Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
P.R.Z. 12-19.04.2009
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 463
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #21
 
Nie tak dawno widziałem teledysk Hadise na e-migrancie. No i teraz tutaj ten utwór na czele... Myślę, że i u mnie niedługo zadebiutuje, bo to utwór w takich klimatach jakie lubię.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
20.04.2009 09:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
kolej_grzesiek napisał(a):Myślę, że i u mnie niedługo zadebiutuje, bo to utwór w takich klimatach jakie lubię
Icon_biggrin3 Super!
20.04.2009 10:09 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #23
 
że zdajesz maturę to wybaczę ci format twojej listy Icon_smile czy twoja lista tez jest oparta na przesłuchaniach last.fm? czy tylko teraz bo nie masz czasu?

a gdzie jest rybak?

podoba mi sie jeszcze z Eurowizji Irlandia, Szwajcaria, Białoruś, Litwa, Belgia (trochę) i Islandia.

rybak w ogóle jest u mnie na jakoś 52 miejscu jako nowość, to chyba mój faworyt Icon_biggrin ogólnie nuda straszna na tegorocznej Eurowizji.

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
20.04.2009 02:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #24
 
powiedz co zdajesz na maturze i gdzie idziesz na studia?

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
20.04.2009 02:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
dobra. ale na pw Icon_razz
A co do Eurowizji, to IMO nie jest źle, jakoś bardziej mnie wciągnęła niż rok temu (no, ale z kolei niektóre utwory z 2008 ESC mi się spodobały dopiero po roku, może dlatego, że dużo ballad było, a z nimi muszę się zawsze dłużej osłuchać). Tylko jako całość wypada trochę chaotycznie Icon_razz
Greg napisał(a):czy twoja lista tez jest oparta na przesłuchaniach last.fm? czy tylko teraz bo nie masz czasu?
Na przesłuchaniach no i już tak od prawie roku... W ogóle to miałem skończyć z listą, bo przy obecnej ilości utworów jaką mam musiałbym się tym zajmować 24/7/30, no ale najpierw była sprawa zamrażarki i szkoda by było stracić miejsce w szeregu, a poźniej wasze powroty... stwierdziłem, że coś postaram się zrobić. Ale co, to jeszcze nie wiem...
20.04.2009 03:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #26
 
Nie musisz robić od razu top 1000, możesz przecież wybrać kilkadziesiąt takich ulubionych w danym tygodniu Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.04.2009 05:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #27
 
prz_rulez napisał(a):dobra. ale na pw Icon_razz
A co do Eurowizji, to IMO nie jest źle, jakoś bardziej mnie wciągnęła niż rok temu (no, ale z kolei niektóre utwory z 2008 ESC mi się spodobały dopiero po roku, może dlatego, że dużo ballad było, a z nimi muszę się zawsze dłużej osłuchać). Tylko jako całość wypada trochę chaotycznie Icon_razz

to podobnie jak ja, w zeszłym roku tylko jeden singiel dostał sie u mnie na listę z Eurowizji - pokusaj - Bośnia i Hercegowina, fajny kawałek, a w 2007 bylo kilka singli.

prz_rulez napisał(a):
Greg napisał(a):czy twoja lista tez jest oparta na przesłuchaniach last.fm? czy tylko teraz bo nie masz czasu?
Na przesłuchaniach no i już tak od prawie roku... W ogóle to miałem skończyć z listą, bo przy obecnej ilości utworów jaką mam musiałbym się tym zajmować 24/7/30, no ale najpierw była sprawa zamrażarki i szkoda by było stracić miejsce w szeregu, a poźniej wasze powroty... stwierdziłem, że coś postaram się zrobić. Ale co, to jeszcze nie wiem...

to super, tylko format nie.

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
20.04.2009 05:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #28
 
Mnie z ubiegłorocznej Eurowizji wciągnął Tellier. Wciągnął aż tak, że właśnie go słucham Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.04.2009 05:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #29
 
jesu ile krzaczków Icon_mrgreen

a ja znalazlem moze z 10 ktore znam - duzo jest starych i dobrze, tylko czy to lista czy playlista czy lastfm ranking?

Co do porządku, jedne wakacje posiwecilem na zrobienie porządku. I teraz mam wszystko skatalogowane.

LITERKA -> ARTYSTA -> ALBUM -> TRACK (teledysk)

dobrze ze kupiem dysk 500GB ale juz mi sie konczy...

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
22.04.2009 11:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
jszmiles napisał(a):jesu ile krzaczków Icon_mrgreen
Świat nie kończy się na Ubiquitous Obamalandzie Icon_wink2
Ja mam niestety tylko 200-tkę Icon_confused2 Dobrze, że chociaż porządkuję to w miarę regularnie...
23.04.2009 12:59 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości