Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złote Tukany 2018 - VIII edycja Plebiscytu Filmowego
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
RE: Złote Tukany 2018 - VIII edycja Plebiscytu Filmowego
prz_rulez napisał(a):Dziwie sie, ze ktokolwiek moze na to pozwalac.
No i zobacz. Nikt do tej pory nie był niezadowolony. To co to za absurd, który wszyscy akceptują?
prz_rulez napisał(a):zeby obejrzec wszystkie filmy
Jeżeli wezmę udział w głosowaniu to będę oszukiwał, bo oglądanie filmów na ekranie komputera to dla mnie jakaś pomyłka. Na szczęście większość widziałem, jeden odpuściłem, jeden mi uciekł, a kilka niestety w ogóle w kinach nie było.
EDIT: Sprawdziłem, wszystkie były w kinach, ale o ile dobrze kojarzę trzy z nich w takich, do których dostępu nie miałem, a tylko jeden świadomie sobie odpuściłem (co w sumie daje dwa takie).
12.06.2019 08:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #42
RE: Złote Tukany 2018 - VIII edycja Plebiscytu Filmowego
Widzę, że "Green Book" miał w Polsce premierę dopiero w lutym br, a więc nie ma szans by go zgłosić?
No to chyba wypada mi w tym roku odpuścić, chyba że że zgłoszę wybrane tytuły kolegów, ale jeśli już tak to tylko filmy...

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
12.06.2019 08:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
RE: Złote Tukany 2018 - VIII edycja Plebiscytu Filmowego
kajman napisał(a):No i zobacz. Nikt do tej pory nie był niezadowolony. To co to za absurd, który wszyscy akceptują?
Moze w praktyce nie bylo wielu chetnych, a moze za slabi dbacie o sprawiedliwosc spoleczna.
kajman napisał(a):Jeżeli wezmę udział w głosowaniu to będę oszukiwał, bo oglądanie filmów na ekranie komputera to dla mnie jakaś pomyłka
Zawsze mozna na... smartfonie Icon_lol
Rozumiem, ze w takim razie nigdy nie ogladales telewizji? Jak dla mnie troche szukasz igly w stogu siana.
12.06.2019 08:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
RE: Złote Tukany 2018 - VIII edycja Plebiscytu Filmowego
prz_rulez napisał(a):Rozumiem, ze w takim razie nigdy nie ogladales telewizji?
Nie porównuj komputera do telewizora. A w telewizji filmy też sporo tracą (może poza sensacją i komedyjkami).
12.06.2019 08:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
RE: Złote Tukany 2018 - VIII edycja Plebiscytu Filmowego
I jeszcze jedno. W kinie siadam zawsze w drugim rzędzie (CC) albo w pierwszym (Centrum), bo w dalszych ekran jest dla mnie za mały. W CC też siadałbym w pierwszym, ale jest za nisko, a w Centrum to nawet w pierwszym ekran jest dla mnie za mały.
12.06.2019 09:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #46
RE: Złote Tukany 2018 - VIII edycja Plebiscytu Filmowego
Ja nie lubię blisko siedzieć bo spoglądając na napisy nie widzę całości akcji i ogólnie mam wrażenie że coś z boku ekranu mi umyka.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
12.06.2019 09:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #47
RE: Złote Tukany 2018 - VIII edycja Plebiscytu Filmowego
Miszon napisał(a):Jeśli ktoś będzie miał pozycję ktora nie zmieści się do jego zestawienia a bardzo by chciał ją nominować, to chętnie udostępnię swoj rezerwowy głos zagraniczny oraz główny polski.
Wobec deklaracji kajmana chciałbym wybrać "Pitbulla. Ostatniego psa" (chyba mogę to tu napisać).

WOLNE MEDIA!!!
12.06.2019 09:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #48
RE: Złote Tukany 2018 - VIII edycja Plebiscytu Filmowego
Ojej, nie sądziłem że aż tak...
Ale cóż, słowo się rzekło Icon_wink

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
12.06.2019 11:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
RE: Złote Tukany 2018 - VIII edycja Plebiscytu Filmowego
Jesli masz duzy ekran telewizora, a nie masz sprzetu DVD, to polecam zainwestowac w kabelek laczacy komputer z telewizorem.
A jesli jestes tak bardzo krotkowzroczny (w sensie zaburzenia pracy oka), to wspolczuje.
12.06.2019 11:32 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #50
RE: Złote Tukany 2018 - VIII edycja Plebiscytu Filmowego
prz_rulez napisał(a):uwazam za dyskryminujacy absurd. Dziwie sie, ze ktokolwiek moze na to pozwalac.
przykro mi

prz_rulez napisał(a):Swoja droga, mam nadzieje, ze na kolejne etapy bedziemy miec duuuuzo czasu, bo zeby obejrzec wszystkie filmy i chociaz po jednym odcinku serialu, to naprawde trzeba miec duuuuzo czasu.
dogrywka wśród filmów rezerwowych powinna zamknąć się przed końcem czerwca; na kolejny etap przewidujemy około miesiąca z możliwością przedłużenia

Sundrajta napisał(a):Widzę, że "Green Book" miał w Polsce premierę dopiero w lutym br, a więc nie ma szans by go zgłosić?
za rok Icon_wink

zaraz zaktualizuje listę o wszystkie nowe propozycje, za które dziękuję Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.06.2019 11:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #51
RE: Złote Tukany 2018 - VIII edycja Plebiscytu Filmowego
AKT! napisał(a):przykro mi
No to nie przykro, tylko zmieniać to.
AKT! napisał(a):dogrywka wśród filmów rezerwowych powinna zamknąć się przed końcem czerwca; na kolejny etap przewidujemy około miesiąca z możliwością przedłużenia
No to bardzo slabo zwazywszy na to jaka meka jest dla nas ocenienie plyt w ciagu miesiaca, a te moga przeciez leciec w tle (no, moze poza heavymetalem), a tu jest mniej czasu na cos, na czym musisz sie przez 2 godziny wylacznie skupiac.
O wiele lepiej bylo zaczac ten plebiscyt juz 1 stycznia, ale dac znacznie wiecej czasu na jego "realizacje".
AKT! napisał(a):za rok Icon_wink
To tez z mojej perspektywy globalnej wioski jest troche niezrozumiale. Tym bardziej, ze nie mowimy o filmie niszowym, ktorego nie da sie nigdzie znalezc. No ale let it be.

Ja wiem, ze wychodzi na to, ze tylko narzekam, no ale co zrobie, ze mam poczucie, iz sam bym to zrobil lepiej? Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.06.2019 11:47 AM przez prz_rulez.)
12.06.2019 11:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #52
RE: Złote Tukany 2018 - VIII edycja Plebiscytu Filmowego
prz_rulez napisał(a):No to nie przykro, tylko zmieniać to.
zasady zostały wypracowane w ciągu siedmiu poprzednich edycji; nikt jak dotąd nie miał z nimi problemów -- co więcej, znajduje się w nich zapis, który zezwala na poszerzenie liczby propozycji w przypadku dużego zainteresowania -- nie widzę przeciwwskazań, by z niego skorzystać, ale na tę chwilę nie ma takiej potrzeby

swoją drogą argument o usosie, gdzie decydują sekundy, jest nieadekwatny -- zwłaszcza że od momentu założenia wątku napisałeś w nim już wiele postów; mógłbyś w którymś z nim zawrzeć swoje propozycje; dlaczego tego nie zrobiłeś?

prz_rulez napisał(a):O wiele lepiej bylo zaczac ten plebiscyt juz 1 stycznia, ale dac znacznie wiecej czasu na jego "realizacje".
zwykle zaczynaliśmy w kwietniu, tym razem się nie udało z różnych powodów

prz_rulez napisał(a):Ja wiem, ze wychodzi na to, ze tylko narzekam, no ale co zrobie, ze mam poczucie, iz sam bym to zrobil lepiej? Icon_wink
masz prawo tak myśleć

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.06.2019 12:02 PM przez AKT!.)
12.06.2019 12:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #53
RE: Złote Tukany 2018 - VIII edycja Plebiscytu Filmowego
Olal, dziekuje, ze mi na to pozwalasz.
Tylko z doswiadczenia wiem, ze w podtekscie oznacza to: "...ale mam w d. To co myslisz".
12.06.2019 12:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #54
RE: Złote Tukany 2018 - VIII edycja Plebiscytu Filmowego
nie, nie mam, zwyczajnie się z tym nie zgadzam, ale masz prawo żyć w przekonaniu, że potrafiłbyś to zorganizować sprawniej, ciekawiej i sprawiedliwiej pod każdym możliwym względem -- pozostanie to na poziomie hipotezy, bo nie robisz tego faktycznie, więc nie zamierzam z tym polemizować, nie ma przesłanek na poparcie twojej tezy; co więcej -- z niewiadomego powodu nie zgłaszasz własnych propozycji, a zamiast tego krytykujesz ustalone i jawne od początku limity propozycji służące temu, by faktycznie dało się z tymi propozycjami zapoznać w jak największej liczbie w rozsądnym przedziale czasowym -- nie chodzi o moje widzimisię, czy dyskryminowanie kogokolwiek z jakiegokolwiek powodu, ale o względy organizacyjno-praktyczne; jeśli ktoś poczułby się rzeczywiście (a nie hipotetycznie, jak ty teraz) dotknięty tym, że jego film nie zmieścił się na podstawowej liście, jesteśmy w stanie jakoś tę sytuację rozwiązać, tak by nie czuł się wykluczony z zabawy z jakiegokolwiek niezależnego od niego powodu; mam nadzieję, że to wyjaśnienie cię satysfakcjonuje

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.06.2019 01:16 PM przez AKT!.)
12.06.2019 01:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
RE: Złote Tukany 2018 - VIII edycja Plebiscytu Filmowego
Jak to nie zglosilem? Zglosilem. A zadnych swiezych filmow chyba ostatnio nie widzialem, a jesli widzialem, to nie byly wystarczajaco interesujace dla mnie.
Co do wzgledow organizacyjno-praktycznych to wlasnie tak krotki czas na przeprowadzenie tego jest bardzo niepraktyczny i tutaj mamy juz na potwierdzenie zabawe w plyty, ktora wymaga przeciez znacznie mniej skupienia niz ogladanie filmow.
Co do koncowki - nie wiem czy taki ktos mialby odwage to napisac po reakcjach na to, gdy ja pisze o rzeczach, ktore mi sie nie podobaja.
Niemniej jednak dziekuje za wyjasnienie.
12.06.2019 02:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #56
RE: Złote Tukany 2018 - VIII edycja Plebiscytu Filmowego
Miszon napisał(a):Ojej, nie sądziłem że aż tak...
Rotfl A to jest jeszcze gorsze od 7 uczuć?
prz_rulez napisał(a):polecam zainwestowac w kabelek laczacy komputer z telewizorem
Tylko że ja podobno mam taki kabelek, ale on mi służy do łączności z kablówką.
prz_rulez napisał(a):A jesli jestes tak bardzo krotkowzroczny
Nie jestem krótkowzroczny tylko lubię jak nic nie widzę poza ekranem.
prz_rulez napisał(a):moze poza heavymetalem
A dlaczego akurat metal nie? Dla mnie w tle nie mógłby lecieć hip-hop i country.
prz_rulez napisał(a):tu jest mniej czasu na cos, na czym musisz sie przez 2 godziny wylacznie skupiac
Chociaż i tak nie będę nic oglądać to uważam, że ma rację.
prz_rulez napisał(a):To tez z mojej perspektywy globalnej wioski jest troche niezrozumiale.
No nie będę jeździł za granicą do kina, po pierwsze dlatego, że nic bym z filmu nie zrozumiał.
12.06.2019 09:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #57
RE: Złote Tukany 2018 - VIII edycja Plebiscytu Filmowego
kajman napisał(a):A to jest jeszcze gorsze od 7 uczuć?
Tej części nie widziałem, ale poprzednią wyłączyłem po 35 minutach bo więcej nie zdzierżyłem i wątpię aby ta była lepsza (serial też był nudny strasznie jakby co i zapamiętałem z niego tylko bluzgi).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
12.06.2019 09:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
RE: Złote Tukany 2018 - VIII edycja Plebiscytu Filmowego
Jeżeli chodzi o PITaBulla to nie widziałem ani sekundy żadnego z filmów i z serialu także. Tematyka mnie odrzuca.
12.06.2019 09:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 619
Dołączył: Jan 2015
Post: #59
RE: Złote Tukany 2018 - VIII edycja Plebiscytu Filmowego
Mnie już sam tytuł odrzuca. Filmy Vegi powinny wygrywać Złote Maliny w cuglach.
13.06.2019 10:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #60
RE: Złote Tukany 2018 - VIII edycja Plebiscytu Filmowego
kajman żałuj. Serial jest znakomity, uważam, że najlepszy polski serial w ogóle. Pierwszy film na podstawie serialu ok. Jeżeli chodzi o te nowe "Pitbulle" to jeszcze ten pierwszy był znośny, kolejnego nie widziałem, a zgłoszony w plebiscycie jest reżyserowany nie przez Vegę, a Pasikowskiego.

Prz_rulez - zjedz snickersa Icon_biggrin nigdy nie zdarzyła się sytuacja o której pisałeś, a nie należymy do osób, które by utrudniały gdyby taka sytuacja miała miejsce. Zresztą AKT wszystko ładnie wyjaśnił Icon_smile Zasady są wypracowane i zawsze się sprawdzały. Cieszmy się dobrym kinem, bo o to w tym wszystkim chodzi! Icon_smile

Zachęcam też do pisania, w którym miejscu można obejrzeć zgłoszone filmy i seriale.

"Atak paniki" - HBO GO (w ramach abonamentu)
"Ślepnąc od świateł" - HBO GO (w ramach abonamentu)
"Opowieści podręcznej" - HBO GO (w ramach abonamentu)
"Ostre przedmioty" - - HBO GO (w ramach abonamentu)
"Dobre miejsce" - NETFLIX (w ramach abonamentu)
"Ozark 2" - NETFLIX (w ramach abonamentu)
"Roma" - NETFLIX (w ramach abonamentu)
"BoJack Horseman" - NETFLIX (w ramach abonamentu)
"Dogman" - VOD.PL / IPLA.PL (od 10 zł)
"Kamerdyner" - VOD.PL / VOD.TVP.PL (od 8 zł)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.06.2019 11:05 AM przez mateusz91.)
13.06.2019 11:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Gwiazdka Złote Tukany 2020 - Wyniki AKT! 2 3 562 29.11.2021 07:39 PM
Ostatni post: Dyfeomorfizm
film Złote Tukany 2020 - Etap IV. Finał AKT! 5 542 28.11.2021 06:15 PM
Ostatni post: kajman
  Złote Tukany 2020 - Etap III. Dogrywka (do 10.10 12:00) AKT! 2 285 11.10.2021 10:42 AM
Ostatni post: AKT!
film Złote Tukany 2020 - Etap III. Faza grupowa AKT! 8 606 08.10.2021 10:07 AM
Ostatni post: AKT!
  Złote Tukany 2020 - Etap II. Głosowanie na filmy i seriale rezerwowe AKT! 5 501 19.08.2021 11:55 AM
Ostatni post: AKT!
  Złote Tukany 2020 - X edycja Plebiscytu Filmowego AKT! 39 1 565 21.07.2021 01:23 PM
Ostatni post: AKT!
  Złote Tukany 2019 - WYNIKI mateusz91 3 487 01.09.2020 10:56 PM
Ostatni post: AKT!
Gwiazdka Złote Tukany 2019 - Etap VI. Finały mateusz91 1 521 12.08.2020 03:53 PM
Ostatni post: mateusz91
  Złote Tukany 2019 - Etap V. Półfinały mateusz91 9 966 04.08.2020 11:58 AM
Ostatni post: mateusz91
  Złote Tukany 2019 - Etap IV. Ćwierćfinały mateusz91 3 628 26.07.2020 05:12 PM
Ostatni post: mateusz91

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości