Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vĭrxovaja 100 contemporary r&b & pop-rap
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 656
Dołączył: May 2008
Post: #53
RE: Vĭrxovaja 100 contemporary r&b & pop-rap
prz_rulez napisał(a):A to jakoś uwłacza jej godności?
nijak, ale myślę, że w tym wypadku nie bez powodu Icon_wink

prz_rulez napisał(a):No to w takim razie nie po drodze mi ze współczesnym R&B xD
nic nowego

prz_rulez napisał(a):Haha Icon_biggrin Fajnie, że jeszcze pamiętasz takie rzeczy. W sumie temat na osobną dyskusję, tylko trochę boję się rozmawiać o tym w działach publicznych Icon_lol
jeszcze missy elliott pisano nagminnie przez jedno "t" Icon_wink

prz_rulez napisał(a):I kto to pisze Icon_razz
oceniam na chłodno; lubię monae, śledzę ją od pierwszego singla, ale w kontekście braków, jest jej tu zbyt dużo

prz_rulez napisał(a):Leo, why?
to nie kwestia tego, że radio je zabiło, bo "hey ya" czy "say my name" uwielbiam, a to były przeboje podobnego kalibru; trudno powiedzieć w sumie -- outkast było chyba zbyt zachowawcze, a dc zbyt siłowe; ale jest jeden singiel "ms. jackson", który bardzo lubię; nie ma go na spotify ani na yt, ale tu znalazłem odsłuch: https://myzcloud.pro/en/song/14640273/ou...runk-remix

prz_rulez napisał(a):A jak się obecnie do nich odnosisz?
gdyby jakimś cudem wydali coś nowego, to by pewnie obudziło we mnie fanboja, ale przekatowałem ich płyty na wszystkie strony w gimnazjum, liceum i na początku studiów -- nie mają dla mnie tajemnic; czasem sięgam, gdy najdzie mnie ten specyficzny wspominkowy mood, ale na razie odpoczywamy od siebie -- nadal mam ich plakat nad łóżkiem w pokoju w domu rodzinnym i masę płyt -- łezka w oku Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
13.08.2019 10:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Vĭrxovaja 100 contemporary r&b & pop-rap - AKT! - 13.08.2019 10:51 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Vĭrxovaja 100 lěta 1982 Dobromiera 34 3 424 29.08.2019 11:24 AM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości