Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Jan 2015
Post: #41
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
„(Another Song) All Over Again”
„(Oh No) What You Got”
01.01.2019 07:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 112
Dołączył: Dec 2014
Post: #42
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
EVENo napisał(a):Serio? Where Is The Love się wlicza? Dziwna to zasada moim zdaniem, bo teraz Top jednego artysty może wygrać piosenka zupełnie innego artysty.
Szymek79 napisał(a):tego bym nie liczył bo on oficjalnie nie jest wymieniony na płycie BEP
mike napisał(a):również mam wątpliwości co do "Where is the love" to świetny utwór, ale udział Justina jest znikomy więc dla mnie nie powinno się to liczyć
wobec trzech głosów na 'nie' usuwam więc utwór z propozycji
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.01.2019 08:33 PM przez thestranglers.)
01.01.2019 08:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 112
Dołączył: Dec 2014
Post: #43
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Losing My Way
01.01.2019 08:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #44
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
(01.01.2019 08:20 PM)thestranglers napisał(a):  wobec trzech głosów na 'nie' usuwam więc utwór z propozycji

Dzięki! Icon_wink
02.01.2019 01:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Uch... No to mamy ciężki orzech do zgryzienia. I decyzja Thestranglersa pewnie tego nie zmieni...
P.S. Heh... Dwa pełne dni, a propozycji jest już więcej niż w całym topie Akosa. Niby nie powinienem się dziwić, ale i tak jakoś tak... Przykro.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.01.2019 01:30 AM przez prz_rulez.)
02.01.2019 01:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 606
Dołączył: May 2008
Post: #46
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
prz_rulez napisał(a):ciężki orzech do zgryzienia
twardy Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
02.01.2019 02:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Mój kochany purysto i preskryptywisto :*
02.01.2019 02:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 191
Dołączył: Jul 2014
Post: #48
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
prz_rulez napisał(a):Dwa pełne dni, a propozycji jest już więcej niż w całym topie Akosa. Niby nie powinienem się dziwić, ale i tak jakoś tak... Przykro.
Na pocieszenie napiszę, że poziomem (po przesłuchaniu jakiejś 40-stki) nawet Akosowi do pięt nie dorastają! W tej muzyce (jak dla mnie Icon_twisted rzecz jasna i proszę tak to odbierać) nic się nie dzieje...
No ale trzeba było dokonać jakiegoś wybioru (wszak punkty są ważne):
Man of the Woods
Livin' off the Land

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
02.01.2019 02:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 191
Dołączył: Jul 2014
Post: #49
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
I potwierdza się stara prawda, że najbardziej podobają się nam te piosenki, które już słyszeliśmy.
A w tym przypadku było ich tylko kilka. Icon_lol

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
02.01.2019 04:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 508
Dołączył: Dec 2014
Post: #50
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
prz_rulez napisał(a):Nie zapomnijcie o "4 Minutes" oraz "Love Sex Magic"
Proszę bardzo:
4 Minutes
Love Sex Magic
02.01.2019 04:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #51
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
(02.01.2019 02:53 PM)Sundrajta napisał(a):  
prz_rulez napisał(a):Dwa pełne dni, a propozycji jest już więcej niż w całym topie Akosa. Niby nie powinienem się dziwić, ale i tak jakoś tak... Przykro.
Na pocieszenie napiszę, że poziomem (po przesłuchaniu jakiejś 40-stki) nawet Akosowi do pięt nie dorastają! W tej muzyce (jak dla mnie Icon_twisted rzecz jasna i proszę tak to odbierać) nic się nie dzieje...
Czułbym się urażony... ale w sumie mnie rozbawiłeś tą opinią Icon_lol
02.01.2019 05:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 640
Dołączył: Jun 2007
Post: #52
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
mike napisał(a):Czułbym się urażony... ale w sumie mnie rozbawiłeś tą opinią
To pewnie Cię też rozbawię, ale na razie całkowicie się zgodzę. Na razie bo obawiam się, że jak posłucham więcej to uznam, że przecenił Justina.
02.01.2019 08:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 191
Dołączył: Jul 2014
Post: #53
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
mike napisał(a):Czułbym się urażony...
Ale dlaczego? Co ja poradzę, że Justin nie potrafi w ogóle do mnie przemówić (nie pisząc już o śpiewaniu)! Może gdybym jeszcze rozumiał teksty, to coś by tam odrobił, ale i o tym jakoś dziwnie nie jestem przekonany. Icon_twisted A najśmieszniejsze może się zdarzyć w niedalekiej przyszłości gdy jego top wygra... Madonna! Icon_lol

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.01.2019 09:10 PM przez Sundrajta.)
02.01.2019 09:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #54
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Sundrajta napisał(a):A najśmieszniejsze może się zdarzyć w niedalekiej przyszłości gdy jego top wygra... Madonna!
Mogę się założyć, że nie wygra.
02.01.2019 09:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
(02.01.2019 04:32 PM)adameria napisał(a):  
prz_rulez napisał(a):Nie zapomnijcie o "4 Minutes" oraz "Love Sex Magic"
Proszę bardzo:
4 Minutes
Love Sex Magic

Adamie Serce
02.01.2019 10:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #56
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
(02.01.2019 08:51 PM)kajman napisał(a):  
mike napisał(a):Czułbym się urażony... ale w sumie mnie rozbawiłeś tą opinią
To pewnie Cię też rozbawię, ale na razie całkowicie się zgodzę. Na razie bo obawiam się, że jak posłucham więcej to uznam, że przecenił Justina.

(02.01.2019 09:03 PM)Sundrajta napisał(a):  
mike napisał(a):Czułbym się urażony...
Ale dlaczego? Co ja poradzę, że Justin nie potrafi w ogóle do mnie przemówić (nie pisząc już o śpiewaniu)! Może gdybym jeszcze rozumiał teksty, to coś by tam odrobił, ale i o tym jakoś dziwnie nie jestem przekonany. Icon_twisted A najśmieszniejsze może się zdarzyć w niedalekiej przyszłości gdy jego top wygra... Madonna! Icon_lol

Bawicie do łez Icon_wink Spoko, każdy poszukuje w muzyce czegoś innego i mam do tego dystans, ale samo porównanie z Akosem mnie rozbiło Icon_lol
02.01.2019 10:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #57
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Not a Bad Thing
That Girl

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
03.01.2019 12:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 191
Dołączył: Jul 2014
Post: #58
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Lilian napisał(a):Not a Bad Thing
Na Spotifaju ten kawałek pochodzi z płyty "The 20/20 Experience (2 of 2)" jest pod numerem 11 i trwa ponad 11 minut.
Tyle że po pięciu tak naprawdę zaczyna się coś zupełnie innego i to jest faktycznie świetny numer! Icon_cool Ktoś może mi podać jego tytuł?
PS: już chyba mam (znalazłem na discogsie) "Pair of Wings" i ten kawałek spokojnie mógłby u mnie wygrać (ale zgłoszenia już nie mogę edytować). Icon_rolleyes

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.01.2019 03:05 PM przez Sundrajta.)
03.01.2019 03:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 070
Dołączył: Dec 2009
Post: #59
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Czy to taka sztywna zasada, co do nie edytowania propozycji?

WOLNE MEDIA!!!
03.01.2019 03:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 112
Dołączył: Dec 2014
Post: #60
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Tak, ale skoro to 'Pair Of Wings' zawiera się w 'Not a bad Thing' to w czym problem?
03.01.2019 04:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości