Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
100/30
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 510
Dołączył: Nov 2008
Post: #61
RE: 100/30
10. Wojciech Mann
9. Marek Niedźwiecki
8. Adam Bielecki
7. Robert Lewandowski
6. Jakub Błaszczykowski
5. Marek Kondrat
4. Janusz Gajos
23.02.2021 12:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #62
RE: 100/30
Skoczkowie będą tak wysoko? Icon_wink
A nazwisko Adama Bieleckiego musiałem sprawdzić w Wikipedii, bo w ogóle nie kojarzyłem człowieka! Icon_redface
I akurat przez kilka ostatnich dni na YT oglądałem stare programy telewizyjne z Mannem i Materną min. "Mądrej głowie", "Za chwilę dalszy ciąg programu". Szkoda że dziś nie ma już takich żartów. Icon_twisted

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
23.02.2021 12:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #63
RE: 100/30
Z poprzednich piątek najbardziej lubię/cenię tych ostatnich czyli Sznuka i Stuhra Icon_smile2

a z tej siódemki doceniam wszystkich, ale jednak ludzi gór specjalnie bym nie wyróżniał. jakoś nie czuję tego. podziwiam, ale tylko tyle...
Pozostali bardzo OK! Icon_smile2
tylko parami bym poprzestawiał Icon_razz
radiowcy jednak najwyżej.
no i w parze aktorów jednak bym przestawił kolejność. Icon_wink2
ale i tak bardzo mi się podoba to co widzę Icon_smile2

kolejność na podium: OMS? Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.02.2021 12:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #64
RE: 100/30
Hmm... Adam Bielecki... No nie wiem, kontrowersyjna postać. Strasznie wysoko jak na tak kontrowersyjną bym rzekł.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
23.02.2021 01:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 094
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #65
RE: 100/30
O ile poprzednia piątka była słaba - to niniejsza już poprawna. Adam Bielecki - nie znam. Wojciech Mann - nie znoszę. Błaszczykowski i Niedźwiecki - lubię
Miszon napisał(a):Czy to źle w kinie rozrywkowym?
Nie to że go bronię, to lekka rozrywka niespecjalnie w moich klimatach,
Oczywiście, że można - ale pytanie, czy celem ma być usilne wciskanie antysemityzmu Polakom, które kto ma realną wiedzę historyczną - było zupełnie znikome. Po prostu Pasikowski posłużył się przedmiotowym narzędziem w celach propagandowych i wyglądało to szkaradnie.
EVENo napisał(a):A to zachowanie, któremu się nie dziwię. Polacy za granicą zazwyczaj przynoszą wstyd, przynajmniej z moich doświadczeń. Jak nie półgłówki na emigracji, to hołota na wakacjach.
Pedagogika wstydu wydaje owoce w postaci takich nikczemnych uproszczeniach. Napisałeś na szczęście "przynajmniej z moich doświadczeń" - to tyle dobrze. Jesteś tylko szarym Juzerem. Ale żeby Tak wielki podobno Polak zionął wstydem do Polski? I to ma być ambasador naszego kraju? Ojkofob - ot co. Moje doświadczenia są zgoła inne. Owszem zdarza się, że poimprezujemy w kurortach - co boli Niemców, (którzy są drętwi, jakby połknęli kij od miotły) - ale w żadnym wypadku nie jest to powód do wstydu.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
23.02.2021 07:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #66
RE: 100/30
To chyba inny film oglądaliśmy. Postaci grane przez Stuhra i Czopa nie są Żydami.
Poza tym chyba większy wpływ na kinematografię polską oraz postrzeganie współczesności (tutaj w kwestii wsi to Wesele Smarzowskiego chyba mocniej rezonowało) miały Psy. Palenie teczek i rozliczenie z komunistyczną przeszłością (A raczej jego brak) raz na jakiś czas pojawiają się w publicznej debacie i ma raczej większy wpływ niż czasy wojny (z racji odległości czasowej zapewne i pewnie dlatego w Pokłosiu też było tylko tłem głównych wydarzeń).

Natomiast przyznam że kilka lat temu obejrzałem ponownie Krolla i Psy i to są świetnie zrobione filmy. Tyle że później robił masę sensacyjnej sieczki, która jest kompletnie nie dla mnie. Po Pokłosiu nieco odżył, ale to już nie to. Zasadniczo nie wiem z czego wynika zachwyt beara: z wejścia grepsów z obu Psów do języka potocznego?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.02.2021 09:29 AM przez Miszon.)
23.02.2021 08:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #67
RE: 100/30
O, jak fajnie, że kontynujesz swoje zestawienie Icon_smile Już myślałem, że zostanie ono na stałe zawieszone.
Co prawda nie komentowałem, ale z zaciekawieniem czytałem opisy poszczególnych miejsc. I czekam na top 3 Icon_smile2

PS. W ogóle świetny pomysł na ranking Icon_smile

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
23.02.2021 11:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 094
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #68
RE: 100/30
Kiedy będzie podium zestawienia?

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
06.04.2021 07:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 510
Dołączył: Nov 2008
Post: #69
RE: 100/30
Chyba jutro... Bo od dłuższego czasu szykuje dłuższą wypowiedź ale ciągle coś...
Ale jutro skończę.
06.04.2021 11:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #70
RE: 100/30
nie wiem czy jeszcze jest szansa na zakończenie.
daję tylko znak, że chętnie poznałbym podium.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.06.2021 09:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 094
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #71
RE: 100/30
Kiedy będzie podium - płoniemy z ciekawości!

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
22.10.2021 08:09 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 510
Dołączył: Nov 2008
Post: #72
RE: 100/30
3. Adam Małysz
2. Kamil Stoch
1. Jerzy Owsiak


Tak wyszło na koniec.

Przepraszam, zapomniałem o tym wątku....

To był ostatni taki top. Przez lata byłem w temacie topów nadpoduliwy, ale już to za mną.
Dziękuję za cierpliwość. (A jak ktoś ma teraz coś "ciekawego" w związku z moimi topami ochotę napisać, to nie czas na to. To był ostatni. Nie wszyscy mają tyle siły, by dźwigać się z tym, co zostało...)
23.10.2021 09:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 376
Dołączył: Jun 2007
Post: #73
RE: 100/30
To nie jest ciekawe więc mogę napisać: podium mi się podoba.
23.10.2021 10:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości