Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ava Max - So Am I
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 445
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #1
Ava Max - So Am I
"So Am I" to nowy singiel amerykańskiej popowej wokalistki Avy Max.

[Obrazek: 81ynMCRUw2L._SS280_.jpg]


[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
07.03.2019 08:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #2
RE: Ava Max - So Am I
Czy tylko mi się wydaje, że to brzmi prawie tak samo jak "Sweet But Psycho"? Nawet układ zwrotek jest chyba taki sam
08.03.2019 12:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #3
RE: Ava Max - So Am I
Gaspard napisał(a):Czy tylko mi się wydaje, że to brzmi prawie tak samo jak "Sweet But Psycho"?
oj tam, oj tam. Wcale nie.

Po prostu Ava ma dobrych producentów i wszystko brzmi u niej dobrze Icon_lol
dla mnie kolejny dobry. mocny, popowy, przebojowy, interesujący strzał, który się wyróżnia w mainstreamie.
17.03.2019 06:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #4
RE: Ava Max - So Am I
A ja jestem póki co na nie. "Sweet but Psycho" było o wiele bardziej energiczne. Tutaj jest niby przebojowo, ale tak naprawdę bez powera. No ale radia nas będą tym męczyć niemiłosiernie, więc pewnie się przekonam.
18.03.2019 08:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 398
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: Ava Max - So Am I
dejmieeen napisał(a):No ale radia nas będą tym męczyć niemiłosiernie, więc pewnie się przekonam.
Myślałem, że to działa odwrotnie czyli skoro radia męczą to się do utworu zniechęca.
18.03.2019 05:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #6
RE: Ava Max - So Am I
(18.03.2019 05:14 PM)kajman napisał(a):  Myślałem, że to działa odwrotnie czyli skoro radia męczą to się do utworu zniechęca.

Syndrom sztokholmski, ot i co.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
18.03.2019 05:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
RE: Ava Max - So Am I
Tomekk napisał(a):oj tam, oj tam.
Dokładnie.
Na razie patent jeszcze się sprawdza, poza tym - nawet przy lekkiej obniżce formy to i tak jest o niebo lepsze od 98-99% dzisiejszej muzyki komercyjnej.
26.03.2019 11:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #8
RE: Ava Max - So Am I
(18.03.2019 05:14 PM)kajman napisał(a):  
dejmieeen napisał(a):No ale radia nas będą tym męczyć niemiłosiernie, więc pewnie się przekonam.
Myślałem, że to działa odwrotnie czyli skoro radia męczą to się do utworu zniechęca.

No wiesz, różnie bywa. Ja czasami mam tak, że coś, co mi się nie podoba jest we mnie wtłaczane na tyle, że w końcu się przekonuję. Tak mam z "Kurierem", które odstaje od kompozycji Zalewskiego, ale tyle razy słyszałem w ostatnim czasie, że się wkręciło. Podobnie zapowiada się z nowym Mrozem.
27.03.2019 08:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości