Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
P.L.P. Notowanie 743 z 28.03.2009 r.
emigrant
Unregistered

 
Post: #21
 
THE SEDAN VAULT - Unidentified flying subjects (BELGIA) Wszystkim to polecam więc i Tobie też. Zajrzyj do nas. http://e-migrant.eu/filmy,top_lista_prze...d,423.html
29.03.2009 11:25 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #22
 
emigrant napisał(a):Zajrzyj do nas.

spoko, zaglądam od pewnego czasu regularnie i głosuję nawet co tydzień!
ale Ty nawet o tym nie wiesz Icon_smile


Listoholik: http://lista-lista.bloog.pl
29.03.2009 11:28 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #23
 
Listoholik napisał(a):
emigrant napisał(a):Zajrzyj do nas.

spoko, zaglądam od pewnego czasu regularnie i głosuję nawet co tydzień!
ale Ty nawet o tym nie wiesz Icon_smile


Listoholik: http://lista-lista.bloog.pl

Teraz już wiem. Dzięki
30.03.2009 12:23 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
a jednak Depesze na pierwszym. pomimo wysokiego debiutu, nie spodziewałem się.
no i Twoja pierwsza dwójka jest w mojej dziesiątce Icon_mrgreen .
a jeśli chodzi o chomika to ja ściągam czasem coś, ale przyznam, że wybieram dość losowo zwykle jeden utwór, czasem dwa, bo nasze gusta bardzo się jednak różnią i po prostu to co ściągam i tak potem jest daleko od wejścia na moją listę, więc nie mam potrzeby ściągać więcej.
30.03.2009 10:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #25
 
ku3a napisał(a):przyznam, że wybieram dość losowo zwykle jeden utwór, czasem dwa, bo nasze gusta bardzo się jednak różnią

bo to jest tak, że ja lubię BARDZO DOBRĄ muzykę, a Ty z tej mojej BARDZO DOBREJ muzyki lubisz tylko jakiś procent, stąd nieraz te z Twojej strony strzały w płot Icon_wink2
30.03.2009 05:14 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 762
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Listoholik napisał(a):
ku3a napisał(a):przyznam, że wybieram dość losowo zwykle jeden utwór, czasem dwa, bo nasze gusta bardzo się jednak różnią
bo to jest tak, że ja lubię BARDZO DOBRĄ muzykę, a Ty z tej mojej BARDZO DOBREJ muzyki lubisz tylko jakiś procent, stąd nieraz te z Twojej strony strzały w płot Icon_wink2
No cóż, ja znam zdecydowaną większość utworów z Twojej czołówki i jakoś bardzo niewiele bardzo dobrej muzyki mogę się tak doszukać, chociaż zdarzają się i perełki. Najczęściej jest to jednak elektroniczna wersja disco lub (czasem a zarazem) błahe, ckliwe pioseneczki.
30.03.2009 11:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #27
 
kajman napisał(a):1. znam zdecydowaną większość utworów z Twojej czołówki
kajman napisał(a):2. bardzo niewiele bardzo dobrej muzyki mogę się tak doszukać
kajman napisał(a):3. zdarzają się perełki
kajman napisał(a):4. Najczęściej jest to jednak elektroniczna wersja disco
kajman napisał(a):5. lub błahe, ckliwe pioseneczki


1. cóż za poświęcenie z Twojej strony, normalnie matka Teresa z ciebie, i beatyfikacja jeszcze za życia Icon_razz2

2. wiem Icon_biggrin3 jaki pan, takie i jego szukanie Icon_razz

3. ja perły rzucam tu przed wieprze, jedną na tysiąc utworów Icon_razz

4. gdybyt nie to disco, to może nie byłoby wcale takiego Sleepytime Gorilla Museum? ;-> próbowałeś na ten aspekt istnienia disco popatrzeć z innej strony? wzajemnych zależności, przenikania... tego, że panowie z Vader na codzień słuchali Anny Jantar
a młodzi chłopcy z Kumka Olik w dzieciństwie np. Modern Talking Icon_eek2

5. takie pioseneczki są dobre na wszystko, juz Starsi Panowie o tym pisali, ale nie ty Icon_razz


reasumują kajman, to dzięki za opinię: jesteś wielki! widocznie dużo mleka piłeś w dziecinstwie, te 40 lat temu Icon_wink2
31.03.2009 12:11 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 762
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):1. znam zdecydowaną większość utworów z Twojej czołówki
kajman napisał(a):2. bardzo niewiele bardzo dobrej muzyki mogę się tak doszukać
kajman napisał(a):3. zdarzają się perełki
kajman napisał(a):4. Najczęściej jest to jednak elektroniczna wersja disco
kajman napisał(a):5. lub błahe, ckliwe pioseneczki
1. cóż za poświęcenie z Twojej strony, normalnie matka Teresa z ciebie, i beatyfikacja jeszcze za życia Icon_razz2
2. wiem Icon_biggrin3 jaki pan, takie i jego szukanie Icon_razz
3. ja perły rzucam tu przed wieprze, jedną na tysiąc utworów Icon_razz
4a. gdybyt nie to disco, to może nie byłoby wcale takiego Sleepytime Gorilla Museum?
4b. ;-> próbowałeś na ten aspekt istnienia disco popatrzeć z innej strony? wzajemnych zależności, przenikania...
4c. tego, że panowie z Vader na codzień słuchali Anny Jantar
4d. a młodzi chłopcy z Kumka Olik w dzieciństwie np. Modern Talking Icon_eek2
5. takie pioseneczki są dobre na wszystko, juz Starsi Panowie o tym pisali, ale nie ty Icon_razz
6. reasumują kajman, to dzięki za opinię: jesteś wielki!
7. widocznie dużo mleka piłeś w dziecinstwie, te 40 lat temu Icon_wink2
1. Ani ze mnie matka, ani tym bardziej Teresa. Gdybym nie brał pod uwagę, że czasem na coś trafię, to bym nie poznawał.
2. Szukanie jest dobre, tylko w materiale niewiele ciekawego można znaleźć.
3. No proszę, to z tego wynika, że część znalezionych przeze mnie pereł to fałszywki?
4a. Może by nie było, a może byłoby 10 na tak wysokim poziomie.
4b. Może u są jakieś dobre aspekty, ja uważam, że więcej jest negatywnych.
4c. To dobrze, że nie Jarockiej, bo by się chyba z rozpaczy zapili.
4d. To teraz się nie dziwię, że są tacy beznadziejni (sorry, powinienem napisać, że efektem tego może być nagranie tak beznadziejnego utworu jak Zasapane poniedziałki).
5. To jest kabaret, które po części żywi się kpiną, więc czy piosenka była na poważnie?
6. Niestety nie aż tak, ku3a jest większy Icon_wink2 .
7. Oj piłem bardzo dużo. Teraz też piję, ale niestety nie rosnę. Icon_frown
31.03.2009 01:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #29
 
kajman napisał(a):5. To jest kabaret, które po części żywi się kpiną, więc czy piosenka była na poważnie?
sorry, ze się wtrącę ale to na 100% było na poważnie! Bo piosenka JEST dobra na wszystko!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
31.03.2009 02:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 762
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):5. To jest kabaret, które po części żywi się kpiną, więc czy piosenka była na poważnie?
sorry, ze się wtrącę ale to na 100% było na poważnie! Bo piosenka JEST dobra na wszystko!!!
Coś w tym jest. Jak będę chciał wpaść w depresję to sobie posłucham Kasi Klich na przemian z In-Ggrid z przerywnikiem w postaci Wrong i efekt gotowy.
31.03.2009 02:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #31
 
kajman napisał(a):Ani ze mnie matka

i ani trochę nie matkujesz swoim synom? Icon_wink2

ale gdybyś był trochę bardziej wiarygodny w swoich poglądach tutaj na forum, to myślę, że jednogłośnie okrzyknelibyśmy cię ojcem tego forum, a może nawet i matką Icon_wink2

kajman napisał(a):Teraz też piję, ale niestety nie rosnę.

wszerz też nie? Icon_wink2

kajman napisał(a):Jak będę chciał wpaść w depresję to sobie posłucham Kasi Klich na przemian z In-Ggrid z przerywnikiem w postaci Wrong

oj, tak tak, śliczne to porównanie Depeche Mode do Kasi Klich. i nie gadaj, bo dla mnie jesteś jednak największy na tym forum, i co najważniejsze: nadal rośniesz Icon_wink2
31.03.2009 06:57 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #32
 
Cytat:45. ---. 01. EMPIRE OF THE SUN – We Are The People (60)
Kibicuję!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
31.03.2009 11:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 539
Dołączył: Nov 2008
Post: #33
 
od pewnego czasu mam nieodparte wrażenie że robisz nam wszystkim wielką łaskę postując tutaj swoją najlepszą ze wszystkich list. Jeżeli uważasz że dla nas nie warto tego robić, jeżeli tak mocno jesteś zażenowany i zdegustowany poziomem tego forum, co więc Cię tutaj trzyma?
Nie będę już tutaj zaglądał, dla Ciebie i tak bez różnicy bo chyba tylko raz poczułem potrzebę zostawienia tutaj jakiegoś komentarza.
I jeszcze jedno, bo własnym oczom nie wierzę. Raczysz ludzi pełnymi ironii komentarzami odnośnie Archive i Coldplay, patrzę na Twoją listę, i co widzę???? Icon_eek2 (Get on your boots było u Ciebie? jeżeli trafiają tutaj Twoim zdaniem tak daremne utwory, no to to jest po prostu śmieszne...
01.04.2009 11:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #34
 
bear, Ty masz 24 lata, czy 11? ;->



i znów wyszła na jaw choroba, która toczy tutaj forumowiczów, i żadne tam konie trojańskie wrzucane tu przez przypadek przez Konrada, nie, tylko chęć globalnego pisania, nie o muzyce, ale o drugim forumowym koledze. dokładnie, kto robi większą łaskę? a kto mniejszą? sądzenie co ktoś czuje, i co czuje? bo na pewno czuje tak jak ktoś inny myśli...

fajnie, że napisałeś to co napisałeś: moja czarna lista sie rozrasta Icon_mrgreen


ps. taaaak, a Get on your boots jest wyjątkowo daremnym utworem! tak sądzę, i zdania nie cofnę Icon_razz i kij ci do tego, czy tafił on na tydzień na moją listę, czy też nie Icon_exclaim
01.04.2009 11:46 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 539
Dołączył: Nov 2008
Post: #35
 
Listoholik napisał(a):bear, Ty masz 24 lata, czy 11? ;->
chciałbym mieć 11lat, wtedy być może lepiej rozumiałbym Twoje zachowanie na tym forum ostatnimi czasy...
napisałem co myślę, ale nie będę się wdawał z Tobą w bezsensowne i miałkie polemiki, bo śledząc Twoje słowne przepychanki z kajmanem nie mam na to najmniejszej ochoty.
01.04.2009 11:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 539
Dołączył: Nov 2008
Post: #36
 
Listoholik napisał(a):kij ci do tego, czy tafił on na tydzień na moją listę, czy też nie
OK, ale Tobie również powinien być kij do tego co trafia na inne listy, jakie zasady inni przyjmują, czyż nie?
02.04.2009 12:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #37
 
żegnaj bye bye.. jak śpiewał kiedyś Bolter Icon_lol
02.04.2009 12:03 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #38
 
oj, tak bear'ku najlepiej sie komentuje ps'y, które są, choć miało ich w sumie już nie być, całą treść przed jest niewżna,....

i już wiem, dlaczego tak się oburzasz, mdła czołówka twojej listy (Steven Wilson, Marillion, Hurt) świadczy o mdłym charakterze, który gdzieś jednak musi mieć ujście, więc chociaż na forum sobie popiszesz Icon_razz
02.04.2009 12:08 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 539
Dołączył: Nov 2008
Post: #39
 
Listoholik napisał(a):znów wyszła na jaw choroba, która toczy tutaj forumowiczów (...)chęć globalnego pisania, nie o muzyce, ale o drugim forumowym koledze. dokładnie (...) sądzenie co ktoś czuje, i co czuje? bo na pewno czuje tak jak ktoś inny myśli...
Listoholik napisał(a):już wiem, dlaczego tak się oburzasz, mdła czołówka twojej listy (Steven Wilson, Marillion, Hurt) świadczy o mdłym charakterze, który gdzieś jednak musi mieć ujście, więc chociaż na forum sobie popiszesz
BYE
02.04.2009 12:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #40
 
nie rozumiem tego cytowania i akcentowania jeszcze raz słów, które już przed chwilą padły i kwitowania ich tylko jednym KRZYKIEM na koniec Icon_exclaim

widocznie taka poza, ok, uszanuję ją, i nie chcę Cię już tu więcej widzieć!


ps. krasnele ogrodowe wyginęly!
02.04.2009 12:50 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości