Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koncerty, Festiwale...
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #21
 
Garść informacji:
- koncert jest jednak o 17
- cała impreza to koncert dla kombatantów - półgodzinny koncert, na który prawdopodobnie ciężko się będzie dostać, gdzie większość słuchaczy będzie lekko przygłucha... Icon_evil

Moja prywatna galeria
07.10.2008 10:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
ksch napisał(a):- koncert jest jednak o 17
Icon_frown
to bardzo niedobrze, ja o 17 kończę pracę, o ile nic się nie przedłuży... :roll:
o ktorej mniej wiecej Wy wchodzicie?
08.10.2008 10:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #23
 
Debiut sceniczny już za mną, kilka koncertów przede mną /niecoverowych Icon_biggrin3/, ale teraz czas na coś innego:

WAGLEWSKI, FISZ, EMADE - Warszawa, Stodoła - 6.11.2008

Czy ktoś chce się wybrać? Wygrałem podwójne zaproszenie, oddam jedno miejsce Icon_wink2

Moja prywatna galeria
03.11.2008 11:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #24
 
Junior Boys 2 sierpnia we Wrocławiu na Era Nowe Horyzonty. Bilety po czterdzieści złotych można nabyć tu: http://www.enh.pl/ Icon_biggrin3
Jadę, choć nie wiem jeszcze skąd wezmę kasę, bo po tych wszystkich festiwalach jestem zupełnie spłukany Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.07.2009 03:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #25
 
dzis w Palladium - LAMB!!!!!!! Jedyny koncert w Polsce. Juz za 4h.

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
14.08.2009 02:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #26
 
Ech, wybrałbym się, gdybym miał większy budżet...
Jutro Madonna - pewnie będę obserwował zza płotu Icon_razz

Moja prywatna galeria
14.08.2009 06:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #27
 
ksch napisał(a):Ech, wybrałbym się, gdybym miał większy budżet...
Jutro Madonna - pewnie będę obserwował zza płotu Icon_razz

Lamb - miszczostwo swiata!! Wiecej napisze jak zgram zdjecia. Ciekawe czy Madonna dorówna.... jutro sie przekonam Icon_smile
14.08.2009 10:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
a w Przemyślu skromniutko - pod koniec sierpnia Wincentiada, gwiazdy wieczoru: Sikorowscy i Kombii. Fajnie, ze cos jest pod koniec sierpnia, ale oczekiwalem troche innego repertuaru, zwlaszcza, ze bywali juz Turnau, Kiljański i Markowska. Ale na szczescie w czerwcu było znacznie ciekawiej i moze miasto stracilo na nich za duzo pieniedzy...
p.s. ale fajnie, ze oprocz tego beda 3 zespoly grajace szeroko pojeta muzyke folk. super.
15.08.2009 02:00 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #29
 
No to z całkowicie czystym sumieniem mogę powiedzieć, że oglądałem koncert Madonny tuż spod barierek Icon_mrgreen

a że były to barierki otaczające lotnisko, to już całkiem inna sprawa Icon_razz

Moja prywatna galeria
16.08.2009 01:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #30
 
Odglaadalem koncert Madonny jakieś 5m od niej.... hmmm recenzje napisze potem bo misie nie chce teraz.

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
16.08.2009 12:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #31
 
A ja dziś idę na koncert gupy, która otrzymała za '08 rok trzy moje "Statuetki" z czterech nominacji i plus jedna dodatkowska nominacja dla lidera Icon_smile2 czyli grupa Video. Icon_razz

Pati Yang
09.10.2009 06:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #32
 
Juhu Icon_wink2

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
09.10.2009 10:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #33
 
post z 16 sierpnia napisał(a):Odglaadalem koncert Madonny jakieś 5m od niej.... hmmm recenzje napisze potem bo misie nie chce teraz.
Icon_mrgreen Potem nie zawsze znaczy "w najbliższym czasie". Icon_razz2
10.10.2009 09:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #34
 
A dziś idę na Gabę Kulkę , Dick4dick i Czesława Śpiewa czyli tzw trójka tour, był ktoś już?, po Video jeszcze byłem na grupie Łzy Icon_wink2


Szczególnie czekam na Gabę i Czesława Icon_mrgreen

Pati Yang
10.11.2009 03:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #35
 
Dziś w Łodzi (klub Wytwórnia), a jutro na Torwarze - Video Games Live Show:

Cytat:Video Games Live jest nietypowym koncertem zawierającym w sobie muzykę z największych video gier wszechczasów.

Pomysłodawcami, a także producentami tego niesamowitego wydarzenia są twórcy gier komputerowych i światowej sławy kompozytorzy - Tommy Tallarico i Jack Wall.

Video Games Live jest unikatowym widowiskiem w dziedzinie rozrywki, podczas którego najlepsze światowe orkiestry i chóry wykonują specjalne aranżacje muzyki z tak kultowych gier jak Tetris, Warcraft, Zelda, Diablo, Call of Duty czy Super Mario Bros. Do tego mamy do czynienia z wizualizacjami gier zsynchronizowanymi ze światłem, efektami specjalnymi, tancerzami, oraz graczami on-line!

Jak najlepiej opisać Video Games Live? Video Games Live to połączenie energii rockowego koncertu z siłą i emocjami muzyki granej przez orkiestrę symfoniczną. Połączone z technologią, interaktywnością, oszałamiającymi wizualizacjami i zabawą jaką mogą dostarczyć tylko gry video.
To także pełna synchronizacja muzyki, wizualizacji i interaktywnej zabawy dla publiczności w każdym wieku i bez względu na to czy grają w gry video czy nie.

WYDARZENIE SPECJALNE (LOBBY): 18:00
OTWARCIE DRZWI SALI KONCERTOWEJ: 19.00
AKT 1 VIDEO GAMES LIVE: 20:00
PRZERWA: 21:00
AKT 2 VIDEO GAMES LIVE: 21.20
MEET AND GREET (PO KONCERCIE): 22.30

Uwaga!
W dniu koncertu zapraszamy na wydarzenie specjalne, o godzinie 18.00, poświęcone grom komputerowym, podczas którego goście na kilkudziesięciu stanowiskach mogą rywalizować w poszczególnych grach. Zwycięzcy stworzą wizualizacje on-line podczas wieczornego koncertu.
Ponadto zapraszamy na spotkania z najlepszymi twórcami oraz kompozytorami muzyki do gier video. W programie także konkurs na najlepszy kostium przedstawiający ulubionego bohatera z gier oraz stanowiska i sklepy najważniejszych producentów gier komputerowych na świecie.

Warto być czujnym, bo wejściówki na Video Games Live na całym świecie kończą się zawsze na kilka tygodni przed koncertem.

Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.
Organizatorzy

Szczegóły:
W 2009 roku, VIDEO GAMES LIVE kontynuuje światową trasę koncertową jako największe i najbardziej przyciągające tego rodzaju przedsięwzięcie. Przedstawienia odbywają się na pięciu kontynentach w tak prestiżowych lokalizacjach jak: Beacon Theatre na Broadway w Nowym Jorku, Jones Hall w Houston, dwie noce w Kennedy Center Waszyngtonie, Royal Festival Hall w Londynie i w innych krajach wliczając Brazylię, Nową Zelandię, Taiwan, Koree , Portugalię, Hiszpanię, Niemcy, Meksyk, Kanadę, Szkocję, Singapur, Chiny, Japonię i po raz pierwszy Polskę i sa przeważnie wyprzedawane sa na wiele dni wcześniej.

Album The Video Games Live: Volume One (EMI) został wypuszczony na świecie w lato 2008 roku debiutując na liście Billboardu na 10 miejscu. Album ten zebrał również nagrodę dla „Najlepszej ścieżki dźwiękowej roku” i został wybrany przez redaktorów IGN.com w tej samej kategorii. Inne ważne nagrody to np. “Specjalne Przełomowe Osiągnięcie” za wyprzedanie w ciągu 3 tygodni bilety na imprezy w Brazylii.

VIDEO GAMES LIVE zostało wpisane do Światowej Księgi Rekordów Guinessa za zagranie 43 koncertów gier wideo w ciągu jednego roku. Obecnie mają szansę pobić ten rekord!
Impreza zapewnia widowni udział w specjalnych interaktywnych segmentach, gdzie każdy może wstać i wziąć udział w wydarzeniu wraz z orkiestrą, przy pełnej synchronizacji z wizualizacjami na ekranie.

Na 2009 rok VIDEO GAMES LIVE wzbogaciło swoje niezwykłe koncerty o nowy materiał.
Podczas występów będą prezentowane będą następujące gry:
Mario™, ZeldaÂŽ, HaloÂŽ, Final FantasyÂŽ, WarcraftÂŽ, Sonic™, Metal Gear SolidÂŽ, Kingdom Hearts, Chrono Trigger™, Chrono Cross™, MystÂŽ, Tron, CastlevaniaÂŽ, Medal of Honor™, God of War™, BioShock™, Civilizacja IV, Tomb RaiderÂŽ, Harry Potter™, Beyond Good & Evil™, Advent Rising, EverQuestÂŽ II, Monkey Island, Earthworm Jim, Pac-Man, Conan, Headhunter, Splinter CellÂŽ, Ghost Recon™, Rainbow SixÂŽ, Jade Empire, Metroid, Contra, Guitar Hero™ i specjalna Mieszanka Klasycznych Gier Zręcznościowych obejmujących ponad dwadzieścia gier od PongÂŽ do Donkey KongÂŽ i zawierając takie klasyki jak: Dragon's Lair, Tetris, Frogger, Ghosts 'n Goblins, Gauntlet, Space Invaders, Outrun i WIELE WIĘCEJ!

VIDEO GAMES LIVE to multimedialne doświadczenie koncertowe zawierające w sobie najlepszą muzykę oraz ekskluzywnie zsynchronizowane fragmenty z najpopularniejszych gier video od samego początku Ich istnienia aż po dzisiejsze. Wykonywane przez najlepsze orkiestry i chóry show łączy w sobie ekskluzywne fragmenty video z gier ze specjalnymi muzycznymi aranżacjami, zsynchronizowanym światłem, solistami, efektami specjalnymi i unikalnymi interaktywnymi elementami. Być może jest to siła najnowszych szlagierów, przed którymi z pasją spędzasz dziś dziesiątki godzin, a może ekscytujące wspomnienie gry, przy której czas spędzałeś jako nastolatek? Jednego możesz być pewien, to będzie specjalna noc dla całej Twojej rodziny. Nasze show posiada cały segment dedykowany starym klasycznym grom zręcznościowym, ale zawiera również nowoczesną muzykę oraz zapadające w pamięci utwory, które nigdy wcześniej nie były grane na żywo.
Cała koncepcja stworzona jest przez aktualnie najlepszych kompozytorów muzyki do gier komputerowych oraz ikony branży gier video: Tommy’ego Tallarico i Jacka Walla. Obaj panowie są zresztą personalnie zaangażowani w każdy jeden występ na Świecie: Jack jest dyrygentem, Tommy natomiast poza byciem głównym prowadzącym od czasu do czasu chwyta za gitarę i wspiera chór oraz orkiestrę.
Cały rynek gier video angażuje się w nasze przedsięwzięcie by zachęcić i wesprzeć sztukę oraz kulturę jaką stały się dziś gry video. VIDEO GAMES LIVE zakrywa dziurę w przemyśle rozrywkowym poprzez eksponowanie nowej generacji muzycznych pasjonatów, miłośników orkiestr symfonicznych czy dostarczanie kompletnie nowych i unikalnych emocji dla rodzin czy typowych graczy.
Wybiera się ktoś? Ja planowałem, bo to ciekawa rzecz, ale jednak ostatecznie odpadłem.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
17.11.2009 06:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #36
 
9 grudnia w Arenie Ursynów (cóż to? :roll: ul. Pileckiego 122 ? ) w Warszawie odbędzie się koncert zespołu COMA, na którym to będzie nagrywane koncertowe DVD zespołu (wreszcie!).

Bilety:
do dnia 22 listopada (czyli już nas to nie interesuje Icon_wink2 ):
45 zł - płyta
60 zł - miejsca siedzące

od dnia 23 listopada:
50 zł - płyta
70 zł - miejsca siedzące

Bilety do nabycia:
TicketPro
Eventim
Empik, Shortcut Media Markt i Saturn - dział Muzyka/Film

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
24.11.2009 02:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
Miszon napisał(a):w Arenie Ursynów (cóż to? :roll: ul. Pileckiego 122 ? )
a taka tam hala, budowana przez kilka lat, 200 metrów od mojej podstawówki i 20 minut na piechotę ode mnie od domu Icon_biggrin3 .

dzięki za info Icon_exclaim
24.11.2009 03:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #38
 
U, ale jeśli dopiero teraz się dowiedziałeś, to nie wiem czy kupisz jeszcze bilet. Ja powiem szczerze też dopiero się ok. 2 tygodni temu dowiedziałem, tylko dlatego, że siedzę parę metrów od bileterii, w której ludzie kupowali te bilety i usłyszałem, jak o Comę pytali.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
24.11.2009 03:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #39
 
Kukiz i Piersi wczoraj Icon_wink
Byli jeszcze Raz, dwa, trzy, ale na ich koncercie byłem dwa lata temu oraz Oddział Zamknięty, ale oni mnie nie interesują.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
28.05.2010 12:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #40
 
LOL, ale dziś Macy Gray czymś nawalona była na tym koncercie solidarnościowym <033> .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
31.08.2010 10:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  koncerty on-line neo01 4 803 31.05.2020 11:32 AM
Ostatni post: neo01
  Koncerty 2020 EVENo 14 2 369 25.12.2019 03:35 AM
Ostatni post: jszmiles
  Prz_ zwiedza koncerty - Evanescence prz_rulez 3 1 297 23.06.2017 10:23 AM
Ostatni post: Tomekk
  Darmowe koncerty - INFORMUJMY! prz_rulez 15 3 505 22.06.2017 10:48 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Koncerty płatne - pozostałe prz_rulez 0 961 27.11.2012 12:08 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Anathema - dwa koncerty w kwietniu Rincewind 1 1 518 12.01.2012 04:51 PM
Ostatni post: pabloyd
  Voo Voo - koncerty 2011 pabloyd 0 1 086 13.03.2011 11:24 AM
Ostatni post: pabloyd
  Krzak - koncerty 03-06.2011 pabloyd 0 1 078 07.02.2011 03:08 AM
Ostatni post: pabloyd
  Koncerty, na których byliście niedawno prz_rulez 40 6 622 13.09.2010 01:19 AM
Ostatni post: prz_rulez
  Koncerty Live in bis Paweł 3 1 847 17.11.2007 06:44 PM
Ostatni post: Paweł

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości