jej fragmentu audio.

Jakość przez to nie jest zbyt dobra - słychać szum i ogółem jest cicho... Ale jest! Icon_biggrin





---

Jingiel miejsca pierwszego nie jest jedynym, który ma związek z konsolą PlayStation. W 2017 roku na fali popularności remake'u oryginalnej trylogii gry Crash Bandicoot, hitem w internecie został mem stworzony przez jednego z fanów, który prawdopodobnie trenował swoje zdolności programistyczne na postaci Crasha. Efekty jego pracy były tak karykaturalne, że aż cudowne.



Sygnał "Woah" obecny jest podczas każdego notowania Top Sharka, ale nie ma przypisanej konkretnej funkcji. Zazwyczaj poprzedza utwór, który zyskał najwięcej pozycji (i trzeba przyznać, że do tego najbardziej pasuje, bo jak inaczej skomentować sensacyjny awans o 12 lokat, jeśli nie okrzykiem WOAHWOAHWOAH), ale zdarza mu się też sygnalizować najwyżej plasującą się nowość, rekordzistę względem liczby tygodni spędzonych na liście (jeśli liczba ta jest imponująca) lub zwycięzcę notowania, jeśli lider nie opuszcza szczytu od kilku tygodni. Krótko mówiąc - jest jinglem piosenki, do której komentarz Crasha najbardziej pasuje. Utwór ten jest nawet specjalnie oznaczony na moim blogu, można powiedzieć, że jest laureatem specjalnej nagrody "Woah" Icon_smile

---

Cóż, to chyba koniec mojej galerii. Dzięki za uwagę - 1300. notowanie Oriona już w ten piątek Icon_smile

Radio Epsilon
30.09.2019 04:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #18
RE: ORION 1300, czyli galeria jingli Radia Epsilon
Pierwsze trzy podsumowania jubileuszowe zawierały utwory wydane od 2011 roku, kiedy to Orion zadebiutował w sieci. Od tego podsumowania jednak zmieniłem zasady i w jubileuszowych notowaniach mogą brać udział piosenki z ostatnich 5 lat. Oznacza to, że w 2021 roku wyrzucę z zestawu utwory z 2015, a zastąpią je te z 2020.

Skutkiem ubocznym są spore ruchy na liście w tym notowaniu oraz spora liczba "nowości", które wcale nie są nowościami, a jedynie piosenkami, które nie potrafiły przedrzeć się do Top 100, gdy w zestawie było prawie dwa razy więcej utworów. Jest też sporo powrotów.

Notowanie 1400. powinno już być bardziej... ustabilizowane Icon_razz2 Tutaj będziemy mieli skoki o ponad 40 pozycji, ale te dopiero jutro, w drugiej części podsumowania. Na razie łapcie dolną połowę.

ORION 1300

51. Luxtorpeda - 44 DNI (N)
52. Greta Van Fleet - SAFARI SONG (+28)
53. David Gilmour - RATTLE THAT LOCK (RE)
54. Anita Lipnicka & Tomek Makowiecki - JAK BONNIE I CLYDE (0)
55. Eluveitie - EPONA (RE)
56. Stereophonics - ALL IN ONE NIGHT (N)
57. Florence + The Machine – PATRICIA (N)
58. John Mayer - NEW LIGHT (N)
59. Illusion - KTO JEST WINIEN? (N)
60. Amnezja & Natalia Sikora - STANY (RE)
61. Alice In Chains - THE ONE YOU KNOW (+20)
62. Daria Zawiałow - MIŁOSTKI (N)
63. Cellar Darling - AVALANCHE (-1)
64. Florence + The Machine - QUEEN OF PEACE (N)
65. GrubSon & Promoe - RUDEBOY STANCE (+22)
66. Bon Jovi - A TEARDROP TO THE SEA (RE)
67. Deep Purple - TIME FOR BEDLAM (-16)
68. Bob Dylan - MASTERS OF WAR (THE AVENER REWORK) (N)
69. Eminem – VENOM (N)
70. H.E.A.T - TIME ON OUR SIDE (N)
71. Taco Hemingway - DESZCZ NA BETONIE (RE)
72. Kazik & Zdunek Ensemble – WOJNY (-12)
73. Lenny Kravitz – LOW (N)
74. Stone Temple Pilots - THE ART OF LETTING GO (-21)
75. Kim Wilde - KANDY KRUSH (N)
76. SOJA - FIRE IN THE SKY (N)
77. Kasabian - YOU'RE IN LOVE WITH A PSYCHO (RE)
78. Kasia Kowalska - AYA (RE)
79. Krzysztof Zalewski - MIŁOŚĆ MIŁOŚĆ (RE)
80. Taylor Hawkins - RANGE ROVER BITCH (RE)
81. Kent - FÖRLATELSEN (RE)
82. Millencolin - SENSE & SENSIBILITY (N)
83. Kazik & Kwartet ProForma - NIE DALI OJCE (RE)
84. Strachy Na Lachy - KATASTROFA SZCZĘŚCIA (N)
85. Calogero - VOLER DE NUIT (N)
86. Jean-Michel Jarre - OXYGENE 17 (+7)
87. Organek - MISSISSIPPI W OGNIU (-42)
88. Zbigniew Wodecki - RZUĆ TO WSZYSTKO CO ZŁE (N)
89. Chris Cornell - THE PROMISE (N)
90. Closterkeller - KRÓL JEST NAGI (N)
91. Maria Peszek - SAMOTNY TATA (N)
92. Mark Knopfler - BERYL (N)
93. Nickelback - SILENT MAJORITY (N)
94. The Rasmus - HOLY GRAIL (N)
95. LP - LOST ON YOU (N)
96. Foo Fighters - THE SKY IS A NEIGHBORHOOD (N)
97. Kaliber 44 - NIEODWRACALNE ZMIANY (RE)
98. Luxtorpeda - SILNALINA (N)
99. Sting - I CAN'T STOP THINKING ABOUT YOU (RE)
100. Judas Priest - NO SURRENDER (N)

Radio Epsilon
03.10.2019 02:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #19
RE: ORION 1300, czyli galeria jingli Radia Epsilon
ORION 1300

01. Noel Gallagher's High Flying Birds - THE BALLAD OF THE MIGHTY I (+6)

02. Riverside - RIVER DOWN BELOW (+2)
03. Piotr Bukartyk - O PRZYJAŹNI (+37)

04. Foo Fighters - RUN (+5)
05. David Gilmour - IN ANY TONGUE (-3)
06. T.Love - PIELGRZYM (+40)
07. Metallica - HALO ON FIRE (+41)
08. Lao Che - WOJENKA (-2)
09. Anita Lipnicka - PTASIEK (-1)
10. Janek Pęczak – PŁYNĘ (0)

11. Millencolin - TRUE BREW (+25)
12. Kazik & Kwartet ProForma - GDYBYM MIAŁ KOGOŚ (0)
13. Noel Gallagher's High Flying Birds - DEAD IN THE WATER (+34)
14. Chris Cornell - NEARLY FORGOT MY BROKEN HEART (-9)
15. Lao Che - SEN A'LA TREN (+13)
16. Roger Waters - DEJA VU (-1)
17. Kings Of Leon - WALLS (RE)
18. Stereophonics - I WANNA GET LOST WITH YOU (+14)
19. Joe Bonamassa - DRIVE (+45)
20. A Day To Remember - PARANOIA (+36)
21. Nothing But Thieves - SORRY (N)
22. Depeche Mode - WHERE'S THE REVOLUTION (+5)
23. Riverside - #ADDICTED (+16)
24. Dawid Podsiadło - PASTEMPOMAT (-13)
25. Kaliber 44 - RAZOWY (+54)
26. Florence + The Machine - THIRD EYE (+33)
27. Pokahontaz & Kaliber 44 - 404 (+38)
28. Metallica - ATLAS, RISE! (-3)
29. Red Hot Chili Peppers - DARK NECESSITIES (+54)
30. Noel Gallagher's High Flying Birds - LOCK ALL THE DOORS (N)

31. Julia Marcell - ANDREW (-12)
32. Joe Bonamassa - MOUNTAIN CLIMBING (N)
33. David Bowie – LAZARUS (+67)
34. SOJA - MOVING STONES (-14)
35. Guns N' Roses - SHADOW OF YOUR LOVE (+55)
36. Skunk Anansie - LOVE SOMEONE ELSE (RE)
37. Strachy Na Lachy - CO SIĘ Z NAMI STAŁO (+45)
38. Lao Che - NIE RAJ (+20)
39. Daria Zawiałow - JESZCZE W ZIELONE GRAMY (+27)
40. Julia Marcell - TARANTINO (+57)
41. Alan Walker - FADED (+11)
42. Mela Koteluk – ODPROWADŹ (N)
43. Wilki - NA KRAWĘDZI ŻYCIA (+35)
44. Bon Jovi - LABOR OF LOVE (N)
45. The Cranberries - WHY (-7)
46. Proletaryat - NIE WYRAŻAM ZGODY (+24)
47. Chris Cornell - BEFORE WE DISAPPEAR (N)
48. Paramore - FAKE HAPPY (+25)
49. Foo Fighters - THE NEVERENDING SIGH (RE)
50. Daniel Bloom & Mela Koteluk – KATARAKTA (RE)

Radio Epsilon
04.10.2019 11:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ORION 1900 EVENo 4 297 31.01.2022 07:20 PM
Ostatni post: EVENo
  ORION 1800 EVENo 11 406 05.09.2021 06:32 PM
Ostatni post: EVENo
  III Summer Shark Of Ages (oraz 10-lecie Radia Epsilon) EVENo 15 542 01.07.2021 04:32 PM
Ostatni post: EVENo
  ORION 1700 EVENo 5 338 15.04.2021 04:03 PM
Ostatni post: EVENo
  ORION 1600 EVENo 14 1 077 29.11.2020 11:18 AM
Ostatni post: ku3a
  ORION 1500 EVENo 6 533 10.07.2020 10:14 AM
Ostatni post: Kuba1201
  ORION 1400 EVENo 14 1 256 22.02.2020 02:12 AM
Ostatni post: EVENo
  ORION 1200 EVENo 5 712 10.05.2019 04:41 PM
Ostatni post: EVENo
  ORION 1100 (2. Orion Of Ages) EVENo 29 2 767 28.12.2018 07:39 PM
Ostatni post: EVENo
  ORION 1000, czyli 1. Orion Of Ages EVENo 7 1 451 20.08.2018 03:32 PM
Ostatni post: EVENo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości