Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Car Is On Fire - Ombarrops!
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #1
The Car Is On Fire - Ombarrops!
Trzeci krążek warszawskiej formacji ukaże się za niecałe pięć tygodni, w piątek 22.05.. Będzie to pierwsza płyta nagrana po odejściu Borysa Dejnarowicza z zespołu - na pewno wiele osób jest bardzo ciekawych, jak z rolą frontmana poradzi sobie Michał Pruszkowski.
Album zapowiada się smakowicie - został nagrany w Chicago, a za jego produkcję odpowiadał John McEntire.

W sieci została już opublikowana tracklista - na płycie znajdzie się dwanaście utworów. Mam cichą nadzieję, że album będzie trwał dłużej, niż 35-minutowy debiut...

1. Death Of A Customer
2. Ombarrops!
3. Cherry Cordial
4. Strawberries
5. Usignoli Celesti
6. Evacuation
7. Let's Be Friends
8. Manuel
9. We're Doing Fine, Minerva
10. A Song Like No Other
11. Baby Baby
12. Swedish Samba, Swedish Love

***

TCIOF znów sprawiło mi piękny prezent - w 2007 byłem na ich koncercie na Juwenaliach, dokładnie w swoje urodziny /1,5 godziny czekania, nie zmokłem tylko dlatego, że schowałem się pod drzewem/, a teraz z czterodniowym wyprzedzeniem wydają nową płytę Icon_mrgreen

Moja prywatna galeria
19.04.2009 10:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #2
 
krótko, ale chyba dość wymownie:
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

no jestem, jestem ciekawa co tam w Tciofie słuchać bez Boryska De. i w ogóle, ciekawe czy się Borysowi ta płyta spodoba. Icon_mrgreen [ciekawe też, czy Tciofowi się Divertimento podobało...]
19.04.2009 11:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Mieli kiedyś u mnie hity na liście, a dokładniej mówiąc jeden wielki hit....teraz jakoś mało przychylnie na to patrzę, ale zobaczymy.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.04.2009 11:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Życzę ksch i uzi by nie skończyło się tak, jak w moim przypadku z Evanescence. Jeśli tak nie będzie, to będzie świetnie
19.04.2009 11:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #5
 
...hę?
Ja tylko uważam TCIOF za najlepszy polski, młody zespół gitarowy /Kombajn się do tej kategorii chyba nie zalicza?/. Nie mogę doczekać się nowej płyty, bo nasłuchałem się dużo o Michale Pruszkowskim i jestem w 80% pewny, że zapowiada się rewelacja...

"The Car Is On Fire" było płytą praktycznie neopunkową. "Lake & Flames" była bardziej popowa, ale miała niesamowity klimat. Liczę na to, że nowy krążek przebije dwa poprzednie Icon_wink2

Moja prywatna galeria
20.04.2009 06:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
ksch napisał(a):...hę?
No chodzi mi o to,żeby nie skończyło się tak, że zostanie jedna osoba ze starego składu, a kolejna płyta będzie jako całość kiepska.
20.04.2009 09:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #7
 
aaa...

W przypadku TCIOF to raczej nie grozi, a taką sytuację miałem przy Nine Inch Nails i "The Slip" Icon_razz

Moja prywatna galeria
20.04.2009 09:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #8
 
Dema 5 utworów z tej płyty znajdziecie na moim chomiku w dziale płyty Icon_exclaim
http://chomikuj.pl/kleschko/

[Obrazek: kleschko.png]
21.04.2009 10:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #9
 
Czy ktoś może znalazł ten album? Bo ja nie potrafię, a jest już dawno po premierze... :roll:

edit: JEST!

Moja prywatna galeria
25.05.2009 08:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Dziękuję.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.05.2009 10:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #11
 
ksch napisał(a):edit: JEST!
cytując wieszcza: "o jak super!"
dzięki, zasysa się. Icon_wink2
25.05.2009 10:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Arcade Fire - WE Szymek79 7 894 10.05.2022 11:03 AM
Ostatni post: michal_paszcza
  Arcade Fire - Everything Now Szymek79 5 1 208 29.07.2017 05:59 PM
Ostatni post: Horngacher77
  Birdy - Fire Within Szymek79 6 1 607 02.10.2013 10:17 PM
Ostatni post: michal91d

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości