Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vĭrxovaja 100 contemporary r&b & pop-rap
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 077
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #27
RE: Vĭrxovaja 100 contemporary r&b & pop-rap
(02.08.2019 10:45 PM)prz_rulez napisał(a):  Ale "typowy" soul/r'n'b kojarzy mi się raczej z bujaniem niż z przebojami. I jeszcze z takim "hip-hopowym" basem Icon_wink
No, hip-hop miał spory wpływ na kształt r'n'b - nawet Timbaland przez lata był producentem hip-hopowym. Myślę, że bujanie nie wyklucza przebojowości. ;p

Cytat:O! I to jest ta stylistyka.
Przy czym naprawdę można to poczuć na jakimś starym boomboxie albo czymś takim Icon_wink
Czyli jednak pop-rap. Icon_wink Akurat utwór doskonale znany z playlisty Eski (w czasach, kiedy słuchałem), dość chwytliwy i "radiowy". Chyba w Europie był już większym hitem niż w USA.

Cytat:Hah. Ostatnio widziałem teledysk chyba na Stars.TV. Przykre, że Dżenia tak się stoczyła wraz z większością mainstreamu Icon_sad
Ano, kilka z jej singli po powrocie mógłbym zaliczyć do najgorszych rzeczy, jakie w ogóle słyszałem. Aż włączyłem "Do It Well"... i to nadal jest fajne. Dobry refren, bit i dużo wspomnień z końca wakacji 2007 i początku gimnazjum. Icon_wink

Cytat:Tak to jest, gdy są prawie same killery Icon_lol Obraz się zaciera.
Killery jeszcze będą. Teraz są "tylko" bardzo dobre kawałki. Serce

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
02.08.2019 11:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Vĭrxovaja 100 contemporary r&b & pop-rap - Dobromiera - 02.08.2019 11:13 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Vĭrxovaja 100 lěta 1982 Dobromiera 34 3 415 29.08.2019 11:24 AM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości