Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamrażarka
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
Zamrażarka
Zamrażanie polegałoby na:

1. powstaje nowa kategoria "zamrażarka",
2. jeśli przez 2 miesiące nie ma nowych notowań, lista jest przenoszona w całości do zamrażarki,
3. użytkownik "X" decyduje się ponownie postować listę. Trzy nowe notowania i lista wraca na swoje miejsce,
4. oczywiście tematy w Listach zamrożonych nie są blokowane i można tam normalnie dyskutować!
5. aby wszystko odbyło się fair-play, po tych 2 miesiącach użytkownik dostaje informację na pw o zbliżającym się zamrożeniu. Po miesiącu następuje zamrożenie. Oczywiście jeśli użytkownik odpowie na pw i zapostuje listę, zamrożenia nie będzie Icon_wink2
6. procedura zamrażania zostaje wszczęta "na wniosek" któregokolwiek z użytkowników. [nie ma możliwości aby automat wysyłał informację na pw, a Admin Junior - który będzie zajmował się zamrażaniem - może tego nie wychwycić Icon_wink2

Jak zawsze proszę o ewentualne uwagi Icon_wink2

ankieta trwa do soboty 18.04.2009

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.11.2014 07:10 PM przez Yacy.)
10.04.2009 09:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
Tylko jedna uwaga: czyny nie słowa. Nie odmrażałbym po oświadczeniu, a tylko po zapostowaniu. Tak się może zrobić bałagan, bo ktoś powie że wraca, nie wróci, znowu wraca itd. Po co nam to. Trzy zapostowane listy i dział wraca na swoje miejsce.
10.04.2009 09:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #3
 
Dokładnie to samo co abd3mz miałbym do dodania ;]

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
10.04.2009 09:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
 
może i racja. ja po prostu wierzę, że jesteśmy ludźmi poważnymi i tylko ważne powody decydują o tym, że ktoś nie postuje listy. i jeśli napisze, że wraca to wraca... ale oki.

wszelkie uwagi będę na bieżąco wprowadzał do pierwszego postu, aby zasady w nim zawarte były ostateczne na daną chwilę.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.04.2009 09:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #5
 
Yacy napisał(a):może i racja. ja po prostu wierzę, że jesteśmy ludźmi poważnymi i tylko ważne powody decydują o tym, że ktoś nie postuje listy. i jeśli napisze, że wraca to wraca... ale oki.
W zasadzie zgadzam się z Tobą, ale były wyjątki. Nie będę podawał przykładów.
Yacy napisał(a):6. procedura zamrażania zostaje wszczęta "na wniosek" któregokolwiek z użytkowników. [nie ma możliwości aby automat wysyłał informację na pw, a Admin Junior - który będzie zajmował się zamrażaniem - może tego nie wychwycić Icon_wink2
A może zgralibyście się jakoś z kajmanem?
10.04.2009 09:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #6
 
w sumie nie lubię wielu Waszych list, ale szanuję je wszystkie Icon_smile2
zatem jesli wróci nawet najbardziej nielubiana lista, to i tak będe się cieszył, że jest nas więcej Icon_smile2

choć moim marzeniem wielkanocnym jest, aby wrócili: Greg i Campari Icon_smile2

racja, jesteśmy ludźmi poważnymi, i nawet jeśli kiedys ktoś tu powiedział, że moja lista do listy niepodobna, to ja nie dam sie zamrozić, czego i Wam na te święta życzę Icon_wink2

zatem Uwaga Icon_exclaim mała autoreklama: alternatywa ma wiele twarzy, i to wszystkoo u mnie Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_smile2 ZAPRASZAM Icon_exclaim Icon_wink2

lista-lista TOP 100
10.04.2009 11:02 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Właśnie, tego hasła ''alternatywna ma wiele twarzy'' nie każdy chce zrozumieć Icon_razz2

Campari chyba nie wróci bo piszę mu od wielu miesięcy już, a on ciągle tylko powtarza, że może za 3-4 miesiące i tak w kółko. Może jakąś wspólną petycję wystosujmy co Icon_razz2?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.04.2009 01:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #8
 
ja pisalem do Grega, ale tez nie chce mnie sluchac ;P
11.04.2009 04:08 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #9
 
a czemu oni stąd uciekli w ogóle? Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.04.2009 04:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Campari zaczął studia, pracę (którą chyba już z 10 razy zmieniał Icon_razz2 na coraz to ciekawszą) i lista jakoś sama upadła, a potem tak nagle porzucił jej robienie, nie tylko na potrzeby forum....co do Grega to on chyba listę też zawiesił w ogóle, ale przez pewien czas istniała ona na jego osobistej stronie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.04.2009 04:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #11
 
Nie, ja wczoraj byłem na tej stronie i przeglądałem ostatnie notowanie Icon_wink2
Dzisiaj albo jutro powinna być nowa Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.04.2009 06:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 386
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
Re: Zamrażarka - ankieta
Yacy napisał(a):Zamrażanie polegałoby na:
1. powstaje nowy dział nad "innymi listami" - "listy zamrożone",
2. jeśli przez 3 miesiące [około] nie ma nowych notowań, lista jest przenoszona w całości do zamrażarki,
3. użytkownik "X" decyduje się ponownie postować listę. Trzy nowe notowania i lista wraca na swoje miejsce,
5. aby wszystko odbyło się fair-play, po tych 3 miesiącach użytkownik dostaje informację na pw o zbliżającym się zamrożeniu. Po tygodniu następuje zamrożenie. Oczywiście jeśli użytkownik odpowie na pw i zapostuje listę, zamrożenia nie będzie Icon_wink2
6. procedura zamrażania zostaje wszczęta "na wniosek" któregokolwiek z użytkowników. [nie ma możliwości aby automat wysyłał informację na pw, a Admin Junior - który będzie zajmował się zamrażaniem - może tego nie wychwycić Icon_wink2
Do uwag to ja jestem pierwszy, więc pozwolę sobie na kilka.
1. Ja jestem jak najbardziej za tym, bo wygodniej będzie mi się wtedy pracować nad podsumowaniami list, a teraz "zagracają" one Listy poszczególnych użytkowników.
2. Nie podoba mi się określenie około. Powinno być to określone precyzyjnie. Ja byłbym za określeniem 4 miesiące (niżej podam dlaczego).
3. Mimo wszystko uważam, że mamy do czynienia z poważnymi ludźmi. W związku z tym po zapostowaniu jednej listy powinien powrócić na swoje miejsce (chociaż myślę, że w przypadku bardzo długiej przerwy - rok czy dwa powinien spaść na koniec kolejki).
5. Całkowicie się zgadzam z tym, że powiadomienie musi być (z dokładną informacją), ale uważam, że czas przeznaczony na zapostowanie kolejnej listy jest za krótki. Miesiąc byłby odpowiedni (zawsze może być na urlopie, chory itp.). Stąd 4 miesiące (po 3 powiadomienie + jeden na powrót).
6. Myślę, że powinno to się odbywać obligatoryjnie - mijają 3 miesiące i powiadomienie leci. Jakby co to nie ma obawy, ja to na pewno wyłapię.
Mam jeszcze problem czysto techniczny. Powstanie dział listy zamrożone, tylko jak będzie wyglądać jego wnętrze:
1. powstaną poddziały dla poszczególnych osób?
2. wątki się zmixuje w jeden wątek dla jednego postującego?
3. wrzuci się wątki luzem i będzie ich mnóstwo, a do tego będą się przeplatały?
Wg mnie wariant pierwszy byłby najlepszy, tylko jak to wygląda od strony technicznej?
11.04.2009 06:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 386
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
abd3mz napisał(a):
Yacy napisał(a):6. procedura zamrażania zostaje wszczęta "na wniosek" któregokolwiek z użytkowników. [nie ma możliwości aby automat wysyłał informację na pw, a Admin Junior - który będzie zajmował się zamrażaniem - może tego nie wychwycić Icon_wink2
A może zgralibyście się jakoś z kajmanem?
Nie wiem, czy jako modo mam możliwości przerzucania, ale na pewno mogę zająć się pilnowaniem terminów.
11.04.2009 06:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 386
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Listoholik napisał(a):1. choć moim marzeniem wielkanocnym jest, aby wrócili: Greg i Campari Icon_smile2
2. racja, jesteśmy ludźmi poważnymi, i nawet jeśli kiedys ktoś tu powiedział, że moja lista do listy niepodobna, to ja nie dam sie zamrozić, czego i Wam na te święta życzę Icon_wink2
1. No cóż, wiele nas dzieli, ale marzenie mamy bardzo podobne. Ja też bym chciał, żeby wróciła lista Grega i Campariego, a do tego Zbysza, Macesta, Martina, jszmilesa, Scrolli, Vanessy, whatevera5, Krzemienia, kuby_m i malika (tylko kiedy ja bym to wszystko policzył Icon_wink2 ). Mam nadzieję, że nikogo nie przeoczyłem.
2. W życiu bym nie chciał, żeby jakaś lista, która mi jest obca duchowo, stąd zniknęła. Mogę się zżymać, może mi się repertuar nie podobać, ale to dobrze, że jest.
11.04.2009 06:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #15
Re: Zamrażarka - ankieta
kajman napisał(a):Wg mnie wariant pierwszy byłby najlepszy, tylko jak to wygląda od strony technicznej?
Najprościej. Przerzuci się po prostu istniejące fora stąd tam, a w razie odmrożenia w drugą stronę Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.04.2009 06:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #16
 
kajman napisał(a):też bym chciał, żeby wróciła lista Martina

nie za moich czasów Martin był na tym forum, ale też bym chciał, żeby wrócił, bo na żywo bardzo sympatyczny z niego człowiek Icon_smile2
11.04.2009 08:33 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #17
 
kajman napisał(a):W życiu bym nie chciał, żeby jakaś lista, która mi jest obca duchowo, stąd zniknęła. Mogę się zżymać, może mi się repertuar nie podobać, ale to dobrze, że jest.

a w ilu procentach moja lista jest Ci bliska duchowo? Icon_wink2
11.04.2009 08:34 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 386
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):W życiu bym nie chciał, żeby jakaś lista, która mi jest obca duchowo, stąd zniknęła. Mogę się zżymać, może mi się repertuar nie podobać, ale to dobrze, że jest.
a w ilu procentach moja lista jest Ci bliska duchowo? Icon_wink2
Zacznę od tego, że przez przeoczenie zgubiłem dwa słowa. Powinno być: lista, nawet taka, która...
Ja w procentach nie liczę, ale kilka zdecydowanie bardziej obcych od Twojej to bym tu znalazł.
12.04.2009 12:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
W końcu odpowiednie działania w tym kierunku Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
17.04.2009 12:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 386
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Wprawdzie ankieta trwa do jutra, ale chyba jej wyniki są przesądzone. W związku z tym (jeżeli dobrze zrozumiałem) zgłaszam kandydatury list do zamrożenia. Warunki spełniają listy: Grega, Zbysza, Campariego, Scrolli, Vanessy, JC, whatevera5, Krzemienia, kuby_m, mawoja93 oraz malika (z innych list) i Pawła (skoro deklarował odejście).
17.04.2009 06:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości