Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vĭrxovaja 100 contemporary r&b & pop-rap
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 077
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #23
RE: Vĭrxovaja 100 contemporary r&b & pop-rap
(02.08.2019 12:11 AM)Tomekk napisał(a):  
Artur.O napisał(a):Przecież to nawet nie jest najstarszy utwór, jaki się pojawił na miejscach 71-100.
no tak, ale nie przykuło to aż tak mojej uwagi.
Dlaczego?

(02.08.2019 12:41 AM)prz_rulez napisał(a):  I to chyba jest ten początek chwilowego odchodzenia od r'n'b. Niby jeszcze jest ten vibe, ale IMO trochę "sztucznie napędzany" tą orientalną melodyjką.
Bez sensu. Co to znaczy sztucznie napędzany? A "Bootylicious" nie jest "sztucznie napędzane"? Naprawdę nie rozumiem, o co chodzi, przecież zawsze tak bronisz przebojowości.

Cytat:chociaż wiadomo, przesłania to w tym już za wiele nie było.
Przesłanie to jest w hip-hopie. Ile przesłania masz w większości z tych utworów w topie? W cont r'n'b ma być dobry bit i ładne czarne buzie. Icon_wink

Cytat:A Czwórka przecież wciąż istnieje, można słuchać w Internecie.
Chociaż faktycznie, od kiedy ją zdjęto z FM-u, to niespecjalnie mnie kusi, by ją słuchać.
Dokładnie.
Tak naprawdę do dzisiaj Czwórka jest jednym ze źródeł nowości na mojej liście, ale mój kontakt z nią ogranicza się właśnie do przeglądania plejlist.

Cytat:Może mam lekkie zboczenie, ale typowe r'n'b z tamtego okresu kojarzę z czymś, co mogłoby się pojawić co najwyżej w głośnikach Hirka Wrony, ale na pewno nie w polskim eterze. Ogólnie MTV Base i cała naprzód Icon_wink Był chyba jeszcze jeden taki kanał, ale nie mogę sobie przypomnieć nazwy.
Nie mam pojęcia, o jakich klimatach w ogóle mowa. Ale chyba faktycznie masz zboczenie, jak nawet Destiny's Child to nie jest czyste contemporary r'n'b, to chyba w ogóle nie ma takiego gatunku. Icon_wink

Ciąg dalszy...

61. Kelis - Milkshake (2003)
62. Beyoncé - Irreplaceable (2006)
63. Usher - Yeah! (2004)
64. Miguel - Adorn (2012)
65. Ne-Yo - Closer (2008)
66. Eve - Who's That Girl (2001)
67. Jennifer Lopez - If You Had My Love (1999)
68. Jamie Woon - Shoulda (2011)
69. Mariah Carey - We Belong Together (2005)
70. Lauryn Hill - Doo Wop (That Thing) (1998)

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
02.08.2019 02:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Vĭrxovaja 100 contemporary r&b & pop-rap - Dobromiera - 02.08.2019 02:38 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Vĭrxovaja 100 lěta 1982 Dobromiera 34 3 413 29.08.2019 11:24 AM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości