Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U2 - Magnificent
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #61
 
saferłel napisał(a):Mi się zdaje, że taki dziwny efekt powoduje fakt, iż zdjęcie zespołu zostało chyba naniesione na obrazek, a nie była to sesja fotograficzna w tamtym miejscu. Przynajmniej ja mam takie wrażenie.
ja też mam takie wrażenie. ale to nie zmienia faktu, że mogli wyjść lepiej. a wyszli... no. [*].



mam wrażenie, że Edż zaraz wyskoczy z obrazka i zacznie tańczyć jakiś ludowy taniec i będzie podśpiewywał "łoj dana dana".
a reszta... ech. żal.
08.04.2009 09:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #62
 
uzi napisał(a):mam wrażenie, że Edż zaraz wyskoczy z obrazka i zacznie tańczyć jakiś ludowy taniec i będzie podśpiewywał "łoj dana dana".
O, to ja czekam! Icon_razz
08.04.2009 09:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #63
 
a tak w ogóle to...

od jakichś dwóch tygodni można podziwiać Magnificent z Bostonu [11.03.09], które jest prawie-pół-pewnym klipem tegoż utworu.
a jeśli nawet nie będzie klipem, to miło by było, gdyby się znalazło na singlu [którego, btw., wcześniej pokazana koślawa okładka jest już oficjalnie potwierdzona, więc można spokojnie uznać, że U2 się skończyło. Icon_razz Icon_lol]
15.04.2009 05:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
 
Klip miał być kręcony w Maroko Icon_confused2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.04.2009 06:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #65
 
ależ będzie.
druga wersja.
w Fez.
coś Ty się tak nakręcił na to Maroko? Icon_wink2
15.04.2009 06:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #66
 
Jestem miłośnikiem takiego orientu w muzyce. Pisałem o tym wiele razy Icon_smile2
A teraz jak słucham ostatniej studyjnej płytki Dead Can Dance, Spiritchasera, to tym bardziej mogę wypominać innym, że w ogóle się nie zagłębiają w takie brzmienia, nawet nic nie wsamplują, nakręcą videa .... ;P

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.04.2009 06:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #67
 
uzi napisał(a):Jestem miłośnikiem takiego orientu w muzyce. Pisałem o tym wiele razy Icon_smile2
wiem, umiem czytać, a pamięć jeszcze mi nie szwankuje. Icon_wink2
ale nie wiem dlaczego miejsce kręcenia klipu/nagrywania płyty miałoby koniecznie wpływać na klimat klipu/płyty.
[kurczę, jeżeli miałabym zespół i gralibyśmy u mnie w garażu, a ja mieszkam na wsi, to zakładasz, że gralibyśmy muzykę ludową, a w tle słychać by było pianie kur? Icon_mrgreen]
niech sobie nagrywają gdzie chcą, ale to wcale nie musi oznaczać, że nagrywają w klimacie danego miejsca. Icon_wink2
15.04.2009 07:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #68
 
Oczywiście, że nie, ale DOBRZE BY BYŁO. Szczególnie, że nie często muzyka takich ekip jak U2 powstaje w takich miejscach na ziemi. To tylko moje pobożne życzenia zresztą...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.04.2009 07:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #69
 
saferłel napisał(a):Jestem miłośnikiem takiego orientu w muzyce. Pisałem o tym wiele razy Icon_smile2
jasne. już Ci wierzę Icon_razz
16.04.2009 08:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #70
 
Tu nie ma nic do wierzenia.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.04.2009 11:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #71
 
Okej. To wysyłam Ci dzisiaj paczkę z arabską i turecką muzyką.
Icon_razz
Saferłel napisał(a):Szczególnie, że nie często muzyka takich ekip jak U2 powstaje w takich miejscach na ziemi
Aż mi się pussycatowe "Jai Ho!" przypomniało Icon_lol
16.04.2009 02:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #72
 
Nowy singiel znacznie lepszy niż poprzedni. Mi się podoba. Cała płyta dobra, ale nie rewelacyjna, przynajmniej na dzień dzisiejszy.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
16.04.2009 03:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 375
Dołączył: Jun 2007
Post: #73
 
tadzio3 napisał(a):Nowy singiel znacznie lepszy niż poprzedni. Mi się podoba. Cała płyta dobra, ale nie rewelacyjna, przynajmniej na dzień dzisiejszy.
A ja mam wprost odwrotne odczucia. Jak Bootsy brzmią mi całkiem przyjemnie, to Magnicifent z każdym przesłuchaniem robi coraz gorsze wrażenie. Do płyty się nie zabieram, bo z poznanych utworów za bardzo dobry nie uważam żadnego, a podoba mi się tylko Moment.
19.04.2009 02:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #74
 
kajman napisał(a):podoba mi się tylko Moment

jak posłuchasz płyty, to za moment i przestanie ci sie podobac moment Icon_wink2
19.04.2009 08:48 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #75
 

[Obrazek: kleschko.png]
24.04.2009 04:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #76
 
materiał z kręcenia klipu.
coś dla saferłela. jest Maroko.

super klip będzie. Icon_smile Icon_smile Icon_smile

[Edge zabrał Boniowi gitarę Icon_mrgreen]
02.05.2009 04:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #77
 
uzi napisał(a):materiał z kręcenia klipu.
coś dla saferłela. jest Maroko.

super klip będzie. Icon_smile Icon_smile Icon_smile

[Edge zabrał Boniowi gitarę Icon_mrgreen]

fajne. bono ma zajebista koszule Icon_biggrin
02.05.2009 05:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #78
 
bugman napisał(a):bono ma zajebista koszule Icon_biggrin
ano ma. Icon_cool2
a w ogóle, to Larry wyjątkowo bosko jak na 2009 rok wygląda. Icon_cool2 zawsze albo jakaś twarz nie taka, albo ciuszek szpetny, a tu... mmmmmmmmm... Icon_cool2 Icon_cool2 Icon_cool2
02.05.2009 10:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #79
 
TELEDYSK.

tu tu krz, tu tu krz, tu tu krz, tu tu krz... niiiic cieeekawegooooo... Icon_neutral2

jakieś latające prześcieradła... co to jest?... nie ogarniam. może później, po iluś obejrzeniach...
ale na chwilę obecną 2:0 dla Boots.

yh, nie tak to miało wyglądać... ten filmik z kręcenia klipu jest 20 razy ciekawszy.
06.05.2009 06:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #80
 
... bo to najgorszy singiel w historii u2...
06.05.2009 06:28 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Oh Wonder - Magnificent Szymek79 1 385 03.04.2022 11:12 AM
Ostatni post: Szymek79
  Elbow - Magnificent (She Says) Szymek79 2 876 20.12.2016 07:42 PM
Ostatni post: Szymek79
  Travis - Magnificent Time Szymek79 1 645 22.03.2016 07:25 PM
Ostatni post: Tomekk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości