Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
66 notowanie z 05.16.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #21
 
kajman napisał(a):Recoil. Wtedy zagościły dwa utwory, pierwszy z nich to było właśnie Allelujah, które dotarło do 2 miejsca, lecz niestety bardzo szybko zniknęło wsparcie.
Widziałem ich u Ciebie w podsumowaniu. U kogo się pojawili?
kajman napisał(a):Ja też uważam, że bardzo dobrze, że to ten utwór, chociaż zs drugiej strony, gdyby był inny (poza Pray) może skusiłbym się na poznanie.
Allelujah jak dla mnie jest bezkonkurencyjny, ale na razie płyty słuchałem raz.
kajman napisał(a):O nowościach poza top30 powiem, że z dwoma się zapoznam i pewnie (pamiętając poprzednią płytę) przypadną mi do gustu
Za 10 minut będę słuchał Jerzego Sosnowskiego w Trójcę, więc dobrze się składa, bo akurat skończę wtedy słuchać 'Companions'. Mogę już teraz powiedzieć, że przynajmniej w części czas jaki poświęcisz na przesłuchanie Melody nie będzie zmarnowany.
kajman napisał(a):Panowie z DM, przestańcie nagrywać wspólnie, to wam tylko dobrze zrobi. Bo i na ostatniej płycie Gahana było kilka perełek, których jakoś u Depeche znaleźć nie mogę.
Niestety uważam tak samo.
kajman napisał(a):4. Ja się też pokuszę, tylko musi mnie ktoś poinstruować, jak zdobywać płyty.
Akurat Melody znalazłem tylko na torrencie i to chyba miesiąc po premierze, więc to wyższa szkoła jazdy. Icon_wink2 Pisz mi na pw, co chciałbyś poznać, a jeśli tylko to gdzieś jest to ja to znajdę. Icon_smile2
10.04.2009 09:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Widzę, że teraz już kajman robi za adwokata ab3mz i na odwrót. Mogę zawsze liczyć, więc na dwie odpowiedzi co do swojego komentarza, na jednej i drugiej liście. Silna kolaboracja jest między Wami! Szkoda, że ja nie mam takiego partnera Icon_smile2
Ale z drugiej strony skoro obaj narzekacie na DM....to nie podoba mi się to zbytnio, ale co ja mogę zrobić? W naszym wypadku chyba najlepszym wyjściem byłoby znienawidzenie przeze mnie ten zespół, wy byście go pewnie pokochali Icon_biggrin Jak ja lubię te nasze 100% różne poglądy na dane sprawy Icon_biggrin3
Nie wiem co prawda ile znacie z ich dyskografii, ale wiele tracicie Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.04.2009 10:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
08 08 62 62 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec (34+1+3+2+1)
09 09 63 63 TO, CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek (4+2)
Chyba 100 tygodni nie będzie dla nich problemem...
10.04.2009 10:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 687
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
abd3mz napisał(a):kajman napisał/a:
Recoil. Wtedy zagościły dwa utwory, pierwszy z nich to było właśnie Allelujah, które dotarło do 2 miejsca, lecz niestety bardzo szybko zniknęło wsparcie.
1. Widziałem ich u Ciebie w podsumowaniu. U kogo się pojawili?
kajman napisał/a:
4. Ja się też pokuszę, tylko musi mnie ktoś poinstruować, jak zdobywać płyty.
Akurat Melody znalazłem tylko na torrencie i to chyba miesiąc po premierze, więc to wyższa szkoła jazdy. Icon_wink2 Pisz mi na pw, co chciałbyś poznać, a jeśli tylko to gdzieś jest to ja to znajdę. Icon_smile2
1. Nie pamiętam, ale jeżeli ksch już wtedy był (a był na 97%), to myślę, że mogło być od niego.
4. To niedługo pewnie zgłoszę się po Melody, ale na razie muszę mieć miejsce na dysku, żeby zrobić poprawki na tutejszy TWC. Modyfikację SSTWC przesunąłem sobie na lato.
saferłel napisał(a):1. Widzę, że teraz już kajman robi za adwokata ab3mz i na odwrót.
2. Mogę zawsze liczyć, więc na dwie odpowiedzi co do swojego komentarza, na jednej i drugiej liście. Silna kolaboracja jest między Wami! Szkoda, że ja nie mam takiego partnera Icon_smile2
3. Ale z drugiej strony skoro obaj narzekacie na DM....to nie podoba mi się to zbytnio, ale co ja mogę zrobić?
4. W naszym wypadku chyba najlepszym wyjściem byłoby znienawidzenie przeze mnie ten zespół, wy byście go pewnie pokochali Icon_biggrin
5. Jak ja lubię te nasze 100% różne poglądy na dane sprawy Icon_biggrin3
6. Nie wiem co prawda ile znacie z ich dyskografii, ale wiele tracicie Icon_wink
1. Po prostu odnoszę się do Twoich komentarzy i to całkiem niezależnie od Sebastiana.
2. Nie zawsze. Wbrew pozorom czasem zdarzało nam się mieć inne zdanie.
3. Mi się tam jedno nagranie DM bardzo podoba i jedno słucham bez bólu.
4. To tak nie działa. Myślę, że znalazłyby się rzeczy, których żaden z nas by nie był w stanie strawić.
5. Może znajdziesz nasze komentarze na temat Lao. W większości są skrajnie odmienne.
6. Ja znam jakieś 70-80 utworów (no może nie wszystkie dobrze pamiętam). Z mojej kolekcji winyli sprzedałem w życiu może z 5 płyt (3 na pewno) i dwie to były płyty DM.
prz_rulez napisał(a):Chyba 100 tygodni nie będzie dla nich problemem...
Najpierw to te 100 tygodni zaliczą u mnie.
A tak w ogóle to dlaczego cytowanie selektywne działa tylko na ostatniej stronie wątku?
11.04.2009 12:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
kajman napisał(a):Najpierw to te 100 tygodni zaliczą u mnie.
Kto pierwszy ten lepszy? Icon_wink2
11.04.2009 09:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #26
 
saferłel napisał(a):Silna kolaboracja jest między Wami! Szkoda, że ja nie mam takiego partnera Icon_smile2
Ja bym raczej powiedział, że to protokooperacja. Icon_smile2 Wydaje misie, że jest na forum kilka osób, z którymi dogadujesz się równie dobrze jak ja z kajmanem.
saferłel napisał(a):Nie wiem co prawda ile znacie z ich dyskografii, ale wiele tracicie Icon_wink
Niewiele i przypuszczam, że niewiele tracę. Icon_wink2 Ale pewnie i tak kiedyś będę chciał poznać więcej.
prz_rulez napisał(a):Chyba 100 tygodni nie będzie dla nich problemem...
Mam nadzieję, że nie.
kajman napisał(a):1. Nie pamiętam, ale jeżeli ksch już wtedy był (a był na 97%), to myślę, że mogło być od niego.
No to buuu dla kscha, że nie dotrzymał ich do mojego przyjścia na forum.
kajman napisał(a):4. To niedługo pewnie zgłoszę się po Melody, ale na razie muszę mieć miejsce na dysku, żeby zrobić poprawki na tutejszy TWC. Modyfikację SSTWC przesunąłem sobie na lato.
1. To może ja już wkleję:
Kod:
http://rapidshare.com/files/212702664/RT_MG_MOAOT.rar.html
2. Na te lato? Tak często będziesz go powtarzał?
kajman napisał(a):3. Mi się tam jedno nagranie DM bardzo podoba i jedno słucham bez bólu.
Których?
kajman napisał(a):5. Może znajdziesz nasze komentarze na temat Lao.
Co do Lao to wreszcie ile nagrań poznałeś z 'Gospel'?
kajman napisał(a):A tak w ogóle to dlaczego cytowanie selektywne działa tylko na ostatniej stronie wątku?
Nie wiem, ale chyba nie da się tego przeskoczyć.
kajman napisał(a):Najpierw to te 100 tygodni zaliczą u mnie.
A co Ty taki pewny jesteś? Na dwa tygodnie wypadają z mojej trzydziestki i wtedy tylko u mnie dojdą do setki. Icon_cool2
prz_rulez napisał(a):Kto pierwszy ten lepszy? Icon_wink2
Jeśli tak by było, to by znaczyło że inni się ścigają kto będzie miał najmłodszą listę. Icon_wink2 A tak w ogóle to chyba M.I.A. u Kuby pierwsza przekroczy 100 notowań.
11.04.2009 01:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 687
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Modyfikację SSTWC przesunąłem sobie na lato.
2. Na te lato? Tak często będziesz go powtarzał?
kajman napisał(a):3. Mi się tam jedno nagranie DM bardzo podoba i jedno słucham bez bólu.
Których?
kajman napisał(a):5. Może znajdziesz nasze komentarze na temat Lao.
Co do Lao to wreszcie ile nagrań poznałeś z 'Gospel'?
kajman napisał(a):Najpierw to te 100 tygodni zaliczą u mnie.
7. A co Ty taki pewny jesteś? Na dwa tygodnie wypadają z mojej trzydziestki i wtedy tylko u mnie dojdą do setki. Icon_cool2
2. Chciałbym co rok, ale może mi się tak rozrosnąć, że nie będzie mi się chciało. W tym roku myślę, że bez problemu 250 utworów w nim będzie.
3. Bez bólu to John the revelator (może także Dream on, ale nigdy nie słyszałem w dobrej jakości), a bardzo mi się podoba Somebody zdominowane przez bardzo fajne piano (akustyczne lub rewelacyjnie spreparowane).
5. Na pewno 9, ale nie wykluczam, że 10 (mogłem dziesiąte posłuchać, wyrzucić i zapomnieć, że znam).
7. Na złość mamie... Icon_wink2 Nie podejrzewam, żebyś chciał zrobić taki numer tylko po to, żeby mieć lepszy wynik.
P.S. Gdzie pisałeś o płycie Jusis, bo ja nie mogę skojarzyć?
11.04.2009 08:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #28
 
2. Przyznam, że ja wstępnie planowałem co 5 lat...
7. Cieszę się, że masz o mnie dobre zdanie.
P.S. Na liście drwyciora.
11.04.2009 11:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
kajman napisał(a):
ku3a napisał(a):
abd3mz napisał(a):Przyznam, że ja też liczę na dużo. Tym bardziej, że gdyby zgłosił je ktoś inny to u mnie byłyby na 7 miejscu.
na razie raczej nie mogę zdradzić na którym u mnie Icon_smile2. (choć ostateczne przesłuchanie dziś wieczorem...)
Jeżeli mówisz o utworzę w kontekście ostatniego przesłuchania, to raczej jest mocno wysoko. U mnie jest... myślę, że Sebastian wie.
do ostatecznej rozgrywki przeszły 2 pełne jedenastki, więc faktycznie mogę wyjawić, że jest przynajmniej na 22. miejscu Icon_wink2.
14.04.2009 10:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości