Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top zespołu Tool
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 074
Dołączył: Dec 2009
Post: #21
RE: Mychartsowy Top zespołu Tool
(07.05.2019 03:30 PM)EVENo napisał(a):  Okej, Neo dostał już cztery, więc może spytam: Czy komuś BARDZO zależy na jakimś konkretnym utworze (lub dwóch)? Icon_razz2
Problem może być w tym, że tych utworów w ogóle nie zostało już specjalnie dużo...

WOLNE MEDIA!!!
07.05.2019 05:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #22
RE: Mychartsowy Top zespołu Tool
No, to nie jest zespół z bogatym repertuarem niestety. Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
07.05.2019 06:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #23
RE: Mychartsowy Top zespołu Tool
O, to dzięki za info Icon_biggrin

W takim razie na chybił-trafił (fajne tytuły):
- Mantra
- Useful Idiot

Radio Epsilon
07.05.2019 06:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #24
RE: Mychartsowy Top zespołu Tool
Artur.O napisał(a):No, to nie jest zespół z bogatym repertuarem niestety.
Ale top spokojnie da się zrobić, przesłuchałem wszystkie ich (aż) 4 płyty i nawet różnice między każdą da się usłyszeć. Nawet już jakieś tam wybrane utwory mam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.05.2019 09:28 PM przez thestranglers.)
07.05.2019 07:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
RE: Mychartsowy Top zespołu Tool
Są chyba dwie EPki i coś na kompilacji, czego wcześniej nie było.
07.05.2019 08:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 192
Dołączył: Jul 2014
Post: #26
RE: Mychartsowy Top zespołu Tool
AKT! napisał(a):nie znam toola poza jedną-dwiema dawno niesłuchanymi płytami
To tak jakbyś poznał już ich cały repertuar. Icon_lol Bo oni właśnie cechują się charakterystycznym stylem gry na gitarze i łatwo rozpoznawalnym wokalem Keenana. Icon_cool

EVENo napisał(a):- Useful Idiot
O to mamy chyba rekord, bo ten utwór trwa 38 sekund. Icon_twisted

thestranglers napisał(a):Ale top spokojnie da się zrobić, przesłuchałem wszystkie ich (aż) 4 płyty i nawet różnice między każdą da się usłyszeć
Ja parę lat temu poznałem dwie, więc nadarzyła się okazja odnowić repertuar i dziś poznałem te dwie pierwsze, i faktycznie jest mała różnica w ich stylistyce, ta druga wydała mi się bogatsza dźwiękowo. 063

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
07.05.2019 08:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 500
Dołączył: Aug 2008
Post: #27
RE: Mychartsowy Top zespołu Tool
Była jeszcze EP i DVD

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
07.05.2019 08:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
RE: Mychartsowy Top zespołu Tool
"Mantra" jako zgłoszenie? Dziwny wybór, dla mnie to po prostu intro do "Schism", nic poza tym.
07.05.2019 09:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #29
RE: Mychartsowy Top zespołu Tool
(07.05.2019 08:34 PM)Sundrajta napisał(a):  To tak jakbyś poznał już ich cały repertuar. Icon_lol Bo oni właśnie cechują się charakterystycznym stylem gry na gitarze i łatwo rozpoznawalnym wokalem Keenana. Icon_cool

Coś mógłbyś powiedzieć więcej o tym stylu gry na gitarze? Icon_wink

(07.05.2019 07:43 PM)thestranglers napisał(a):  
Artur.O napisał(a):No, to nie jest zespół z bogatym repertuarem niestety.
Ale top spokojnie da się zrobić, przesłuchałem wszystkie ich (aż) 4 płyty i nawet różnice między każdą da się usłyszeć. Nawet już jakieś tam wybrane utwory mam.

Dziesiątka się uzbiera, ale niewiele więcej. To jednak nie PF, które ma co najmniej 7 naprawdę klasycznych płyt. W sumie nie dziwię się, że tak długo Toolowi zajmuje ta najnowsza płyta, bo dotychczasowe faktycznie dość niewiele się między sobą różnią. Icon_razz2

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.05.2019 09:20 PM przez Dobromiera.)
07.05.2019 09:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 500
Dołączył: Aug 2008
Post: #30
RE: Mychartsowy Top zespołu Tool
(07.05.2019 09:18 PM)1981 napisał(a):  "Mantra" jako zgłoszenie? Dziwny wybór, dla mnie to po prostu intro do "Schism", nic poza tym.
Nigdy nie traktowałem tego w ten sposób, w sensie jako intro do "Schism". Raczej jako przerywnik między innymi utworami, coś jak wstawki krótkie na albumach raperów czy w albumach progresywnych przerywnik z efektami dźwiękowymi.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
07.05.2019 09:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #31
RE: Mychartsowy Top zespołu Tool
1981 napisał(a):"Mantra" jako zgłoszenie? Dziwny wybór, dla mnie to po prostu intro do "Schism", nic poza tym.
Nie ma obostrzeń co do zgłoszeń, sam się zastanawiam nad jedną rozmową telefoniczną z podkładem. Takich intro trochę mają swoją drogą.
Jeśli chodzi o zgłoszenie EVENo to on sam pisał, że kierował się jedynie tytułami. Myślę, że w przypadku tego zespołu to naprawdę warto jest się wgłębić w 'mięso' albumowe, które wcale nie musi być 'armatnim'. Są smaczki. Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.05.2019 10:41 PM przez thestranglers.)
07.05.2019 09:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 500
Dołączył: Aug 2008
Post: #32
RE: Mychartsowy Top zespołu Tool
thestranglers napisał(a):sam się zastanawiam nad jedną rozmową telefoniczną z podkładem. Takich intro trochę mają swoją drogą.
FAAIP DE OIAD? Icon_lol
A ja się zastanawiałem, czy ktoś zgłosi "Die Eier von Satan" Icon_razz

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
07.05.2019 09:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #33
RE: Mychartsowy Top zespołu Tool
Miszon napisał(a):FAAIP DE OIAD?
a tam jest rozmowa? to już muszą być dwie Icon_biggrin
07.05.2019 09:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 500
Dołączył: Aug 2008
Post: #34
RE: Mychartsowy Top zespołu Tool
Raczej monolog. Nagranie jakiegoś gościa, co zadzwonił do radia i coś o kosmitach bredził.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
07.05.2019 09:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 074
Dołączył: Dec 2009
Post: #35
RE: Mychartsowy Top zespołu Tool
Sundrajta napisał(a):EVENo napisał(a):
- Useful Idiot
O to mamy chyba rekord, bo ten utwór trwa 38 sekund.
1981 napisał(a):"Mantra" jako zgłoszenie? Dziwny wybór, dla mnie to po prostu intro do "Schism", nic poza tym.
Tak to się kończy, jak ktoś chce "iść pod prąd", tylko nie zada sobie nawet trudu, żeby odsłuchać to, co zgłosił.
Zastanawiam się, czy w ogóle takie zgłoszenia powinny być przyjęte, bo trochę wypaczają naszą zabawę.
thestranglers napisał(a):Nie ma obostrzeń co do zgłoszeń
Niby nie ma, ale czy o wyborze zgłoszenia może decydować jedynie jego tytuł?

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.05.2019 09:53 PM przez neo01.)
07.05.2019 09:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
RE: Mychartsowy Top zespołu Tool
Przy mojej ostatnio slabej formie lepiej zrobie to teraz...

Hush
Die Eier von Satan [nie znam, ale prosze bardzo]
07.05.2019 10:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 074
Dołączył: Dec 2009
Post: #37
RE: Mychartsowy Top zespołu Tool
Proszę was, nie róbmy z tej zabawy śmietnika Icon_rolleyes

WOLNE MEDIA!!!
07.05.2019 10:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
RE: Mychartsowy Top zespołu Tool
Hah, zaliczylem wlasnie pierwszy odsluch Toola od 4 listopada 2006. To chyba moj last.fmowy rekord.
A Jaja szatana nawet nie byly az tak szokujace.p
07.05.2019 10:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #39
RE: Mychartsowy Top zespołu Tool
(07.05.2019 09:50 PM)neo01 napisał(a):  Tak to się kończy, jak ktoś chce "iść pod prąd", tylko nie zada sobie nawet trudu, żeby odsłuchać to, co zgłosił.
Zastanawiam się, czy w ogóle takie zgłoszenia powinny być przyjęte, bo trochę wypaczają naszą zabawę.

Nie no, bez przesady. Przecież wszystkie sensowne zgłoszenia i tak już padły. Icon_wink A i nie podejrzewam, żeby ktoś głosował bez odsłuchu wszystkich zgłoszeń. Co najwyżej nikt nie zagłosuje na te przerywniki, choć też dziwi mnie zgłaszanie ich.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.05.2019 11:52 PM przez Dobromiera.)
07.05.2019 11:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #40
RE: Mychartsowy Top zespołu Tool
No wybaczcie, ale nie mam czasu dwukrotnie odsłuchiwać wszystkiego, aby wybrać najlepsze. Prosiłem o sugestie, zamiast nich zostałem przestraszony powoli kończącym się repertuarem, więc wrzuciłem coś na szybko, póki jeszcze jest Icon_razz2 Ponownie, jeśli ktoś ma lepszy pomysł od tych moich dwóch, mogę (mogę?) zmienić propozycje.

(07.05.2019 10:36 PM)neo01 napisał(a):  Proszę was, nie róbmy z tej zabawy śmietnika Icon_rolleyes

Śmietnik to by był gdybym zaczął oddawać głosy na chybił-trafił, bo przecież punkty trzeba zbierać. Nie robię tego i nie zamierzam robić, ale nie mogę dać Ci stuprocentowej pewności, że wszyscy zachowują się równie honorowo Icon_wink Bo nigdy nie wiadomo Icon_wink

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.05.2019 06:28 AM przez EVENo.)
08.05.2019 05:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mychartsowy Top zespołu Travis thestranglers 137 10 936 12.04.2021 10:23 AM
Ostatni post: AKT!
  Mychartsowy Top zespołu Кино (Kino) thestranglers 168 4 627 23.03.2021 08:01 AM
Ostatni post: kajman
  Mychartsowy Top zespołu Can thestranglers 140 4 632 25.11.2020 08:38 PM
Ostatni post: thestranglers
  Mychartsowy Top zespołu Rush thestranglers 130 6 516 03.05.2019 10:41 AM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości