Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vĭrxovaja 100 contemporary r&b & pop-rap
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
RE: Vĭrxovaja 100 contemporary r&b & pop-rap
Artur.O napisał(a):Bez sensu. Co to znaczy sztucznie napędzany? A "Bootylicious" nie jest "sztucznie napędzane"? Naprawdę nie rozumiem, o co chodzi, przecież zawsze tak bronisz przebojowości.
Ale ja lubię te kawałki Icon_smile Ale "typowy" soul/r'n'b kojarzy mi się raczej z bujaniem niż z przebojami. I jeszcze z takim "hip-hopowym" basem Icon_wink
Artur.O napisał(a):Przesłanie to jest w hip-hopie. Ile przesłania masz w większości z tych utworów w topie? W cont r'n'b ma być dobry bit i ładne czarne buzie. Icon_wink
Ale w "Stole" było, a potem się zmyło Icon_sad
Bijonsia też miała kilka numerów z przesłaniem.
Artur.O napisał(a):Nie mam pojęcia, o jakich klimatach w ogóle mowa. Ale chyba faktycznie masz zboczenie, jak nawet Destiny's Child to nie jest czyste contemporary r'n'b, to chyba w ogóle nie ma takiego gatunku. Icon_wink
Artur.O napisał(a):66. Eve - Who's That Girl (2001)
O! I to jest ta stylistyka.
Przy czym naprawdę można to poczuć na jakimś starym boomboxie albo czymś takim Icon_wink
Artur.O napisał(a):67. Jennifer Lopez - If You Had My Love (1999)
Hah. Ostatnio widziałem teledysk chyba na Stars.TV. Przykre, że Dżenia tak się stoczyła wraz z większością mainstreamu Icon_sad
Artur.O napisał(a):Ogólnie to wszystkie numery lubię, ale chyba nie ma tu jakiegoś olbrzymiego killera.
Tak to jest, gdy są prawie same killery Icon_lol Obraz się zaciera.
02.08.2019 10:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Vĭrxovaja 100 contemporary r&b & pop-rap - prz_rulez - 02.08.2019 10:45 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Vĭrxovaja 100 lěta 1982 Dobromiera 34 3 415 29.08.2019 11:24 AM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości