Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na życzenie Pawła
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 640
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Na życzenie Pawła
Mogę tylko powiedzieć, że był totalny odlot. Podróż z Garym, wspólna wędrówka na Myśliwiecką, spotkanie z Markiem, potem zapowiedzi, a już całkiem potem wspólne gadanie na tle top100 do 6 rano. A potem... no na razie wystarczy.
Ale może o tym, co mnie najbardziej zdopingowało do napisania tego postu.
Już przed siódmą umówiłem się z Balonikiem, że zrobię to, co zrobiłem później. No i o 19.21 lub 22 puściłem farbę na temat mycharts. Planowałem też pozdrowić Was, ale tak bardzo myślałem o krótkim podaniu informacji o nas i podaniu adresu, że jakoś tego nie zrobiłem.
Potem już w Leśnej Polanie wiedząc, że sześciu z 16 zlotowiczów postuje na mychartsie rzuciłem hasło, żeby następny Zlot był podwójny, IV Forum LP3 i zarazem I Mychats. Odzew był pozytywny i chyba wtedy wyszło szydło z worka, że mychartowców jest tam jeszcze 2 więcej niż przypuszczałem. Myślę, że da się coś takiego zrealizować.
To może na tyle, bo cały czas mam zaległości w spaniu.
25.09.2007 12:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
kajman napisał(a):Planowałem też pozdrowić Was, ale tak bardzo myślałem o krótkim podaniu informacji o nas i podaniu adresu, że jakoś tego nie zrobiłem.
nie ma problemu, kontrolowalem sytuacje Icon_smile2
25.09.2007 12:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #3
Re: Na życzenie Pawła
Jakoś ten temat umknął mojej uwadze :roll:
kajman napisał(a):Potem już w Leśnej Polanie wiedząc, że sześciu z 16 zlotowiczów postuje na mychartsie rzuciłem hasło, żeby następny Zlot był podwójny, IV Forum LP3 i zarazem I Mychats. Odzew był pozytywny i chyba wtedy wyszło szydło z worka, że mychartowców jest tam jeszcze 2 więcej niż przypuszczałem.
nadal dokładnie pamiętam Twoje zdumienie malujące sie na twarzy Icon_mrgreen to było naprawdę niezłe Icon_razz
jak widać, mimo że minęły już ponad dwa tygodnie, mam przed oczami zlot nawet, gdy opadają mi powieki... Icon_mrgreen
09.10.2007 06:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości