Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sebastos, a Mycharts - geneza, teraźniejszość, przyszłość i takie tam...
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 933
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
RE: Sebastos a Mycharts - geneza, teraźniejszość, przyszłość i takie tam...
prz_rulez napisał(a):Powinniśmy wierzyć w to, że każdy człowiek może się zmienić.
Tylko że tego nie widać. Ostatnio obrażał chrześcijan (ale możliwe, że nawet nie pomyślał, że ich obraża).
prz_rulez napisał(a):No to warto pracować nad własną empatią.
Napisałem, że może więc może nie ma potrzeby pracować.
prz_rulez napisał(a):No nie prawie każdy.
Ja jednak pozostanę przy swoim zdaniu. Ty z powodu dużo mniej istotnych pożegnałeś się z Sebastosem.
prz_rulez napisał(a):Dużo dajesz praw Adminowi...
Trochę musi mieć.
prz_rulez napisał(a):Tylko gdzie są prawa użytkownika?
Oprócz praw są także obowiązki i przede wszystkim zasady współżycia.
prz_rulez napisał(a):jest de facto sprzeczne z polskim prawem
Jaja sobie robisz? Jak mam ochotę kogoś zaprosić na imprezę to nie będę pytał kilku innych osób czy mogę czy nie. Zarówno Mycharts jak i Sebastos zosatały założone przez prywatne osoby i one mogły decydować o wszystkim. Na Mycharts zmieniło się to o tyle, że założyciel nie jest już Adminem.
prz_rulez napisał(a):To fajnie by było, gdyby je jasno i precyzyjnie wyartykuowali.
Tylko po co by to mieli czynić? Działają na zupełnie innym forum i ma prawo kompletnie ich nie obchodzić czemu nie chcą tutaj się pojawiać. Odwracając sytuację to wszyscy tutaj powinni się wypowiedzieć dlaczego nie chcą postować także na Sebastosie. Jasno i precyzyjnie.
prz_rulez napisał(a):Ja po czymś takim
To Ty, ale nikt inny nie jest Tobą i nie musi myśleć jak Ty.
prz_rulez napisał(a):Hmm, myślisz, że ludzi może motywować tylko bat?
Ale jakoś na niego nic innego nie działa.
prz_rulez napisał(a):Jakie stronnicze...
A co w tym jest stronniczego?
prz_rulez napisał(a):To pojechałeś...
To była ironia. Przecież nikt nie musi czytać tego co piszesz. Nikt na te wątki wchodzić nie musi. Czyni to na własną odpowiedzialność. Ale swoim uporem potrafisz ludzi zniechęcić.
Artur.O napisał(a):też nie rozumiem, w jakim celu.
Mam nadzieję, że chociaż on rozumie.
09.12.2018 11:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Sebastos a Mycharts - geneza, teraźniejszość, przyszłość i takie tam... - kajman - 09.12.2018 11:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości