Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
P.L.P. Notowanie 743 z 28.03.2009 r.
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 783
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):Ani ze mnie matka
1. i ani trochę nie matkujesz swoim synom? Icon_wink2
2. ale gdybyś był trochę bardziej wiarygodny w swoich poglądach tutaj na forum, to myślę, że jednogłośnie okrzyknelibyśmy cię ojcem tego forum, a może nawet i matką Icon_wink2
kajman napisał(a):Teraz też piję, ale niestety nie rosnę.
3. wszerz też nie? Icon_wink2
kajman napisał(a):Jak będę chciał wpaść w depresję to sobie posłucham Kasi Klich na przemian z In-Ggrid z przerywnikiem w postaci Wrong
4. oj, tak tak, śliczne to porównanie Depeche Mode do Kasi Klich.
5. i nie gadaj,
6. bo dla mnie jesteś jednak największy na tym forum, i co najważniejsze: nadal rośniesz Icon_wink2
1. Nie, bo po pierwsze mam tylko jednego, a po drugie to raczej tatkuję.
2. To może dobrze, że nie jestem wiarygodny, bo wcale nie chcę być ojcem tego forum. Pomijam fakt, że na jednogłośność to chyba tutaj w żadnej sprawie liczyć nie można.
3. A wiesz, że od czasu, kiedy ponownie zacząłem pić dużo mleka, to już przestałem.
4. Nie porównywałem KK do DM, bo DM ma jeden utwór, który mi się bardzo podoba, a akurat Wrong to poza (no może nie napiszę tytułu) najgorszy ich utwór, jaki słyszałem.
5. Wprawdzie jestem gadułą, ale tutaj to wyłącznie piszę.
6. Musisz skombinować jakiegoś McMurphy'ego, to zacznę maleć i wrócę do właściwych rozmiarów.
02.04.2009 11:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #42
 
kajman napisał(a):Musisz skombinować jakiegoś McMurphy'ego, to zacznę maleć i wrócę do właściwych rozmiarów.

nie wrócisz. raz rozlanego mleka nie da się zebrać sitkiem Icon_wink2
02.04.2009 11:51 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 783
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
 
bear napisał(a):napisałem co myślę, ale nie będę się wdawał z Tobą w bezsensowne i miałkie polemiki, bo śledząc Twoje słowne przepychanki z kajmanem nie mam na to najmniejszej ochoty.
Ja akogutt lubię te słowne przepychanki z Listoholikiem, ale zdaję sobie sprawę, że jego styl może się sporej ilości osób nie podobać. Problem polega na ty, że Jego styl jest w zasadzie stały i nie biorący pod uwagę, że ludzie mogą różnie reagować.
P.S. Musiałem zmienić płeć jednego słowa, bo akurat w tej dyskusji biorą udział sami męzczyźni.
02.04.2009 12:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 783
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):Musisz skombinować jakiegoś McMurphy'ego, to zacznę maleć i wrócę do właściwych rozmiarów.
nie wrócisz. raz rozlanego mleka nie da się zebrać sitkiem Icon_wink2
Wodzowi jednak udało się skurczyć siostrę.
02.04.2009 12:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości