Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podsumowania roku
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #81
RE: Podsumowania roku
Nie miałeś łaciny w szkole?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
18.01.2024 06:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #82
RE: Podsumowania roku
takie to dziwne? np. na kierunkach ścisłych? /piszę o sobie/
ja nie miałem na żadnym poziomie kształcenia, no ale niektóre słowa to oczywistości Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.01.2024 07:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #83
RE: Podsumowania roku
Ja nie miałem też na żadnym, ale sądziłem że w roczniku kajmana to zawsze się miało gdzieś w liceum (pomijając mat-fiz jak mniemam).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
18.01.2024 07:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 634
Dołączył: Jun 2007
Post: #84
RE: Podsumowania roku
Miszon napisał(a):Nie miałeś łaciny w szkole?
Trzy lata zaczynałem nadobowiązkową łacinę i nigdy nie przetrwałem semestru. Miałem też rok na studiach. Tylko u mnie z nauki języków obcych nigdy nic nie wynikało. Jestem kompletnym antytalentem językowym. Jedyne co pamiętam to to, że wszystkich czterech nauczycieli zawsze pytałem, że skoro oe czyta się po łacinie jako e to dlaczego czytamy poeta, a nie peta (i teraz już wiem dlaczego).
Miszon napisał(a):sądziłem że w roczniku kajmana to zawsze się miało gdzieś w liceum
Nie wiem, może. Nigdy jakoś o tym nie myślałem.
Miszon napisał(a):pomijając mat-fiz jak mniemam
No ja akurat byłem w mat-fiz. W ogóle jestem umysłem ścisłym (ostatnim, nieukończonym przeze mnie kierunkiem była matematyka).
Yacy napisał(a):niektóre słowa to oczywistości
Tylko nie muszą się przy czytaniu kojarzyć z łaciną. I kojarzy się ale tylko w zbitce memento mori. Samodzielnie tak nie działa. A już na pewno nie zastanawiałem się, co może znaczyć tytuł. Nota bene w przypadku jakiś 90% angielskich też się nad tym nie zastanawiam.
18.01.2024 07:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Planszowe podsumowania roku Miszon 112 5 351 19.02.2024 12:49 PM
Ostatni post: Miszon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości