Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sebastos, a Mycharts - geneza, teraźniejszość, przyszłość i takie tam...
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 026
Dołączył: Sep 2017
Post: #5
RE: Sebastos a Mycharts - geneza, teraźniejszość, przyszłość i takie tam...
Żałuję, że spytałem... Miało być na PW, albo w tamtym wątku. A zamiast tego mamy kolejny temat, który może co najwyżej pogorszyć sprawę...

Tak czy siak się odniosę, ale krótko. Wygląda na to, że efekt domina spowodowała jedna osoba, ale z drugiej strony miały miejsce reakcje, których i tak nie zrozumiem, bo to ludzie. A ludzie często dziwnie się zachowują i nie rozumieją pewnych rzeczy, myśląc, że mają rację. To trochę jak powiedzieć "Głupiemu nie wytłumaczysz, że jest głupi" samemu będąc tym głupim. Spotkałem się już z wieloma sytuacjami, gdzie komentarz absolutnie błędny i zakrzywiający rzeczywistość dostawał najwięcej "lajków". I zdaje się, że tu był problem. Nierozwiązywalny, takie mam wrażenie.

Aha, i choć opuściłem nieco LP3, to też jestem stamtąd. To tam dostałem rekomendację, by zajrzeć tutaj. I tam też jest taki FOXD chociażby, który potrafi napsuć krwi. Najważniejsze to nie dać się ponieść emocjom i ignorować. Rozróżniać ludzi od awatarów. Nie tylko na forum, w życiu także.

Dobrej nocy Icon_wink

Radio Epsilon
09.12.2018 02:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Sebastos a Mycharts - geneza, teraźniejszość, przyszłość i takie tam... - EVENo - 09.12.2018 02:08 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości