Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sebastos, a Mycharts - geneza, teraźniejszość, przyszłość i takie tam...
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 909
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
RE: Sebastos a Mycharts - geneza, teraźniejszość, przyszłość i takie tam...
prz_rulez napisał(a):Pierwsza rzecz, którą przyzna chyba każdy - Sebastian ma niestety ogromne problemy z empatią.
Ja tego nie zauważyłem, ale po prostu może sam takowe mam. Ale uczucia innych to jedno, a chamskie zachowanie to drugie i takich Admin tolerować nie powinien.
prz_rulez napisał(a):Druga kwestia - Sebastian potrafił być problematyczny nie tylko na Sebastosie i myszce, ale nawet na lp3 - pamiętacie jak "trzasnął tam drzwiami"?
Co do LP3 to moim zdaniem faktycznie przesadził, ale w życiu forumowym poza tym do niego zastrzeżeń nie mam. Z mycharts odszedł, bo prawie każdy w tamtej sytuacji odszedł. Na Sebastosie bywał ostry, ale Admin ma do tego prawo, a on granic nie przekraczał.
prz_rulez napisał(a):może między innymi dlatego, że admin przestał o nie dbać i wręcz rzadko tam zagląda?
Akurat to żaden powód. Mało aktywny był od dobrych kilku lat i mimo jego niewielkiej aktywności forum kilka lat temu działało bardzo prężnie.
prz_rulez napisał(a):po to, żeby 10 (albo i mniej) lat później rzucić to wszystko w pierony?
To jest długi okres czasu. Człowiek się zmienia, ma inne priorytety, pewne rzeczy znacznie mniej go interesują.
prz_rulez napisał(a):Przyznam, że nie rozumiem osób, które postują na jednym, a nie postują na drugim, a jedynym ich argumentem jest "bo tak".
Po prostu nie czują potrzeby pojawiania się tutaj, a powodów może być wiele i każdy ma inne.
prz_rulez napisał(a):Przyznam, że największy żal mam do Saferłela, który zrobił emocjonalną burdę, przez którą odszedł Rado (okej, wiemy, że Rado niespecjalnie dbał o nasze forum, ale i tak...), zaangażował się...
Nie tylko on był w tą sprawę mocno zaangażowany, a dla dobra tego forum Rado musiał odejść. Być może była to nawet kwestia być albo nie być tego forum.
EVENo napisał(a):Wygląda na to, że efekt domina spowodowała jedna osoba
Tylko że wcale nie jest pewne która. Tutaj też wszystko zależy od punktu widzenia.
prz_rulez napisał(a):A FOXD jest już spokojny.
Najczęściej tak, ale nadal miewa chamskie odzywki i zachowania. Myślę, że zdaje sobie sprawę, że może grozić mu ban na zawsze (z tego co wiem, taki się już tam przytrafił) i to go trochę temperuje.
AKT! napisał(a):na ch*j drążyć temat?
Też się zastanawiam, ale na stronnicze przedstawianie spraw będę reagował.
09.12.2018 12:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Sebastos a Mycharts - geneza, teraźniejszość, przyszłość i takie tam... - kajman - 09.12.2018 12:50 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości