Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #21
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Nikt tego jeszcze nie zgłosił? Icon_razz2

Sexyback (ft. Timbaland)
Suit & Tie (ft. Jay-Z)
31.12.2018 01:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #22
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
okazuje się że znam jeszcze więcej ale zapominałem Icon_smile

Signs - Duet ze Snoop dogiem
What Goes Around/Comes Around kiedyś hicior
Like I Love You
31.12.2018 01:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #23
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
(31.12.2018 01:39 AM)Gaspard napisał(a):  Nikt tego jeszcze nie zgłosił? Icon_razz2

Całkiem dużo rzeczy jest jeszcze niezgłoszonych...

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
31.12.2018 01:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Like I Love You
Filthy
31.12.2018 07:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 689
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
mike napisał(a):ale to tylko potwierdza moją tezę, że z reguły osoby słuchające muzyki alternatywnej kompletnie zamykają się w swoich światach i nie są ciekawi innych gatunków
Pewnie coś słyszeli, ale wyparli jak najszybciej ze swojej pamięci. Z tego co kojarzę to w większości swoich utworów (dla mnie) nie nadaje się do słuchania. Jak się pomyśli, że stworzył takie potworki jak TKO i SoulMate to od razu odechciewa się słuchania. Ale znalazłem coś, co mnie nie odrzuca:
Blue Ocean Floor
prz_rulez napisał(a):Nie zapomnijcie o "4 Minutes"
To był potworek. Czymś takim możesz mnie tylko zniechęcić.
Artur.O napisał(a):oprócz drugiej części 20/20 Experience, bo to odrzuty
To niech on nagrywa więcej odrzutów, bo wygląda na to, że to jego najlepsze rzeczy.
31.12.2018 09:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 997
Dołączył: Sep 2017
Post: #26
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Serio? Where Is The Love się wlicza? Dziwna to zasada moim zdaniem, bo teraz Top jednego artysty może wygrać piosenka zupełnie innego artysty. Była taka piosenka Rihanny, w której JT zaśpiewał, a właściwie wypowiedział bodajże jedno zdanie. Też będzie liczona?

Radio Epsilon
31.12.2018 10:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 689
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Może i lepiej, żeby piosenka innego wykonawcy wygrała, bo to było dobre podsumowanie dorobku tego pana.
31.12.2018 10:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #28
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
EVENo napisał(a):Serio? Where Is The Love się wlicza? Dziwna to zasada moim zdaniem, bo teraz Top jednego artysty może wygrać piosenka zupełnie innego artysty.
Mieliśmy już dyskusję na ten temat tu... a co powiesz gdy kilka razy pojawi się w topach 'We Are The World'? Trudno powiedzieć gdzie jest granica w określeniu roli 'featuringowania', więc jeśli ktoś uważa, że dane nagranie powinno się znaleźć warto je dołożyć do zestawu.
31.12.2018 10:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 077
Dołączył: Dec 2009
Post: #29
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
I'm Lovin' It
Supplies

WOLNE MEDIA!!!
31.12.2018 10:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 689
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Myślę, że kryterium powinno być pojawienie się faktu zaistnienia wykonawcy w jakimś zapisie na płycie poza spisem grających muzyków.
31.12.2018 10:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #31
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
thestranglers napisał(a):Señiorita
bez "i" po "ñ" Icon_wink

ode mnie:
"Lovestoned"
"Boutique in Heaven"

jakby ktoś nie miał pomysłu, to rekomenduję też "Spaceship Coupe"

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
31.12.2018 12:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #32
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
My Love
Love Never Felt So Good
31.12.2018 04:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #33
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
(31.12.2018 10:17 AM)thestranglers napisał(a):  
EVENo napisał(a):Serio? Where Is The Love się wlicza? Dziwna to zasada moim zdaniem, bo teraz Top jednego artysty może wygrać piosenka zupełnie innego artysty.
Mieliśmy już dyskusję na ten temat tu... a co powiesz gdy kilka razy pojawi się w topach 'We Are The World'? Trudno powiedzieć gdzie jest granica w określeniu roli 'featuringowania', więc jeśli ktoś uważa, że dane nagranie powinno się znaleźć warto je dołożyć do zestawu.

Zupełnie się nie zgadzam. Nie wiem, jak z "We Are the World" (choć raczej nie należy to do solowych dyskografii którejkolwiek z zamieszanych osób?), ale jest różnica między gościnnym występem u innego zespołu (ewentualnie współkompozytorstwem dla kogoś innego), a własnym repertuarem na własne płyty. W pierwszym przypadku dopełnia się wizję innego artysty, a w drugim realizuje swoją.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
31.12.2018 06:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 997
Dołączył: Sep 2017
Post: #34
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
thestranglers napisał(a):Trudno powiedzieć gdzie jest granica w określeniu roli 'featuringowania'
No właśnie nie jest trudno. Albo jest się wykonawcą, albo jest się gościem. Są przypadki kiedy jest dwóch wykonawców, ale wtedy nikt nie stosuje określenia "feat" tylko jest dajmy na to Green Day & U2. I wtedy mówimy o wspólnej piosence. Refren z Where Is The Love mógł zaśpiewać każdy, ale to akurat Justin przechodził obok w trakcie nagrywania piosenki i to jego zaprosili. Jako, że lubię Black Eyed Peas jest to mój faworyt na ten moment, więc trochę bez sensu. Nie chce mi się teraz szukać, ale zapewne jest wielu innych artystów, których Topy mogą wygrać piosenki, w których byli tylko gośćmi.

Z drugiej strony trudności w określeniu granicy "featuringowania" można mieć właśnie w przypadku takiego "4 Minutes", gdzie na papierze to Madonna zaprosiła Timbalanda, ale tak naprawdę to Timbaland zrobił ten numer.

I jeszcze raz się spytam - czy ta piosenka Rihanny, w której Timberlake wypowiada jedno zdanie też może zostać zgłoszona? Icon_razz2

Radio Epsilon
31.12.2018 06:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #35
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
(31.12.2018 06:23 PM)EVENo napisał(a):  Z drugiej strony trudności w określeniu granicy "featuringowania" można mieć właśnie w przypadku takiego "4 Minutes", gdzie na papierze to Madonna zaprosiła Timbalanda, ale tak naprawdę to Timbaland zrobił ten numer.

To nie do końca prawda; piosenka była współpisana przez Madonnę, Justyna i Tima. Za aranż odpowiada ten ostatni wraz z Danją. Ale końcowy efekt wciąż miał realizować wizję Madonny i ona też wykonywała ten utwór.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
31.12.2018 07:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #36
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Powyższa dyskusja już pokazuje, że na przyszłość należałoby ewentualnie dokładnie określić do jakiego momentu możemy zgłosić konkretnego artystę. Historia pokazuje, że w wielu przypadkach byliście bardzo liberalni w tej sprawie zgłaszając utwory, które w świetle wypowiedzi EVENa nie powinny mieć racji bytu w naszych topach, ale były obecne, bo po prostu tego chcieliście, a ja Wam na to pozwoliłem będąc zdania, że to zachęci do zabawy więcej osób, więc póki co:

EVENo napisał(a):I jeszcze raz się spytam - czy ta piosenka Rihanny, w której Timberlake wypowiada jedno zdanie też może zostać zgłoszona?
tak, można.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.01.2019 06:10 PM przez thestranglers.)
01.01.2019 10:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Uch, dobrze, że nie podałem jeszcze drugiej propozycji, bo póki co nikt nie wrzucił Madonny Icon_surprised
Ale nie wyobrażam sobie tego topu ani bez duetu z Madonną, ani bez tego z Ciarą.

Poza tym, co do featuringu...
[Obrazek: R-1306284-1290342287.jpeg.jpg]
Ten zapis mi się podoba Icon_razz
01.01.2019 11:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 622
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #38
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Take Back The Night
Until The End Of Time

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
01.01.2019 06:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 622
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #39
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
thestranglers napisał(a):Where Is The Love?
tego bym nie liczył bo on oficjalnie nie jest wymieniony na płycie BEP.
https://itunes.apple.com/us/album/elephunk/14146457

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
01.01.2019 06:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #40
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
również mam wątpliwości co do "Where is the love" to świetny utwór, ale udział Justina jest znikomy więc dla mnie nie powinno się to liczyć.
01.01.2019 07:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości