Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 863 - 23.09.2007
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 863 - 23.09.2007
Ech, zlot... A wczesniej pochlaniajace duzo czasu przygotowania do niego. W rezultacie mniej sluchalem muzyki w tym tygodniu. To znaczy mam na mysli muzyki z mojej listy, bo bardzo duzo przeroznych przebojow wszechczasow Icon_razz. Zaczne dzis od listy plyt. Duzo w ostatnim tygodniu sluchalem zeszlotygodniowych nowosci, a szczegolnie trzech najwyzszych. W rezultacie... zajely one cale podium! Jaki z tego wniosek? Ze "Send Away The Tigers" spada z pierwszego miejsca po dziesieciu tygodniach i to od razu na czwarte miejsce. A wygralo Muse. A biorac pod uwage, ze "poprzednia" plyta wrocila o kilka oczek to w ogole byl udany dla nich tydzien. Happysad juz na drugim i mam nadzieje, ze bedzie mocno atakowac pozycje lidera. Piosenki awansuja, ale skromnie, przy czym jest to zwiazane z tym, ze jak napisalem na samym poczatku, to byl troche dziwny muzycznie tydzien.

A w piosenkach? W pierwszej szostce male zmiany, ale ona byla bardzo mocna i wiedzialem, ze raczej nikt im nie zagrozi. Za tydzien jednak moze juz byc inaczej, poniewaz zaraz za szostka pojawia sie wciaz bardzo zyskujacy Bruce Springsteen. To dopiero jego druga piosenka u mnie w dziesiatce, po "Streets Of Philadelphia". Druga nowosc w dziesiatce to Plain White T's i to ich pierwszy kawalek na mojej liscie. Spodobalo mi sie od pierwszego przesluchania, gdy kiedys przypadkiem zobaczylem teledysk w tv.

W dziesiatce nie ma juz zadnego Manic Street Preachers... W dodatku wszystko spada, lacznie z wspomniana plyta, wiec to na pewno nie ich najlepszy okres. Ale z drugiej strony kto by nie chcial miec trzech piosenek w trzydziestce i plyty na czwartym miejscu?!

Nowosci dzis sa dwie. Wyzej Ira, ale nie ta singlowa - ta tytulowa z plyty. Plyta mocno zyskala, piosenka dostala sie na liste, wiec to bardzo dobry tydzien dla zespolu. "Troche wolniej" nie jest najlepszym wyborem na pierwszy singiel promujacy. Mam nadzieje, ze "Londyn 08:15" doczeka sie swojej kolejki. Druga nowosc - Serj Tankian. Czy musze pisac cos wiecej? Icon_mrgreen Ktos sie nie spodziewal tej nowosci? Reka do gory. Nie widze. I slusznie Icon_smile2.

Notowanie 863:

01. 01. 04. 04. If You Were A Sailboat - Katie Melua
02. 02. 07. 07. Bleed It Out - Linkin Park
03. 03. 03. 03. Take Her Back - The Pigeon Detectives
04. 06. 04. 04. Fluorescent Adolescent - Arctic Monkeys
05. 05. 05. 05. M.I.A. - Avenged Sevenfold
06. 04. 03. 03. Ten Ton Brick - Hurt
07. 14. 01. 01. Radio Nowhere - Bruce Springsteen
08. 07. 15. 15. Map Of The Problematique - Muse
09. 16. 01. 01. Hey There Delilah - Plain White T's
10. 08. 02. 02. 1973 - James Blunt

11. 09. 04. Evolution - Korn
12. 12. 28. The 80's - Robbie Williams
13. 10. 10. AutumnSong - Manic Street Preachers
14. 11. 08. Goodbye - Lionel Richie
15. 13. 07. The Unthinking Majority - Serj Tankian
16. 22. 02. Sing For Absolution - Muse
17. 20. 03. The Price We Pay - Clawfinger
18. 19. 02. Długa droga w dół - Happysad
19. 17. 05. Nienasycenie - Less Is More
20. 18. 16. Imperial Bodybags - Manic Street Preachers
21. 15. 08. Bouncing Off Clouds - Tori Amos
22. 24. 02. Milowy las - Happysad
23. 25. 17. Icky Thump - The White Stripes
24. NN. 01. Londyn 08:15 - Ira
25. 27. 03. The Pretender - Foo Fighters
26. 29. 17. Running Up That Hill - Placebo
27. NN. 01. Empty Walls - Serj Tankian
28. 23. 04. Londyn dzwoni - Radio Bagdad
29. 21. 21. Surrender - Billy Talent
30. 26. 13. I'm Just A Patsy - Manic Street Preachers

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

28. 05. 14 - Paula Cole
30. 03. True Love Will Never Fade - Mark Knopfler

Legenda:
Pierwsza dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, liczba tygodni w dziesiatce, liczba tygodni w dziesiatce pod rzad.
Druga i trzecia dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, licza tygodni w trzydziestce.

Lista płyt. Notowanie 851:

01. 02. 02. 02. Absolution - Muse
02. 03. 02. 02. Nieprzygoda - Happysad
03. 06. 02. 02. Londyn 08:15 - Ira
04. 01. 13. 13. Send Away The Tigers - Manic Street Preachers
05. 05. 08. 04. Favourite Worst Nightmare - Arctic Monkeys
06. 09. 58. 58. Black Holes And Revelations - Muse
07. 10. 14. 14. Icky Thump - The White Stripes
08. 07. 02. 02. Call Me Irresponsible - Michael Buble
09. 04. 11. 11. Libertad - Velvet Revolver
10. 08. 20. 20. Razorlight - Razorlight
24.09.2007 11:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
01. 01. 04. 04. If You Were A Sailboat - Katie Melua - bardzo się cieszę że broni ale trochę jest to po części jakby druga część Nine Million Bicycles

Arctic Monkeys zamiast Hurtu... hmmm... Hurt jest bardziej energetyzyjący a AM szybko się nudzi

07. 14. 01. 01. Radio Nowhere - Bruce Springsteen - Ach Tomasz skąd Ty To masz :?:

09. 16. 01. 01. Hey There Delilah - Plain White T's - a to jest wynik zbiorowej świadomości forum LP3

15. 13. 07. The Unthinking Majority - Serj Tankian - dobry song do poczekalni na 20 tygodni

17. 20. 03. The Price We Pay - Clawfinger - niestety jak dla mnie za ostre i mało melodyjne

24. NN. 01. Londyn 08:15 - Ira - się zapoznam Icon_smile2

12. 12. 28. The 80's - Robbie Williams - cieszy mnie że tak się trzyma

14. 11. 08. Goodbye - Lionel Richie - jak przyjdzie nowy prezenter LP3 możnaby ponownie wylansować utwór na powitanie np. WELCOME TO THE JUNGLE Guns N' Roses Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
24.09.2007 11:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Konrad napisał(a):jest to po części jakby druga część Nine Million Bicycles
ha, dobre! Dla mnie NMB to straszliwa chala Icon_mrgreen
Konrad napisał(a):Ach Tomasz skąd Ty To masz :?:
a chcesz? nie pamietam skad mam, pewnie z forum LP3
Konrad napisał(a):Hey There Delilah - Plain White T's - a to jest wynik zbiorowej świadomości forum LP3
i znowu nietrafiony strzal, bo to mi sie spodobalo zanim zostalo wrzucone do NL3 i zanim pojawilo sie w zestawie do glosowania na LP3, nie mowiac o promowaniu tego na forum.
Konrad napisał(a):The Price We Pay - Clawfinger - niestety jak dla mnie za ostre i mało melodyjne
no wlasnie, dla mnie obydwa Serje sa... za bardzo melodyjne Icon_mrgreen
Konrad napisał(a):Londyn 08:15 - Ira - się zapoznam Icon_smile2
zachecam Icon_smile2
Konrad napisał(a):The 80's - Robbie Williams - cieszy mnie że tak się trzyma
szosty tydzien poza dziesiatka, a byl na miejscach 11, 11, 11, 12, 12, 12 Icon_mrgreen
24.09.2007 11:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Jednak Knopflerowi nie udało się utrzymac.
Za to Robbie wciąz blisko top 10. Czyżby ma nadzieję na nieoczekiwany powrót do elity? Brce już na kolejnej liście mocno w górę. Ciekawe czy zlot mial jakiś na to wpływ...
Nowy Serj Tankian, którego oczywiście nie znam może poradzi sobie lepiej niż The Unthinking Majority, który powolutku osuwa się. Za to Placebo się uratowało, oraz dwa Happysady w górę! ostatnio u Ciebie piosenki Happysadu wchodzą na liste parami Icon_lol

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
25.09.2007 09:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
ku3a napisał(a):ha, dobre! Dla mnie NMB to straszliwa chala

Icon_eek2 Dla mnie to jedna z lepszych piosenek. Chociaż gdy wysłuchałem "I Cried For You" to bardziej mi się podobało.

ku3a napisał(a):i znowu nietrafiony strzal, bo to mi sie spodobalo zanim zostalo wrzucone do NL3 i zanim pojawilo sie w zestawie do glosowania na LP3, nie mowiac o promowaniu tego na forum.

A to zwracam honor Icon_wink2

ku3a napisał(a):zachecam

Już się zapoznałem i muszę przyznać że dobre

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
25.09.2007 10:39 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
tadzio3 napisał(a):Ciekawe czy zlot mial jakiś na to wpływ...
na mnie akurat nie, bo juz w pierwszych dniach tygodnia Bruce mocno zyskal na sympatii
tadzio3 napisał(a):ostatnio u Ciebie piosenki Happysadu wchodzą na liste parami Icon_lol
rzeczywiscie Icon_smile2
a teraz najblizej wejscia jest "Nieprzygoda". Musze pomyslec kogo do niej dolaczyc Icon_wink2.
25.09.2007 01:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #7
 
ku3a napisał(a):01. 01. 04. 04. If You Were A Sailboat - Katie Melua
Nie trawię nowej piosenki Katie. Icon_confused2
Cytat:02. 02. 07. 07. Bleed It Out - Linkin Park
Ach, ten Linkin Park. Icon_wink2
ku3a napisał(a):22. 24. 02. Milowy las - Happysad
Leć do góry, leć!

Co do Bruca u mnie jest w świetnej formie od początku i ostatnio nawet o 15 oczek poszedł w górę.
25.09.2007 09:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Jeśli Katie nie pokpi sprawy to za tydzień może będziemy mieli podobny numer 1. Icon_smile2
Poza tym w dziesiątce cieszą dwie sprawy. Po pierwsze piękny awans do niej Bruce'a, a po drugie nadal dobra forma "ciapowatej" piosenki. Icon_wink2
Taka seria jak MSP nie zdarza się często, więc spadek z 1 miejsca nie boli. Zwłaszcza, że zastąpiła ją płyta jeszcze znakomitsza. Icon_smile2 A co do MSP to chyba zabrakło im jednego do pełni szczęścia(jak na razie), czyli 1 miejsca na liście utworów.
"Surrender" już blisko wypadki, ale może się obroni jak "RUTH". No i "Icky" awansował. Icon_smile2
Nowości jeszcze nie znam, ale na Serja i Irę zarzucam właśnie sieć. Icon_wink2
25.09.2007 10:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
prosze, proszę! Strajpsi i Placebo do góry.
Kusi mnie zapoznanie z wyższym Happysadem i nową Irą, ale to już nie w tym tygodniu.
25.09.2007 10:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Gary napisał(a):A co do MSP to chyba zabrakło im jednego do pełni szczęścia(jak na razie), czyli 1 miejsca na liście utworów.
tak, tego wciaz nie maja i to nie tylko w tym roku, ale i w ogole. Moznaby napisac, ze juz nie bede w tym roku, bo nie przewiduje sukcesu "Indian Summer", ale sukcesu "ciapowatej" tez nie przewidywalem, a tu prosze jaki rewelacyjny wynik!
25.09.2007 11:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
ku3a napisał(a):a teraz najblizej wejscia jest "Nieprzygoda". Musze pomyslec kogo do niej dolaczyc
"Nieprzygoda" od wczoraj bardzo mi się podoba i jest na razie drugim moim ulubionym kawałkiem po "Milowym lesie". Świetny tekst.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
26.09.2007 09:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Szokuje mnie obecność "Absolution" na liście płyt, ale przecież kiedyś musiało się na niej znaleźć. Jest zresztą na jedynej słusznej pozycji Icon_wink2
Bardzo mnie ciekawią pozycje 2 i 3 na liście płyt.
Fajnie, że jest "Sing For Absolution". Bardzo lubię ten utwór, ale na płycie jest sporo bardziej przebojowych.

Niestety po długiej obecności sporo świeżych rzeczy nie znam... Pierwsze miejsce jest trochę zaskakujące, ale całkiem niezłe. Sam nie wiem czy wolałbym Linkin Park czy Katie...
Trzecie miejsce jest też sporą niespodzianką. To pierwsza lista, na której radzi sobie lepiej niż poprzedni singiel. Ja jeszcze znam to zbyt słabo, żeby u mnie się pojawiło...
Kolejne trzy pozycje pokrywają się z moją pierwszą szóstką.
Fascynacja MSP powoli przechodzi...

Nieźle się trzyma Less Is More. Foo Fighters radzi sobie niespecjalnie, podobnie jak u mnie... Ale to się może jeszcze zmienić.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
27.09.2007 02:07 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
mrsap napisał(a):Fajnie, że jest "Sing For Absolution". Bardzo lubię ten utwór, ale na płycie jest sporo bardziej przebojowych.
a mi od poczatku podoba sie najbardziej. Tak na szybko jakbym mial robic top moich ulubionych utworow z tej plyty to by bylo tak:
1. Sing For Absolution
2. Time Is Running Out
3. Endlessly
4. Hysteria
ale czwarte miejsce to dlatego, ze wczesniej znalem, wiec ma fory, jest juz kilka innych piosenek, ktore gonia i byc moze za kilka tygodnie "Hysteria" w tej klasyfikacji bedzie gdzies na 7-8 miejscu.
mrsap napisał(a):Ja jeszcze znam to zbyt słabo, żeby u mnie się pojawiło...
pojawilo sie w zestawie do glosowania na LP3, choc nie spodziewam sie sukcesow...
mrsap napisał(a):Kolejne trzy pozycje pokrywają się z moją pierwszą szóstką.
a myslalem, ze bardziej podkreslisz znakomite rezultaty "Ten Ton Brick" Icon_smile2
mrsap napisał(a):Fascynacja MSP powoli przechodzi...
ale kto wie czy nie zadebiutuja "Indian Summer" albo "Suicide Is Painless" Icon_mrgreen
mrsap napisał(a):Foo Fighters radzi sobie niespecjalnie
jak to niespecjalnie - nie dosc, ze bardzo mi sie podoba, to jeszcze weszlo na liste i wyprzedzilo kilku przeciwnikow Icon_smile2
27.09.2007 02:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #14
Re: notowanie 863 - 23.09.2007
ku3a napisał(a):To znaczy mam na mysli muzyki z mojej listy, bo bardzo duzo przeroznych przebojow wszechczasow Icon_razz.
na szczęście na topowym szczycie był najlepszy z możliwych wszech-przebojów Icon_mrgreen (to tak na marginesie)

Świetne nowości! Oczywiście wszyscy spodziewali się Serja Icon_wink2

ku3a napisał(a):01. 01. 04. 04. If You Were A Sailboat - Katie Melua
Piękne miejsce pierwsze Icon_biggrin3
ku3a napisał(a):02. 02. 07. 07. Bleed It Out - Linkin Park
drugie też bardzo fajne Icon_razz

Arctic Monkeys i Bruce Springsteen awansują.... Icon_smile2
Szkoda ze Muse spada Icon_frown

ku3a napisał(a):29. 21. 21. Surrender - Billy Talent
jeszcze się trzyma Icon_exclaim Icon_biggrin3
27.09.2007 09:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Lilian napisał(a):Szkoda ze Muse spada Icon_frown
Lilian napisał(a):jeszcze się trzyma Icon_exclaim Icon_biggrin3
smucisz sie spadkiem o jedno oczko, a cieszysz ze spadku o 8? Icon_cool2
Lilian napisał(a):na szczęście na topowym szczycie był najlepszy z możliwych wszech-przebojów Icon_mrgreen
tak, dobry Top byl wybrany Icon_razz
27.09.2007 09:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #16
 
ku3a napisał(a):smucisz sie spadkiem o jedno oczko, a cieszysz ze spadku o 8? Icon_cool2
nie ciesze się ze spadku "Surrender", ale mam świadomość że mogłoby go tu już nie być....
dlatego ciesze sie, że jeszcze jest na liście (zawiłe to, co nie? Icon_lol)

ku3a napisał(a):tak, dobry Top byl wybrany Icon_razz
Icon_smile2
też tak sądzę Icon_razz
27.09.2007 09:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
ale "Map" tez mogloby juz nie byc, a jest 20 oczek wyzej niz Billy Talent Icon_cool2
27.09.2007 09:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #18
 
tak, ale Billy Talent jest troche dłużej (całe 6 tygodni) na Twojej liście od Muse... Icon_wink2
27.09.2007 09:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #19
 
Heh, trudno Cię przekonać, Kubo, do mojego punktu widzenia...

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
27.09.2007 09:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #20
Re: notowanie 863 - 23.09.2007
ku3a napisał(a):If You Were A Sailboat - Katie Melua
być może za tydzień u mnie to będzie nr 1 - dużo na to wskazuje Icon_smile2
ku3a napisał(a):Radio Nowhere - Bruce Springsteen
Hey There Delilah - Plain White T's
bardzo fajne nowości w top 10 BOSS u mnie debiutuje w top30.
ku3a napisał(a):18. 19. 02. Długa droga w dół - Happysad
22. 24. 02. Milowy las - Happysad
jednak singelek niżej Icon_wink2 mnie na razie tak naprawdę wziął singel i raczej utwór tytułowy z płyty.
ku3a napisał(a):23. 25. 17. Icky Thump - The White Stripes
jeszcze nie koniec kareiry tego kawałka u CIebie i bardzo dobrze!!!
Jeśli chodzi o Londyn to zdecydowanie wolę ten "dzwoniący" od 8:15

THE WHITE STRIPES w płytach też do góry Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.09.2007 10:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości