Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vĭrxovaja 100 contemporary r&b & pop-rap
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #52
RE: Vĭrxovaja 100 contemporary r&b & pop-rap
Tomekk napisał(a):wyżej od "Trick Me". yyy, chyba tak nie powinno być.
Bo ja wiem... "Milkshake" jest bardziej dzikie, nieokiełznane. A "Trick Me" trochę zgrało radio.
Tomekk napisał(a):chciała być na Topie, to musiała się wtopić w tłum. Poza tym - po co zapraszała Pitbulla do współpracy? tylko zniszczył jej styl....
Myślę, że jedna taka płyta nic by jej złego nie zrobiła. Gorzej, że potem szło to dalej...
Niedawno przy odrabianiu notowań trafiłem na "Louboutins". Był to dla mnie dość mdły kawałek, więc się nawet nie dostał do poczekalni, ale była to jej ostatnia bardziej "poważna" piosenka przed transformacją. No, ale cóż - wyniki komercyjne były jakie były, więc trzeba było coś z tym zrobić...
AKT! napisał(a):mcneal nigdy nie była popularna w usa
A to jakoś uwłacza jej godności?
Miała jeden numer na Billboardzie, a ogólnie chyba takie właśnie "delikatne" R&B bardziej trafiało do europejskiej publiki.
AKT! napisał(a):nie ma współczesnego r&b bez oceana!!!
No to w takim razie nie po drodze mi ze współczesnym R&B xD
AKT! napisał(a):ono było na 30 ton, bo pojawiło się na pierwszej składance smooth jazz cafe, a lista była oparta o sprzedaż płyt
Wiemy, wiemy Icon_wink Ale zawsze uznawałem ten numer za ciekawe urozmaicenie, podobnie jak "Mambo italiano" Flabby z drugiej części składanki. W efekcie oba utwory pojawiły się u mnie na chwilę na liście w 2015 roku.
AKT! napisał(a):tu masz koszmarną literówkę, typową w czasach p2p Icon_wink
Haha Icon_biggrin Fajnie, że jeszcze pamiętasz takie rzeczy. W sumie temat na osobną dyskusję, tylko trochę boję się rozmawiać o tym w działach publicznych Icon_lol
AKT! napisał(a):nadreprezentacja monae
I kto to pisze Icon_razz
AKT! napisał(a):za "ms. jackson" i "survivor" nie przepadam
Leo, why?
AKT! napisał(a):fugees to kawał mojej historii słuchania muzyki
A jak się obecnie do nich odnosisz?
13.08.2019 01:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Vĭrxovaja 100 contemporary r&b & pop-rap - prz_rulez - 13.08.2019 01:57 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Vĭrxovaja 100 lěta 1982 Dobromiera 34 3 412 29.08.2019 11:24 AM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości