Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top 3 Polska
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 375
Dołączył: Jun 2007
Post: #321
RE: Top 3 Polska
Strachy na Lachy
kajman napisał(a):1. A my nie chcemy uciekać stąd
2. Encore jeszcze raz
3. Pogrzeb Króla
4. Przedszkole
5. Autoportret Witkacego
6. Paint It Black
7. List do Che
8. Kazimierz Wierzyński
9. Zamknij wszystkie drzwi
10. Siedzimy tu przez nieporozumienie
Właściwie terasz nie czuję potrzeby umieszczenia całej dziesiątki ale skoro poprzednio była to niech i teraz zostanie. Przesłuchałem 53 utwory, z czego 14 przekroczyło próg (w tym cała poprzednia dziesiątka więc tutaj akurat niewiele się zmieniło).
1. A my nie chcemy uciekać stąd
2. Kazimierz Wierzyński
3. Autoportret Witkacego
4. List do Che
5. Pogrzeb Króla

6. Encore jeszcze raz
7. Zamknij wszystkie drzwi
8. Siedzimy tu przez nieporozumienie
9. Przedszkole
10. Film o końcu świata
04.07.2020 09:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 375
Dołączył: Jun 2007
Post: #322
RE: Top 3 Polska
Strojnowy
Ogólnie nie po drodze mi z regałami, ale ten pan wyjątkowo mi leży. Przesłuchałem osiem utworów i efekt tych przesłuchań był taki:
1. Wojna
2. Święta niedziela
3. Mój śnie
4. Cierń
5. Stuk puk
Te dwa pierwsze to tak na słowo honoru załapały się do grupy mocarzy.
04.07.2020 09:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 375
Dołączył: Jun 2007
Post: #323
RE: Top 3 Polska
Lora Szafran
Dziewięć utworów, w tym cztery ponad kreską i ogólnie bardzo przyjemne wrażenia odsłuchowe. Zwycięzca klimatem przypomina mi Renatę Przemyk.
1. Stolik
2. Upokarza mnie miłość
3. Uciekaj moje serce
4. Na tysiąc pieszczot w głąb
5. Na ulicy Słowiczej
04.07.2020 09:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 375
Dołączył: Jun 2007
Post: #324
RE: Top 3 Polska
Mietek Szcześniak
Przesłuchałem 29 utworów z czego 19 przekroczyło próg, a trzy (niespodziewanie, bo stawiałbym co najwyżej na nr 3) uzyskało status superkilera.
1. Yesterday
2. Jest jeden świat
3. Przyszli o zmroku

4. Poczekaj
5. This Is Not America
04.07.2020 10:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 375
Dołączył: Jun 2007
Post: #325
RE: Top 3 Polska
Sztywny Pal Azji
Utworów dziesięć, z czego trzy z nadal ostatniej, bardzo nierównej płyty. I cała trójka się tutaj załapała. Kolejność raczej spodziewana tylko pewnie przed przesłuchaniem zamieniłbym Luxtorpedę z Jezusem.
1. Wstyd
2. Jezus
3. Wieża radości wieża samotności
4. Kurara
5. Luxtorpeda
04.07.2020 12:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 375
Dołączył: Jun 2007
Post: #326
RE: Top 3 Polska
Ted Nemeth
Żaden z usłyszanych utworów nie miał o czym marzyć.
1. Wspólny punkt
2. Zasięgi
3. Okolice płuc
4. Zjem cię
5. Ściany
04.07.2020 12:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 375
Dołączył: Jun 2007
Post: #327
RE: Top 3 Polska
Tęskno
Uzbierało się aż 12 utworów i okazało się, że wypadły całkiem dobrze. Wprawdzie nr 2 zakwalifikował się ze sporym trudem, ale już zwycięzca bez najmniejszych problemów.
1. Z chaosu
2. Inny nikt
3. Razem
4. Między nami
5. Fenomenalna
04.07.2020 12:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 375
Dołączył: Jun 2007
Post: #328
RE: Top 3 Polska
Uszula
kajman napisał(a):17 utwórów, z czego 5 powyżej kreski (co akurat widać) i jeden przeniesiony do galerii sławy. Jak wyraźnie widać tylko jedna płyta tej pani mnie przekonała, a wcześniej i później to słabiutko (chociaż kilka utworów lubię).
1. Ja płaczę
2. Na sen
3. Mój blues
4. Niebo dla ciebie
5. Biała droga
Akurat Urszula miała swój top, dzięki któremu poznałem mnóstwo nowych, świetnych utworów. Ile jest nad kreską nawet nie chce mi się sprawdzać, ale superkilerów wyszło mi siedem. Pięć utworów nie znałem lub nie pamiętałem, nr 1 i 3 powyżej, a Na sen zawsze się ociera i nigdy nie może się przebić.
1. Ja płaczę
2. Pluszowe niedźwiadki
3. Zobacz sam
4. Mój blues
5. Blues mimo to
04.07.2020 03:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 375
Dołączył: Jun 2007
Post: #329
RE: Top 3 Polska
Zostały jeszcze dwa podmioty wykonawcze. Jeden poniżej, drugi w odrzuconych. A potem otwieram wątek z topem (mam nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu).
Wojciech Waglewski
kajman napisał(a):Tutaj wybierałem z 23 utworów, w większości nagranych w różnych kooperacjach (prawie połowa to WFE). Kwalifikacje przeszło dziewięć. Z piątki prezentowanej poniżej na mojej liście była pierwsza dwójka i miejsce piąte.
1. Bóg
2. Chromolę
3. Bardzo smutna rozmowa nocą
4. Na okrągło
5. Przeze mnie
Doszły trzy utwory i wprawdzie trzeci poniżej kreski, ale dwa pozostałe zajęły pierwsze miejsca i jedna z nich się zaczerwieniła. Waglewski nigdy nie ruszał mnie jako wokalista, ale w tym utworze niesamowicie na plus mnie zaskoczył.
1. Śmielej
2. Oni zaraz przyjdą tu
3. Bóg
4. Chromolę
5. Bardzo smutna rozmowa nocą
06.07.2020 02:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 375
Dołączył: Jun 2007
Post: #330
RE: Top 3 Polska
Barbara Wrońska
kajman napisał(a):Trzy utwory z siedmiu były blisko do przekonania mnie do siebie, ale ostatecznie żadnemu się nie udało.
1. Odnajdź mnie
2. Dom z ognia i lodu
3. Nieustraszeni
4. Kołysanka
5. Serce
Doszły dwa utwory. Jeden wygrał, drugi też załapał się do top 5, a przy okazji poprzedni lider wyjątkowo słabo mi zabrzmiał.
1. Plastik
2. Dom z ognia i lodu
3. Nieustraszeni
4. Odnajdź mnie
5. Rybka
06.07.2020 02:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości