Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 62 (04.04.2009)
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #5
 
kajman w poprzednim notowaniu napisał(a):No i stwierdziłem, że aż 4 piosenek z Twojej listy nie znam. Muszę tą liczbę zmniejszyć. W przypadku Litwinki to jest przeoczenie, w przypadku Lao to chyba są jakieś zawirowania, a pozostałych dwóch przynajmniej na razie nie chcę poznać, chociaż jeżeli NLOH nie ma nic wspólnego z NLOH2 to może bym się skusił.
Inga i Lao już są na chomiku, NLOH też, chociaż nie mam pojęcia czy ma coś wspólnego z NLOH2, bo nie słyszałam. na chomiku jest też już wyższa z tegotygodniowych nowości, a niższa jest u Sebastiana w zestawie LP3. [przepraszam, że dopiero teraz odpowiedziałam].
abd3mz o 'Czarno-czarnym filmie' napisał(a):Kurcze nie spodziewałem się! A tu po tylu tygodniach w czołówce udało się wrócić na pierwsze! Icon_smile2 Bomba. Icon_biggrin3
chyba w sumie sama też się nie spodziewałam. Icon_wink2 zwłaszcza przy takiej silnej konkurencji na wyższych miejscach. no ale ten utwór ma swoją moc... ciekawe na ile go jeszcze stać. Icon_smile2
abd3mz napisał(a):Blessed... Wreszcie...
noszę tą piosenke ze sobą na odtwarzaczu od bardzo dawna... w tamtym tygodniu posłuchałam go kolejny raz. i podoba się dalej tak, jak podobał się przy pierwszym przesłuchaniu. ale wtedy słuchałam go jakimś innym kawałkiem siebie, i o wejściu na listę jakos nie myślałam. ale teraz nie miałam żadnych wątpliwości, że na miejsce tu zasługuje w pełni.
abd3mz napisał(a):'Najbardziej' zagrałem dzień po premierze, a dopiero teraz debiutuje? Icon_wink2
no prawda jest taka - nie ma co się oszukiwać Icon_wink2 - że w debiucie tutaj najbardziej Plateau pomógł Twój chomik i zestaw do glosowania... Ale cieszę się bardzo, że zasłużyli na pojawienie się w Twojej audycji. Icon_smile2 Kuby zresztą też. Icon_smile2
abd3mz napisał(a):Fajnie, że przynajmniej jedno U2 w dół.
a ja liczę, że to tylko chwilowo.
ku3a napisał(a):bye bye słoniki...
bye, bye, ale pamięć o odczuciach wywoływanych przez tą piosenkę zostaną. Icon_smile2 dzięki Kuba! myslę, że mimo wszystko kariera Rachael tutaj nie pozostawia wiele do życzenia. Icon_smile2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
10.04.2009 12:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Notowanie 62 (04.04.2009) - neon.ka - 08.04.2009, 01:06 AM
[] - abd3mz - 08.04.2009, 08:16 AM
[] - abd3mz - 08.04.2009, 03:33 PM
[] - ku3a - 08.04.2009, 04:08 PM
[] - neon.ka - 10.04.2009 12:39 AM
[] - bear - 10.04.2009, 12:47 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości