Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube Premium
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
Youtube Premium
W końcu wreszcie bez reklam.

Po kilku latach od uruchomienia płatna wersja Youtube pod nazwą Youtube Premium od dnia dzisiejszego (14 maja 2019) jest dostępna także dla użytkowników w Polsce. Pełny abonament obejmujący serwis Youtube Premium i Youtube Music Premium (dawna Muzyka Play) wynosi 23,99 zł. Można wybrać także abonament jedynie na samą muzykę - w tym przypadku cena wynosi 19,99 zł. Można wykupić także pakiet rodzinny w cenie 35,99 zł - maksymalnie dla sześciu osób. Zalety płatnej subskrypcji to przede wszystkim brak reklam, możliwość pobierania do trybu offline, oraz odtwarzanie w tle. Przez pierwsze trzy miesiące opłata nie jest pobierana, pierwszy abonament zostanie potrącony po trzech miesiącach od przejścia na wersję płatną (najwcześniej od 14 sierpnia 2019 - dla tych, którzy zarejestrowali się pierwszego dnia dostępności usługi w Polsce).

https://www.youtube.com/premium

Na niektórych przeglądarkach usługa ta może jeszcze nie działać. U mnie na przeglądarce Opera (wersja aktualna - 60.0.3255.84) pod podanym wyżej adresem pojawia się komunikat, że jest ta usługa w Polsce niedostępna. Ale np. w przeglądarce Vivaldi można się już dowiedzieć szczegółów. Jednak jeśli ktoś ma już konto w serwisie YT, to po kliniknięciu w avatar należy przejść do sekcji "Ustawienia" i tam dokonać zmian. Należy podać także numer karty, z której zostanie ściągnięta opłata abonamentowa po bezpłatnym okresie subskrypcyjnym. Z subskrypcji można się wycofać w każdej chwili przed upływem trzech miesięcy.

Rzecz jasna aktywacja konta premium była pierwszą rzeczą jaką zrobiłem po tym, jak się dowiedziałem o tym fakcie tj o dostępności tej usługi w Polsce. Zbyt długo na to czekałem - o wiele za długo. Ale cieszę się, że w końcu jest taka możliwość i w naszym kraju. Cena w porównaniu z innymi krajami nie jest wysoka - spodziewałem się ceny na poziomie ok. 40 zł (około 9,99 dolarów tak jak w Stanach).

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
14.05.2019 11:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: Youtube Premium
Nie znałem przeglądarki Vivaldi Icon_surprised Polecasz?
A konto premium... No ja mam nadzieję, że nigdy nie będzie mi potrzebne.
15.05.2019 12:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #3
RE: Youtube Premium
prz_rulez napisał(a):Nie znałem przeglądarki Vivaldi Polecasz?

To przeglądarka stworzona przez byłego twórcę Opery. Wycofał się z projektu, kiedy Opera przeszła na silnik Chromium tj sześć lat temu i od tamtej pory rozwijał autorski projekt pod nazwą Vivaldi. Z przeglądarki tej korzystam w tych przypadkach kiedy zawodzi mnie Opera, głównie w aukcjach Allegro - stanowi ona element uzupełniający i jako taki się idealnie nadaje. Dostępna jest ona w m.in serwisach Dobre Programy czy Instalki.Pl. Polecam.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
15.05.2019 12:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #4
RE: Youtube Premium
słyszałem o YT Premium, ale nie używam go na tyle często, zwłaszcza w trybie mobilnym, żeby robiło mi to różnicę; Spotify Premium w zupełności mi wystarczy, choć nie ma tam oczywiście wszystkiego -- dziś zauważyłem, że wycofany został cały katalog My Bloody Valentine Icon_sad

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.05.2019 12:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #5
RE: Youtube Premium

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
15.05.2019 04:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #6
RE: Youtube Premium
Nie widzę potrzeby płacić. Reklamy przeklikuję, a czasem są nawet przydatne, coś się dowiem nowego.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
15.05.2019 05:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rozpadu youtube ciąg dalszy.... saferłel 23 3 864 24.04.2010 04:12 PM
Ostatni post: Greg

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości