Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
66 notowanie z 05.16.2008
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #1
66 notowanie z 05.16.2008
W tym tygodniu w trzydziestce pojawiły się dwa nagrania, których nie było tam przed tygodniem. Jeden powrót i jedna premiera. Recoil kiedyś było w kręgu moich zainteresowań, ale że było czego słuchać kolejka się wydłużała... Przypadkowo trafili do odtwarzacza i Hallelujah! [właśnie w Rockiestrze leci utwór o takim samym tytule...] Świetne nagranie.
Powiedzieć, że Tool powrócił do trzydziestki to prawie skłamać. Właściwie teraz słucham utworów ze swojej listy w odwróconej kolejności na komputerze i układam na bieżąco. 10 utwór, a ja sobie mówię, że Tool lepszy... Myślę: będzie sensacja. Jest jeszcze większa, bo Right In Two zatrzymał się dopiero na trzecim miejscu.

W poczekalni debiutuje bluesowo-jazzowa Melody z nowej płyty. Pewnie jakiś jej utwór pojawi się za tydzień w Top30.
Na ostatnim miejscu, pewnie niektórych zaskoczę, debiutuje pierwszy singiel Placebo. Wcześniej bardzo podobał misie ich jeden utwór: Broken Promise i dwa covery.
Ostatni będą pierwszymi?...

pozycja|pozycja przed tygodniem|liczba tygodni w 50|liczba tygodni w 30 (liczba tygodni na pierwszym)
01 01 03 03 ELECTRIC VOICE - Maciej Januszko i Omni (3)
02 02 07 06 THE WILLING VICTIM - Von Hertzen Brothers
03 31 52 49 RIGHT IN TWO - Tool
04 04 28 28 CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera i Piotr Nalepa (3+1+2)
05 06 02 02 THE COMPANIONS - Sleepytime Gorilla Museum
06 03 08 08 PUPPET SHOW - Sleepytime Gorilla Museum
07 05 08 08 KARDAMON I PIEPRZ - Mikromusic
08 08 62 62 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec (34+1+3+2+1)
09 09 63 63 TO, CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek (4+2)
10 07 03 03 ABERINKULA - The Mars Volta
11 10 12 12 LATAWCE - Żywiołak
12 11 02 02 THE SALT CROWN - Sleepytime Gorilla Museum
13 15 07 05 FORMICARY - Sleepytime Gorilla Museum
14 13 14 14 THE MAN I LOVE - Rokia Traoré
15 16 29 29 MY LOVE IS LIKE A RED RED ROSE - Eva Cassidy (2+1)
16 12 08 08 DEFILADA - SBB
17 14 02 02 MEU JARDIM (MY GARDEN) - Yvonne Sanchez
18 17 17 16 ALL NIGHTMARE LONG - Metallica
19 18 12 12 NAWET GDY NOC POKRYWA CIENIEM ZIELONĄ ZIEMIĘ... - Osjan (2)
20 21 09 09 PIEŚŃ GIROLAMY - Osjan
21 19 02 02 ANGLE OF REPOSE - Sleepytime Gorilla Museum
22 NN 01 01 ALLELUJAH - Recoil
23 22 04 03 FALLING DOWN (AMORPHOUS ANDROGYNOUS A MONSTROUS PSYCHEDELIC BUBBLE REMIX) - Oasis
24 23 04 04 HINAUS - Traumhaus
25 27 08 05 ROBINSON - Wolna Grupa Bukowina
26 20 13 13 THIS I LOVE - Guns N' Roses
27 24 36 30 PRZYJDŹ DO MNIE DWA - Elżbieta Adamiak
28 26 21 21 SZUKAŁEM CIĘ WŚRÓD JABŁEK - Grzegorz Tomczak i Iwona Loranc
29 30 08 08 THE GREENLESS WREATH - Sleepytime Gorilla Museum
30 25 29 28 SUMMERTIME - Eva Cassidy

31 NN 01 00 YOUR HEART IS AS BLACK AS NIGHT - Melody Gardot
32 29 08 06 PIEŚŃ AFRYKAŃSKIEGO POŁYKACZA OGNIA - Osjan
33 28 03 01 WSPOMNIENIE - Grzegorz Turnau
34 33 63 61 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz, Dwa, Trzy (1)
35 32 43 41 SUMMERS LOST - Hurt
36 NN 01 00 THE RAIN - Melody Gardot
37 40 12 08 BLACKBALL - Bigelf
38 34 65 62 ZRÓB, CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
39 38 04 00 ONE DOVE - Antony & The Johnsons
40 37 08 00 TIME MUST HAVE A STOP - Votum
41 43 05 00 OSSUARY - Sleepytime Gorilla Museum
42 36 37 26 ZIELONA PANI ZIEMIO - Maryla Rodowicz i Seweryn Krajewski
43 41 06 02 MODLITWA O WSCHODZIE SŁOŃCA - Habakuk
44 35 15 12 UNDERNEATH THE STARS - The Cure
45 39 14 09 COUNTING SHEEP - Bigelf
46 46 05 00 MAM LEDWIE BLIZNĘ - Tadeusz Woźniak
47 42 09 06 GINEVRA - Osjan
48 44 05 00 NICZYM DŁUGA CIENKA STRUNA - Wolna Grupa Bukowina
49 48 19 10 CAMINHO - Dorota Miśkiewicz
50 NN 01 00 BATTLE FOR THE SUN - Placebo

wypadły:
45 42 04 00 ANIOŁ STRÓŻ - Elżbieta Wojnowska
47 46 03 00 CALEDONIA - Leon Jackson
49 44 09 05 18TH FLOOR BALCONY - Blue October
50 45 30 20 CAPE COD KWASSA KWASSA - Vampire Weekend

premiery - 1 [+1 powrót], bez zmian - 5, w dół - 18, do góry - 6

Podkreślone premiery, pogrubione nowości, zafioletowany powrót i zazielenione wszystkie awanse.

Nowości [jeszcze za darmo] na chomiku.
07.04.2009 10:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
notowanie 61 z 05 Przedmaturalnego 2008 r.

1 Sleepytime Gorilla Museum - In Glorious Times
2 Osjan - Po prostu

3 Melody Gardot - My One And Only Thrill
4 Recoil - subHuman

5 Marek Grechuta - Pieśni do słów Tadeusza Nowaka
6 Archive - Controlling Crowds
7 John McLaughlin - Floating Point
8 John Frusciante - The Empyrean

9 Basia - It's That Girl Again
10 Aleksandra Kwasniewska And The Belgian Sweets - Island Girl

11 Przemyslaw Gintrowski - Tren
12 Blue October - Approaching Normal
13 Steven Wilson - Insurgentes
07.04.2009 10:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #3
 
Super, że pojawia się TEN Recoil Icon_smile2 No i jak ładnie na liście płyt...
Tool zaskakuje. Za ich dyskografię też będę się musiał wziąć... Póki co z poznanych utworów zdecydowanie najbardziej podoba mi się "Right In Two".

Placebo - mimo wszystko miło, że się pojawia Icon_mrgreen

Moja prywatna galeria
07.04.2009 11:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 530
Dołączył: Nov 2008
Post: #4
 
Tool zadziwia Icon_eek2 Icon_smile2
myślałem, że Wspomnienie zwojuje więcej Icon_confused2
z Melody Gardot już śpieszę się zapoznać Icon_razz
07.04.2009 11:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #5
 
A Dylan albo jakaś Krall się pojawią? Icon_wink2 Ta druga widzę, że nawet na listę płyt się nie załapała Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.04.2009 12:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #6
 
ksch napisał(a):Super, że pojawia się TEN Recoil Icon_smile2
Mi też odpowiada, że ten utwór, który najbardziej misie podoba na płycie u mnie debiutuje. Icon_wink2
ksch o Toolu napisał(a):Za ich dyskografię też będę się musiał wziąć...
Ja mam przesłuchaną ostatnią płytę i dwie pierwsze.
ksch napisał(a):Póki co z poznanych utworów zdecydowanie najbardziej podoba mi się "Right In Two".
To może wrzucisz do siebie?
ksch napisał(a):Placebo - mimo wszystko miło, że się pojawia Icon_mrgreen
A co ten utwór Ci się nie podoba? Icon_wink2
bear napisał(a):myślałem, że Wspomnienie zwojuje więcej Icon_confused2
Ja też, ale widać nie zachwyca mnie.
aaktt napisał(a):A Dylan albo jakaś Krall się pojawią? Icon_wink2 Ta druga widzę, że nawet na listę płyt się nie załapała Icon_frown
Nie ma takiej możliwości nie załapać się na listę płyt. Tam się pojawiają wszystkie albumy, które przesłuchałem w całości do momentu ułożenia listy. I to jest powód, dla którego nie ma Diany Krall: poznałem Quiet Nights chyba dopiero we wtorek, a lista w 80% przypadków jest układana w niedzielę wieczorem. Dylan chyba aż tak misie nie podoba, ale daję sobie jeszcze możliwość zmiany zdania.
08.04.2009 03:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
No proszę elektroniczny Recoil ;] Ja przyznam, że straciłem orientację w tym co wyprawia tej projekt. Miałem okazję poznać z dwie płyty i bardzo mnie zawiodły. Alan Wilder jednak bez Depeche Mode nie jest już TYM Alanem Wilderem, chociażby z czasów Songs Of Faith And Devotion. Wielka szkoda, że zaczął działać na własną rękę, wielka...Alan wracaj do domu! Lider jest ok, słuchałem go kilka razy w ciągu ostatniego tygodnia...taka awangarda Icon_wink Coś słyszałem z repertuary Melody Gardot i chyba mi się podobało, więc mogę pokusić się o zapoznanie. Placebo to niespodzianka. Ale kurcze...kajmanowi i tobie się spodobało, a w tym samym momencie ja zacząłem czuć znużenie tym numerem i chociaż jest u mnie bardzo wysoko, to to nie jest to szczytowe Placebo. Bardzo dobre, ale...no dziwny przypadek z tym kawałkiem. Nie potrafię tego wyjaśnić.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.04.2009 03:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
fajnie, że Placebo się pojawia, choć nie sądzę, żeby coś sensownego zdziałało. ale lepsze to niż nic.
w pierwszej dziesiątce nie za bardzo "moja" muzyka, właściwie tylko Tool by pod to podchodził, choć akurat ten utwór do moich ich ulubionych nie należy.
"Latawce" są najwyżej z tych których naprawdę lubię. mam nadzieję, że sporo zdziałają na NL.
08.04.2009 03:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #9
 
saferłel napisał(a):a przyznam, że straciłem orientację w tym co wyprawia tej projekt. Miałem okazję poznać z dwie płyty i bardzo mnie zawiodły. Alan Wilder jednak bez Depeche Mode nie jest już TYM Alanem Wilderem
Ja się z tego cieszę. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Placebo to niespodzianka. Ale kurcze...kajmanowi i tobie się spodobało, a w tym samym momencie ja zacząłem czuć znużenie tym numerem [...] Nie potrafię tego wyjaśnić.
A ja nie potrafię tego zrozumieć...
ku3a napisał(a):fajnie, że Placebo się pojawia, choć nie sądzę, żeby coś sensownego zdziałało. ale lepsze to niż nic.
A gdzie się zaczyna 'coś sensownego'?
ku3a napisał(a):w pierwszej dziesiątce nie za bardzo "moja" muzyka
Jak teraz patrzę na listę to znowu wróciliśmy do sytuacji sprzed kilku tygodni, bo utworów, które tak naprawdę Ci się podobają jest niewiele. 5? 6? Mimo tego co tydzień komentujesz listę. Icon_smile2
ku3a napisał(a):właściwie tylko Tool by pod to podchodził, choć akurat ten utwór do moich ich ulubionych nie należy.
A który jest tym ulubionym? Byli u Ciebie na liście?
ku3a napisał(a):"Latawce" są najwyżej z tych których naprawdę lubię. mam nadzieję, że sporo zdziałają na NL.
Przyznam, że ja też liczę na dużo. Tym bardziej, że gdyby zgłosił je ktoś inny to u mnie byłyby na 7 miejscu.
09.04.2009 10:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
abd3mz napisał(a):A gdzie się zaczyna 'coś sensownego'?
ciężko powiedzieć. to nie jest funkcja jednoargumentowa czy nawet dwu-. myślę, że wejście do 30-ki byłoby już namiastką sensowności Icon_wink2.
abd3mz napisał(a):Jak teraz patrzę na listę to znowu wróciliśmy do sytuacji sprzed kilku tygodni, bo utworów, które tak naprawdę Ci się podobają jest niewiele. 5? 6?
tak, szybko licząc wyszło mi 6.
abd3mz napisał(a):Mimo tego co tydzień komentujesz listę. Icon_smile2
bo wiesz przecież, że i tak to jedna z moich ulubionych Icon_mrgreen . głównie ze względu na zasady Icon_wink2.
abd3mz napisał(a):A który jest tym ulubionym? Byli u Ciebie na liście?
w dziesiątce był tylko "Vicarious", a na dalszych pozycjach również "Jambi" i "The Pot". poza tym bardzo lubię "Schism" i "Stinkfist".
abd3mz napisał(a):Przyznam, że ja też liczę na dużo. Tym bardziej, że gdyby zgłosił je ktoś inny to u mnie byłyby na 7 miejscu.
na razie raczej nie mogę zdradzić na którym u mnie Icon_smile2. (choć ostateczne przesłuchanie dziś wieczorem...)
09.04.2009 11:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #11
 
Lider wciąż bardzo mocny Icon_wink2
A Tool faktycznie ostro się wziął . Piekny powrót do scisłej elity....
Z awansów Goryli cieszą mnie Towarzysze i Formicary.
Nowości znam w 75 %. I nie znam tylko najwyzszej.
A z tych co znam to bardzo mi się podoba druga i najniższa. Icon_biggrin3
09.04.2009 02:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #12
 
ku3a napisał(a):bo wiesz przecież, że i tak to jedna z moich ulubionych Icon_mrgreen . głównie ze względu na zasady Icon_wink2 .
Ufff. Dobrze, że zdecydowałem się na zasadę, że utwór musi pochodzić z ostatniego płyty artysty i nie może być starszy niż dwa lata [rocznikowo]. Icon_wink2
ku3a napisał(a):(choć ostateczne przesłuchanie dziś wieczorem...)
Ja właśnie skończyłem.
Cytat:Lider wciąż bardzo mocny Icon_wink2
Rzeczywiście, ale każdy utwór z pierwszej 9 mógłby być na pierwszym i dla mnie nie byłoby to zaskoczenie.
Aro napisał(a):Nowości znam w 75 %. I nie znam tylko najwyzszej.
Myślę, że to utwór w Twoim stylu.
09.04.2009 04:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
abd3mz napisał(a):Ufff. Dobrze, że zdecydowałem się na zasadę, że utwór musi pochodzić z ostatniego płyty artysty i nie może być starszy niż dwa lata [rocznikowo]. Icon_wink2
nie doszukuj się dziegciu Icon_smile2
09.04.2009 05:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Wiem, że nie potrafisz, też nie potrafię zrozumieć dlaczego nie ma tu Soap&Skin np. Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.04.2009 05:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 500
Dołączył: Aug 2008
Post: #15
 
Być może już ktoś o to pytał, ale... dlaczego rok 2008 ma u ciebie 16 miesięcy (i rośnie) :roll: :?:

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
09.04.2009 07:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #16
 
ku3a napisał(a):nie doszukuj się dziegciu Icon_smile2
Spokojnie. Proporcje są zachowane. Icon_smile2
saferłel napisał(a):nie potrafię zrozumieć dlaczego nie ma tu Soap&Skin np. Icon_razz2
Może teraz się uda...
Miszon napisał(a):Być może już ktoś o to pytał, ale... dlaczego rok 2008 ma u ciebie 16 miesięcy (i rośnie) :roll: :?:
Tak wprost to chyba nie. Icon_wink2
1. To był bardzo dobry rok.
2. A dlaczego ma mieć 12? Już misie to znudziło. Nie myślmy tylko schematami.
09.04.2009 08:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
Re: 66 notowanie z 05.16.2008
Ciekawostką jest, że zarówno powrót do 30 jak i w niej premiera to utwory, które były na mojej liście w 2007 roku. O Toolu już pisałem, teraz o Recoil. Wtedy zagościły dwa utwory, pierwszy z nich to było właśnie Allelujah, które dotarło do 2 miejsca, lecz niestety bardzo szybko zniknęło wsparcie.
O nowościach poza top30 powiem, że z dwoma się zapoznam i pewnie (pamiętając poprzednią płytę) przypadną mi do gustu, a Placebo bardzo mnie cieszy.
10.04.2009 09:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
ksch napisał(a):Super, że pojawia się TEN Recoil Icon_smile2 No i jak ładnie na liście płyt...
Tool zaskakuje. Za ich dyskografię też będę się musiał wziąć... Póki co z poznanych utworów zdecydowanie najbardziej podoba mi się "Right In Two".
Ja też uważam, że bardzo dobrze, że to ten utwór, chociaż zs drugiej strony, gdyby był inny (poza Pray) może skusiłbym się na poznanie.
Co do Toola to mimo, że sporo utworów bardzo lubię, to podzielam Twoją opinię.
10.04.2009 09:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
saferłel napisał(a):1. No proszę elektroniczny Recoil ;] Ja przyznam, że straciłem orientację w tym co wyprawia tej projekt. Miałem okazję poznać z dwie płyty i bardzo mnie zawiodły.
2. Alan Wilder jednak bez Depeche Mode nie jest już TYM Alanem Wilderem, chociażby z czasów Songs Of Faith And Devotion.
3. Wielka szkoda, że zaczął działać na własną rękę, wielka...Alan wracaj do domu! Lider jest ok, słuchałem go kilka razy w ciągu ostatniego tygodnia...taka awangarda Icon_wink
4. Coś słyszałem z repertuary Melody Gardot i chyba mi się podobało, więc mogę pokusić się o zapoznanie.
5. Placebo to niespodzianka. Ale kurcze...kajmanowi i tobie się spodobało, a w tym samym momencie ja zacząłem czuć znużenie tym numerem i chociaż jest u mnie bardzo wysoko, to to nie jest to szczytowe Placebo. Bardzo dobre, ale...no dziwny przypadek z tym kawałkiem. Nie potrafię tego wyjaśnić.
1. Ja poznałem na razie dwa utwory i na pewno do nagrań tego zespołu wrócę.
2. Akurat Depeche Mode w całej swojej karierze zachwyciło mnie jednym utworem, a Recoil dwoma z dwóch poznanych, więc może chyba faktycznie nie jest tym, ale to tylko mnie cieszy.
3. Ja powiem na odwrót. Panowie z DM, przestańcie nagrywać wspólnie, to wam tylko dobrze zrobi. Bo i na ostatniej płycie Gahana było kilka perełek, których jakoś u Depeche znaleźć nie mogę.
4. Ja się też pokuszę, tylko musi mnie ktoś poinstruować, jak zdobywać płyty.
5. No cóż, dla mnie brzmi zupełnie inaczej niż dotychczas znane mi ich utwory, lśni pomysłami, jest niesamowicie spójne i do tego bardzo expresyjne. Może słuchałeś go częściej niż ja, ale ja przy nastym przesłuchaniu wyłapuję nowe smaczki.
10.04.2009 09:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
ku3a napisał(a):
abd3mz napisał(a):A który jest tym ulubionym? Byli u Ciebie na liście?
1. w dziesiątce był tylko "Vicarious", a na dalszych pozycjach również "Jambi" i "The Pot". poza tym bardzo lubię "Schism" i "Stinkfist".
abd3mz napisał(a):Przyznam, że ja też liczę na dużo. Tym bardziej, że gdyby zgłosił je ktoś inny to u mnie byłyby na 7 miejscu.
2. na razie raczej nie mogę zdradzić na którym u mnie Icon_smile2. (choć ostateczne przesłuchanie dziś wieczorem...)
Jambi i Pot też u mnie było, ale Jambi nigdy nie pokonało RIT. Vicarius i Schizm też miałyby szansę, gdyby moja lista zaistniała wcześniej.
2. Jeżeli mówisz o utworzę w kontekście ostatniego przesłuchania, to raczej jest mocno wysoko. U mnie jest... myślę, że Sebastian wie.
10.04.2009 09:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości